Акумулятор G-Pard FAST 88 Аh/12V [- +]

Бренд: G-Pard
Артикул: TRC088-F00
4 451грн.
4 006грн.
В наявності
$
Замовлення до 250 грн. відправляємо при 100% оплаті.
Габарити: 276х175х190

Гарантія: 12 місяців

Характеристики
  • Тип АКБ
    WET
  • Вольтаж, V
    12
  • Полярність
    [- +]
  • Пусковий струм, EN
    850
  • Ємність, Ah
    88
  • Розмір, мм
    276х175х190
Аксесуари
Артикул: 140100
 

Перехідник Winso з гнізда прикурювача на затискачі АКБ із запобіжником 12/24V, довжина кабелю 30см

Перехідник з гнізда прикурювача на затискачі АКБ із запобіжником Winso 140100 підійде для використання з більшістю пристроїв, які мають стандартний тип підключення. Підходить для напруг 12В та 24В, це означає що він може використовуватися як в легкових, так і в вантажних автомобілях. Гільза прикурювача виготовлена зі спеціального сплаву, який не схильний до корозійних процесів, а також ефективно відводить тепло. Габаритні розміри посадкового місця точно відповідають стандартним розмірам, що забезпечує щільне з'єднання без люфту і іскріння в процесі роботи. Зовнішня оболонка гільзи прикурювача виготовлена з міцного пластику, який захищає від ураження електричним струмом при необережному поводженні.

Довжина проводів позитивного і негативного контакту становить 30 см, що цілком достатньо для монтажу в підкапотному просторі. Позитивний і негативний дріт мають м'який шар ізоляції, який не втрачає свою еластичність навіть при критично низькій температурі повітря. Затискачі в вигляді прищіпок (Крокодили) забезпечують надійний притиск до позитивної та негативної акумуляторної клеми. Для безпечного монтажу, ручки прищіпок також мають ізоляційні накладки. Червоний і чорний колір накладок прищіпок мінімізують можливість підключення роз'єму без дотримання полярності.

Для захисту від короткого замикання, стрибків напруги і перегріву електроніки та акумулятора автомобіля перехідник обладнаний запобіжником.

  • Тип: Роз'єм прикурювача
  • Кількість виходів: 1
  • Тип розгалуджувача: з подовжувачем
66грн.
Артикул: 138080
 

Зарядний пристрій для свинцево-кислотних АКБ з амперметром.

  • Вхідна напруга : AC 220-240V
  • Вихідна напруга : DC 6-12V
  • Макс. струм заряджання : 8A
  • Ємність АКБ : 15-120Ah
  • Кабель живлення : 1,7м
  • Зарядний кабель : 1,4м
  • Індикаторна шкала : +
  • Гарантія: 12 місяців
941грн.
Артикул: 141500
 
Стяжний ремінь з трищіткою та двома гаками. Призначені для фіксації вантажу під час транспортування. Ширина стрічки 25мм.
212грн.
Переглянуті товари
Артикул: 500033
 

У набір входять 12 ароматів по 30 мл

Швидко нейтралізує і поглинає неприємні запахи, після розпилювання наповнює салон автомобіля, приміщення офісу або квартири приємним ароматом.

Склад набору (12 шт.):

Bubble Gum - 2 шт.,
Cherry - 1 шт.,
Lemon - 1 шт.,
New Car - 2 шт.,
Peach - 1 шт.,
Sport - 1 шт.,
Strawberry - 1 шт.,
Vanilla - 2 шт.,
Wildberry - 1 шт.

1 405грн.
Артикул: 48447 white
 

Основні характеристики:

  • Bluetooth 5.2;
  • Система ENC;
  • Зарядка: Type-C;
  • Ємність навушників: 35 мАг;
  • Час активної роботи: 4,5 год;
  • Ємність акумулятора: 400 мАг;
  • Діапазон частот: 20 ГЦ- 20 КГЦ.

Особливості товару

Baseus Bowie MZ10 TWS - це бездротові навушники, що подарують вам насолоду як тільки ви почуте перше ноту. Завдяки сучасній системі ENC, яка працює на 4 мікрофонах, навушники самостійно знаходять джерело шуму та приглушують його. А значить шум і будівництва чи трамвая не перешкодить прослуховуванню улюбленої композиції.

Автономність батареї

Зарядний кейс обладнаний акумулятором на 400 мАг, заряду якого достатньо, щоб прослуховувати музику до 20 годин. Самі навушники обладнані акумуляторами на 35 мАг кожен, що дає змогу насолоджуватися улюбленими треками до 5 годин без заряджання. А функція Fast Charge допоможе швидко відновити заряд.

Функція “знайти навушники”

Якщо ви загубите свої навушники або один з них, ви зможете визначити їхнє розташування через програму 'Baseus'. Функція GPS автоматично записує останнє розташування навушників.

Гарантія: 12 місяців

1 909грн.