Автопідсилювачі

Знайдено: 1 - 9 серед 10 товарів
Артикул: NKSA60.4
 
Nakamichi NKSA60.4 двоканальний автомобільний аудіокоректор з розділеними високочастотним і низькочастотним кроссоверами, корпус пофарбований в корпоративні кольори Накамічі. 4 RCA входу і стільки ж виходів на гучномовці з можливістю роботи в мосту. Параметри потужності вказані для навантаження 4 Ом і 2 Ом - це те, що називається CEA Compliant що означає параметри рейтингу TRUE POWER RMS, встановлені Асоціацією Consumer Electronics Association Америки ще в 2006 році, після того, як деякі виробники підсилювачів стали писати зайвий 0 в характеристиках потужності. Саме тому реальна потужність від 35 Ватт по такому стандарту характеризує цілком потужний і якісний підсилювач. Дана модель, як і випливає з її назви, видає 60 чесних Ватт на канал.

Це чудовий підсилювач за свої гроші. Відмінний зовнішній вигляд, прекрасна якість звуку, хороший запас потужності для більшості існуючих автомобільних аудіосистем. Просте підключення, компактні розміри і привабливий зовнішній вигляд теж можна віднести до переваг цієї моделі. Ми б радили використовувати цей підсилювач без пасивних кросоверів, на пряме підключення до високоякісних динаміків, це дозволить максимально розкритися системі.

Nakamichi NKSA60.4 поєднує в собі традиційну якість, безкомпромісну потужність і відмінний функціонал. Таким чином, набуваючи даний виріб, ви точно будете впевнені в його високій ефективності використання.
2 870грн.
Артикул: NKMD60.4
 
Nakamichi NKMD60.4 - двоканальний підсилювач потужності з гарною якістю звуку і запасом потужності, який підійде для більшості акустичних систем. Корпус має досить компактні розміри, що дозволяє розмістити пристрій під сидіннями в салоні. Габаритні розміри: ширина 103 мм, висота 44 мм і довжина 128 мм. Вага 0,8 кг. Клас підсилювача D об'єднує в собі ефективність класу А з меншим спотворенням сигналу, ніж клас B. Діапазон відтворюваних частот від 20 до 20 000 Гц. При стереофонічному підключенні з опором в 4 Ом отримаємо потужність на динаміки 4х60 Вт, з опором в 2 Ом можна відправити на динаміки 4х75 Вт потужності. При мостовому підключенні з опором 4 Ом потужність 2х150 Вт. При підборі треба брати до уваги, що якісніше звук буде виходити з такої акустичної системи, у якій вхідний опір буде відповідати опору підсилювача. Співвідношення сигналу і шуму 90 дБ. Дана модель оснащена фільтром низьких (50-250 ГЦ) і високих частот (32 - 3000 Гц), що покращує якість відтворення басів, пригнічуючи перешкоди на високих частотах, а також захищають від надлишкового ходу дифузора на частоті вище резонансу. Робоча напруга 9-16 В. В моделі є запобіжник на 30 А з захистом від короткого замикання виходів, перегріву і перевантаження. Входи і виходи: 4 RCA входу і 2 RCA виходу.
0грн.
Артикул: M-4.65
 
Перед вами функціональний и надійний підсилювач автомобільний M-4.65 від виробника Swat. Устаткування даного бренду корістується Величезне популярністю среди спожівачів у всьому мире. Воно добре зарекомендувало себе при ЕКСПЛУАТАЦІЇ в різніх условиях. Механічна и електрична части підсілювачів ма ють великий запас міцності. Це говорити про високий степень надійності обладнання при транспортуванні и ЕКСПЛУАТАЦІЇ. Автоусилитель M-4.65 має велику Потужність, надійністю, дарує чистий звук и безвідмовно працює при будь-якіх условиях. Дана модель безсумнівно порадує вас и ваших пасажирів пріємнім звучанням улюбленої музики в дорозі.

Як и інші автопідсілювачі бренду, цею варіант відрізняється ретельно продуманим схемотехнікою и блоком живлення, Який Забезпечує стабільну роботу пристрою. Широкий діапазон налаштування фільтрів дает можлівість варіюваті конфігурації аудіосістем. Кроме цього, автомобільний підсилювач M-4.65 має входи високого уровня и масу корисних функцій. Пристрій поміщено в надміцній корпус и має компактні розміри. Віходячі з характеристик и можливости даної моделі, ее по праву можна вважаті універсальною. Даній авто підсилювач безсумнівно знайде масу шанувальників среди любителів якісного и потужного звуку. Его ціна є Досить демократично, а тому зовсім не вдарить по Вашому бюджету.

