Акумулятор Autopart Voyager 60 Ah/12V [- +] стаціонарний

Бренд: Autopart
Артикул: ARL060-V00
5 523грн.
Немає в наявності
$
Замовлення до 250 грн. відправляємо при 100% оплаті.
Габарити: 242х175х190

Гарантія: 12 місяців

Характеристики
  • Вольтаж, V
    12
  • Тип АКБ
    WET
  • Полярність
    [- +]
  • Пусковий струм, EN
    560
  • Ємність, Ah
    60
  • Розмір, мм
    242х175х190
Аксесуари
Артикул: 820430
 

Застосовується для запобігання запотіванню автомобільного скла, дзеркал та захисного скла мотоциклетних шоломів. Підходить для використання на звичайному та оргсклі. Утворює на поверхні гідрофобний шар, який запобігає осіданню конденсату, завдяки чому зберігається хороший огляд у вологу погоду. Може використовуватись для застосування у побуті для дзеркал та віконного скла. Залишається ефективним до 4 тижнів.

108грн.
Артикул: MA21150
 
Використовуються для з’єднання з пуско-зарядним пристроєм (АКБ). Матеріал - свинець.
222грн.
Артикул: 210210
 
Регульований кут нахилу

Додаткове дзеркало Winso.
Призначене для використання в міських умовах, на дорогах з щільним трафіком, на стоянках, під час руху заднім ходом. Збільшує кут огляду і зменшує сліпі зони.
98грн.
Переглянуті товари
Артикул: 0202081
 

Напівсинтетична рідина для автоматичних трансмісій і гідросистем, що відповідає вимогам специфікації ATF DEXRON III. Призначено для заливки і дозаправки в автоматичні трансмісії, гідропідсилювачі керма і лругие механізми, виробники яких рекомендують використання продуктів типу ATF DEXRON III.

Допуски і специфікації: GM DEXRON III; MB236.9, MAN 339 Type V-1; ZF TE-ML 04D/14A/17C
372грн.