Біта Molder PH2x70мм 1шт (кольорове маркування)

Бренд: Molder
Артикул: MT7027001C
41грн.
В наявності
$
Замовлення до 250 грн. відправляємо при 100% оплаті.

Магнітна біта MOLDER PH2×70 мм — надійний професійний інструмент для щоденного використання з шурупами та саморізами. Завдяки оптимальній довжині 70 мм, вона забезпечує зручну роботу навіть у важкодоступних місцях, зберігаючи при цьому компактність і контроль.

Біта виготовлена з високоякісної інструментальної сталі S2, яка гарантує високу міцність, зносостійкість та тривалий термін служби. Твердість на рівні HRC 58–62 забезпечує стабільну роботу під навантаженням. Кольорове маркування дозволяє швидко ідентифікувати тип біти серед інших.

Характеристики:

  • Тип наконечника: PH2
  • Довжина: 70 мм
  • Матеріал: інструментальна сталь S2
  • Твердість: HRC 58–62
  • Маркування: кольорове
  • Упаковка: 1 шт у блістері
Характеристики
  • Тип
    Біта
  • Довжина, мм
    70
  • Розмір квадрату
    1/4"
Переглянуті товари
Артикул: CF322
 
Поліроль-молочко для пластику - високотехнологічний професійний засіб, призначений для догляду за панеллю приладів, бампером і салоном автомобіля в цілому. Застосовується для пластикових, гумових і вінілових покриттів, надаючи поверхням первісний вигляд. Має ніжний приємний запах, гіпоалергенний, не викликає подразнень шкіри. Освіжає колір, не залишає плям і надає поверхням антистатичний ефект, що перешкоджає повторному осіданню пилу.
117грн.