Даній підсилювач авто працює з абсолютною точністю. Модель відрізняється досконалістю звуку и Відмінною продуктівністю. До того ж, вона має трівалім терміном ЕКСПЛУАТАЦІЇ, что важліво для Автолюбителів. Вірішівші купити автопідсілювач M-4.65, ви зможете насолоджуватіся чисте звучання улюбленої музики во время поїздок.
0грн.
Артикул: M-4.100
 
Перед вами функціональний і надійний підсилювач автомобільний M-4.100 від виробника Swat. Устаткування даного бренду користується величезною популярністю серед споживачів у всьому світі. Воно добре зарекомендувало себе при експлуатації в різних умовах. Механічна і електрична частини підсилювачів мають великий запас міцності. Це говорить про високий ступінь надійності обладнання при транспортуванні і експлуатації.

Автоусилитель M-4.100 має велику потужність, надійністю, дарує чистий звук і безвідмовно працює при будь-яких умовах. Дана модель безсумнівно порадує вас і ваших пасажирів приємним звучанням улюбленої музики в дорозі.

Як і інші автопідсилювачі бренду, цей варіант відрізняється ретельно продуманою схемотехнікою і блоком живлення, який забезпечує стабільну роботу пристрою. Широкий діапазон налаштувань фільтрів дає можливість варіювати конфігурації аудіосистем. Крім цього, автомобільний підсилювач має входи високого рівня і масу корисних функцій. Пристрій поміщено в надміцний корпус і має компактні розміри. Виходячи з характеристик і можливостей даної моделі, її по праву можна вважати універсальною. Даний авто підсилювач безсумнівно знайде масу шанувальників серед любителів якісного і потужного звуку. Його ціна є досить демократичною, а тому абсолютно не вдарить по вашому бюджету.

Даний підсилювач авто працює з абсолютною точністю. Модель відрізняється досконалістю звуку і відмінною продуктивністю. До того ж, вона має тривалим терміном експлуатації, що важливо для автолюбителів. Вирішивши купити автопідсилювач M-4.100, ви зможете насолоджуватися чистим звучанням улюбленої музики під час поїздок.
0грн.
Артикул: GLK-F175D
 
SWAT GLK-F175D двоканальний автомобільний аудіокоректор з розділеними високочастотним і низькочастотним кроссоверами. 4 RCA входу і стільки ж виходів на гучномовці з можливістю роботи в мосту. Параметри потужності вказані для навантаження 4 Ом і 2 Ом - це те, що називається CEA Compliant що означає параметри рейтингу TRUE POWER RMS, встановлені Асоціацією Consumer Electronics Association Америки ще в 2006 році, після того, як деякі виробники підсилювачів стали писати зайвий 0 в характеристиках потужності.

Це чудовий підсилювач за свої гроші. Відмінний зовнішній вигляд, прекрасна якість звуку, хороший запас потужності для більшості існуючих автомобільних аудіосистем. Просте підключення, компактні розміри і привабливий зовнішній вигляд теж можна віднести до переваг цієї моделі. Ми б радили використовувати цей підсилювач без пасивних кросоверів, на пряме підключення до високоякісних динаміків, це дозволить максимально розкритися системі.

SWAT GLK-F175D поєднує в собі традиційну якість, безкомпромісну потужність і відмінний функціонал. Таким чином, набуваючи даний виріб, ви точно будете впевнені в його високій ефективності використання.
0грн.
Артикул: M-2.65
 
Цей підсилювач потужності Swat M-1.500 – одноканальний, ще їх називають монопідсилювачем, який використовується не тільки для сабвуферів. Дана модель підсилювача класу D або цифровий має велику потужність при невисокій якості звуку. Також він досить компактний, не займе багато місця в салоні Вашого автомобіля: довжина 162 мм, ширина 220 мм і висота 52.5 мм.

Потужність RMS: 300 Вт x 1 (4 Ом), 500 Вт x 1 (2 Ом)

Макс потужність: 900 Вт

LPF (фільтр низьких частот): 50-250 Гц

Клас: D

Subsonic: 15-50 Гц

Частотна характеристика: 10-20 кГц +/-3 дБ

Система підйому басу: 0 дБ/12 дБ

Сигнал/Шум: 90 дБ

Мінімальне навантаження Моно: 2 Ом

Вхідна чутливість: 0,2-9 В

Захист: Так

Номінальна напруга: 10-14,8 В

Розмір: 162x220x52, 5mm
0грн.
Артикул: GLK-T500D
 
SWAT GLK-T500D двоканальний автомобільний аудіокоректор з розділеними високочастотним і низькочастотним кроссоверами. 2 RCA входу і стільки ж виходів на гучномовці з можливістю роботи в мосту. Параметри потужності вказані для навантаження 4 Ом і 2 Ом - це те, що називається CEA Compliant що означає параметри рейтингу TRUE POWER RMS, встановлені Асоціацією Consumer Electronics Association Америки ще в 2006 році, після того, як деякі виробники підсилювачів стали писати зайвий 0 в характеристиках потужності.

