Акумулятор Carbon 50 Ah/12V [+ -]

Бренд: Carbon
Артикул: CRB50-01
2 541грн.
2 287грн.
Немає в наявності
$
Замовлення до 250 грн. відправляємо при 100% оплаті.
Габарити: 207х175х190
Характеристики
  • Тип АКБ
    WET
  • Вольтаж, V
    12
  • Полярність
    [+ -]
  • Пусковий струм, EN
    480
  • Ємність, Ah
    50
  • Розмір, мм
    207х175х190
Аксесуари
Артикул: 881100
 

Автошампунь суперконцентрат преміум класу для ручного миття автомобіля з високим рівнем піноутворення.

Переваги

  • Рясна стійка піна, яка залишається на поверхні тривалий час, ефективно очищає лакофарбове покриття автомобіля від бруду, сажі, масляних плям, солі та інших важких експлуатаційних забруднень.
  • Не завдає шкоди алюмінієвим, хромованим, гумовим та іншим поверхням автомобіля.
  • Завдяки особливим компонентам відмінно працює з жорсткою водою і у зимовий період року.
  • Не виявляє подразнювальної дії на шкіру рук.
152грн.
Артикул: 20600EP
 

Зарядний пристрій АКБ BREVIA Power 600

Основні характеристики

  • Струм зарядки: 2A/6A
  • Напруга батареї: 6В/12В
  • Потужність: 100 Вт
  • Ємність АКБ: 4-150Ah
  • Типи АКБ: WET, EFB, AGM, GEL, LiFePO4
  • Тип зарядки: 10 етапів, повністю автоматична
  • Довжина кабелю: 1,5 м
  • Cтупінь захисту: IP65
  • Клас захисту: II
  • Індикація: LCD-екран

Напруга закінчення заряду: 7,2В або 14,4В або 16,5 (+/- 0,3V)
Струм заряду 12В STD/AGM: Макс. 6A
Програма заряду 12V LFP: 14,6В постійного струму / 6A
Програма заряду 12V M: 14,4В постійного струму / 1A
Програма заряду 6V STD: 7,5В постійного струму / 2A
Навантаження функції SUPPLY макс.: 5A
Програма заряду "RECOND": 16,5В постійного струму / 1,5А

Підходить для зарядки акумуляторів:

  • SLA (свинцево-кислотні) будь-яких типів
  • AGM
  • GEL (гелеві)
  • LiFePO4

Гарантія: 12 місяців

1 727грн.
Артикул: 138500
 

Пускові кабеля Winso призначенні для зєднання одноймених клем АКБ автомобілів щоб здійснити додаткове підживлення розрядженого АКБ, легкого та швидкого пуску на іншому автомобілі. Пускові кабеля ізольовані термоеластопластом, що зумовлює високу зносостійкість, та стійкі до перепадів температури від -40̊С до +70̊С. Ручки затискачів надійно ізольовані, що оберігає від замикання. Так само великим плюсом є збільшений перетин мідного дроту що зменшує опір струму та покращує тепловіддачу кабелю. Цей пусковий кабель має вигідну перевагу щодо інших торгових марок тим, що упакований в зручній сумці, що дозволить зберегти виріб на довгі роки.

БУДЬ ЛАСКА, ПРОЧИТАЙТЕ ПЕРЕД ВИКОРИСТАННЯМ

а) Підключіть затискачі згідно з показаною схемою (послідовно 1-2-3-4).
б) Відійдіть від автомобіля з неробочою батареєю.
в) Спочатку запустіть автомобіль з робочою батареєю, через кілька хвилин запустіть автомобіль з неробочою батареєю.
г) Як тільки автомобіль запуститься, від'єднайте дроти прикурювачі. Зробіть це в зворотному порядку.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Батареї виробляють вибухонебезпечні гази. Перед підключенням автомобіля до автомобіля ознайомтеся з керівництвом по експлуатації автомобіля. Не заводьте автомобіль, якщо знайдете тріщини, витоки або інші пошкодження на акумуляторній батареї. Одягніть захисні окуляри і рукавички, перш ніж підключати затискачі. Зелені і чорні затискачі кабелів ніколи не повинні торкатися один одного, коли вони підключені до батарей.

474грн.
Переглянуті товари
Артикул: AD0068
 
Автошампунь Auto Drive - засіб для миття кузова та скла автомобіля. Очищає поверхню від забруднень. Надає блиск. Містить карнаубський віск. Не пошкоджує лакофарбові поверхні. Не залишає розводів. Можна розбавляти в холодній воді. Застосування: Перед використанням розведіть засіб 1:100 (100 мл на 10 л води). За допомогою губки нанесіть готовий розчин на поверхню. Розітріть круговими рухами. Змийте автомобіль водою під тиском. Склад: вода демінералізована, неіоногенні ПАР 1-5%, карнаубський віск, консервант, барвник, ароматизатор.
84грн.
Артикул: WS82486
 

Антифриз Winso Antifreeze & Coolant G11 червоного кольору WS82486, з вагою 4.1кг, є надійним охолоджувальним засобом, розробленим спеціально для використання в двигунах легкових і вантажних автомобілів. Цей продукт забезпечує ефективне охолодження двигуна і гарантує довгий і надійний період роботи автомобільної системи.

Основна мета цього антифризу - захист радіатора та інших компонентів системи охолодження від корозії та кавітації. Він створює надійний бар'єр, який запобігає утворенню корозії на внутрішніх поверхнях радіатора і трубок, що сприяє збереженню ефективності системи охолодження протягом тривалого часу. Крім того, він ефективно запобігає виникненню кавітації - явища, яке може призвести до пошкодження компонентів системи.

Антифриз також має властивості, які запобігають утворенню піни в системі охолодження. Це сприяє підтримці оптимальної продуктивності системи та запобігає перегріванню двигуна в умовах інтенсивної експлуатації.

Він також змащує рухомі частини помпи, що сприяє безперебійній роботі цього компонента і забезпечує ефективне функціонування системи охолодження.

Здатність підвищення температури кипіння охолоджувальної рідини є важливим аспектом для ефективної роботи двигуна, особливо в умовах високих температур і навантажень. Температурний діапазон експлуатації двигуна до -35 °C забезпечує надійний захист від заморожування в холодних умовах.

343грн.
Артикул: MT56015
 

Комбінований ключ з трещіткою Molder MT56015 є інструментом для роботи з різьбовими з'єднаннями із зовнішнім профілем, такими як болти і гайки. Даний тип ключа широко застосовується як в побутових умовах, так і в автосервісах, станціях технічного обслуговування, на виробництві і в різних майстернях з ремонту та обслуговування техніки.

Ключ складається з стержня на одному кінці якого розташована ріжкова головка, а на іншому - накидна. Обидві головки мають однаковий розмір, що дає можливість користувачеві вибрати ту, яка буде найбільш зручна в конкретних умовах роботи.

Накидна головка ключа оснащена трещіткою на 72 зуба, яка оптимізує робочий процес. Крок перемикання трещітки становить всього 5 градусів, така мала амплітуда створює найбільш сприятливі умови для роботи в дуже вузьких або важкодоступних місцях, де руху сильно обмежені. Зуби даної тріскачки дуже дрібні, її рекомендується застосовувати тільки для різьбових з'єднань з вільним ходом, використання для зриву болтів може привести до поломки інструменту.

Інструмент виготовлений з легованої хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою стійкістю до навантажень і деформації, міцністю і довговічністю.

198грн.