Це чудовий підсилювач за свої гроші. Відмінний зовнішній вигляд, прекрасна якість звуку, хороший запас потужності для більшості існуючих автомобільних аудіосистем. Просте підключення, компактні розміри і привабливий зовнішній вигляд теж можна віднести до переваг цієї моделі. Ми б радили використовувати цей підсилювач без пасивних кросоверів, на пряме підключення до високоякісних динаміків, це дозволить максимально розкритися системі.

SWAT GLK-T500D поєднує в собі традиційну якість, безкомпромісну потужність і відмінний функціонал. Таким чином, набуваючи даний виріб, ви точно будете впевнені в його високій ефективності використання.
0грн.
Артикул: M-1.500
 
Перед вами функціональний і надійний підсилювач автомобільний M-1.500 від виробника Swat. Устаткування даного бренду користується величезною популярністю серед споживачів у всьому світі. Воно добре зарекомендувало себе при експлуатації в різних умовах. Механічна і електрична частини підсилювачів мають великий запас міцності. Це говорить про високий ступінь надійності обладнання при транспортуванні і експлуатації. Автоусилитель M-1.500 має велику потужність, надійністю, дарує чистий звук і безвідмовно працює при будь-яких умовах. Дана модель безсумнівно порадує вас і ваших пасажирів приємним звучанням улюбленої музики в дорозі.

Як і інші автопідсилювачі бренду, цей варіант відрізняється ретельно продуманою схемотехнікою і блоком живлення, який забезпечує стабільну роботу пристрою. Широкий діапазон налаштувань фільтрів дає можливість варіювати конфігурації аудіосистем. Крім цього, автомобільний підсилювач має входи високого рівня і масу корисних функцій. Пристрій поміщено в надміцний корпус і має компактні розміри. Виходячи з характеристик і можливостей даної моделі, її по праву можна вважати універсальною. Даний авто підсилювач безсумнівно знайде масу шанувальників серед любителів якісного і потужного звуку. Його ціна є досить демократичною, а тому абсолютно не вдарить по вашому бюджету.

Даний підсилювач авто працює з абсолютною точністю. Модель відрізняється досконалістю звуку і відмінною продуктивністю. До того ж, вона має тривалим терміном експлуатації, що важливо для автолюбителів. Вирішивши купити автопідсилювач M-1.500, ви зможете насолоджуватися чистим звучанням улюбленої музики під час поїздок.
0грн.
Артикул: M-1.1000
 
Перед вами функціональний і надійний підсилювач автомобільний M-1.1000 від виробника Swat. Устаткування даного бренду користується величезною популярністю серед споживачів у всьому світі. Воно добре зарекомендувало себе при експлуатації в різних умовах. Механічна і електрична частини підсилювачів мають великий запас міцності. Це говорить про високий ступінь надійності обладнання при транспортуванні і експлуатації. Автоусилитель M-1.1000 володіє великою потужністю, надійністю, дарує чистий звук і безвідмовно працює при будь-яких умовах. Дана модель безсумнівно порадує вас і ваших пасажирів приємним звучанням улюбленої музики в дорозі.

Як і інші автопідсилювачі бренду, цей варіант відрізняється ретельно продуманою схемотехнікою і блоком живлення, який забезпечує стабільну роботу пристрою. Широкий діапазон налаштувань фільтрів дає можливість варіювати конфігурації аудіосистем. Крім цього, автомобільний підсилювач має входи високого рівня і масу корисних функцій. Пристрій поміщено в надміцний корпус і має компактні розміри. Виходячи з характеристик і можливостей даної моделі, її по праву можна вважати універсальною. Даний авто підсилювач безсумнівно знайде масу шанувальників серед любителів якісного і потужного звуку. Його ціна є досить демократичною, а тому абсолютно не вдарить по вашому бюджету.

Даний підсилювач авто працює з абсолютною точністю. Модель відрізняється досконалістю звуку і відмінною продуктивністю. До того ж, вона має тривалим терміном експлуатації, що важливо для автолюбителів. Вирішивши купити автопідсилювач M-1.1000, ви зможете насолоджуватися чистим звучанням улюбленої музики під час поїздок.
0грн.