Кабель Hoco X26 Xpress Micro USB (1м) чорний/золотий

Бренд: Hoco
Артикул: 18343 black/gold
0грн.
Немає в наявності
$
Замовлення до 250 грн. відправляємо при 100% оплаті.

Hoco X26 Xpress Micro USB (1m) — кабель для заряджання та передачі даних з роз'ємом Micro USB та підтримкою швидкого заряджання.

Основні характеристики:

  • інтерфейс: USB to Micro USB;
  • максимальна потужність: 18 Вт;
  • підтримує швидку зарядку;
  • підтримує передачу даних;
  • матеріал: алюмінієвий сплав + нейлон + ТЕП;
  • довжина: 1 м.

Продуманий дизайн

З'єднання кабелю з конектором посилено термопластиком, який забезпечує захист від зломів та розривів.

Завдяки нейлоновій оболонці аксесуар приємний на дотик, а довжина 1 м дозволяє комфортно заряджати ваші пристрої вдома, в дорозі або на роботі.

Універсальний роз'єм Micro USB сумісний із більшістю сучасних гаджетів, включаючи смартфони, планшети та іншу споживчу електроніку.

Заряджання та передача даних

Кабель підтримує швидке заряджання з потужністю до 18 Вт, а також передачу даних, щоб ви могли легко і швидко вирішити всі завдання, пов'язані з обслуговуванням вашого пристрою.

Якісні матеріали

Конектори виготовлені з алюмінієвого сплаву, що має високий рівень міцності та стійкості до корозії. Обплетення кабелю виготовлене з нейлону, тому він не рветься, не тріскається і має тривалий термін служби.

Гарантія: 12 місяців

Характеристики
  • Вид
    USB to Micro USB
  • Довжина кабелю живлення, м
    1
Переглянуті товари
Артикул: 50501 black
 

Кабель Proove Flex Metal USB to Lightning 2.4A (1m) чорний

Основні характеристики:

  • Довжина: 1м;
  • Сила току: 2.4A;
  • Виготовлений з м'якого силікону;
  • Інтерфейс підключення: USB на Lightning.

Особливості товару

Proove Flex Metal виготовлений з м'якого силікону з технологією soft-touch, що робить його яскравим та приємним. Завдяки своїй структурі він добре гнеться, тому якісно протистоїть ушкодженням та потертостям.

Proove Flex Metal обладнаний металевими конекторами, що не тільки стійко переносять навантаження, а й міцно фіксуються в отворі приладу, унеможливлюючи люфт. Це гарантує якісну зарядку та безпеку гаджета.

299грн.
Артикул: 35103 black
 

Baseus Crystal Shine Series Lightning 2.4A (2m) — кабель для заряджання та передачі даних з роз'ємом Lightning.

Основні характеристики:

  • створений для гаджетів Apple;
  • максимальна сила струму: 2.4 А;
  • швидкість передачі даних: 480 Мбіт/с;
  • вбудований інтелектуальний чип;
  • матеріал: алюмінієвий сплав+тканинне обплетення;
  • довжина: 2 м.

Швидка зарядка та передача даних

Baseus Crystal Shine Series Lightning підтримує силу струму 2,4 А, завдяки чому заощаджується час заряджання.

Зі швидкістю 480 Мбіт/с можна синхронізувати пристрої або передавати файли за лічені секунди.

Преміальний дизайн

Кабель пофарбований у стильні відтінки, а напівпрозорий корпус конектора біля з'єднання з кабелем надає йому естетичного вигляду, що гармонійно поєднується з ефектним оформленням техніки Apple.

Захисні властивості

Покриття з алюмінієвого сплаву на корпусі конекторів стійке до корозії та механічних пошкоджень, завдяки чому забезпечується довгий термін служби: штекер Lightning успішно розпізнається пристроєм навіть після 3000 підключень.

Щільне тканинне обплетення приємне на дотик, не тріскається і не рветься, витримує до 10000 згинань.

Вбудована інтелектуальна система розпізнає рівень заряду та регулює потужність, щоб ваші гаджети не постраждали від перегріву та надмірної зарядки.

Гарантія: 12 місяців

229грн.
Артикул: BEH550-QS
 

Дриль ударний Black+Decker BEH550

Надійний та ергономічний ударний дриль Black+Decker BEH550 підвищеної потужності нової серії Omega5 з швидкозатискним патроном для виконання свердлильних робіт по різним матеріалам. Невелика вага, компактний та добре прорезинений корпус забезпечує комфорт роботи з інструментом.

Особливості Ударного дриля Black+Decker BEH550

  • Потужність 550 Вт, яка підходить для домашнього використання
  • Електронне регулювання швидкості та кнопка з фіксацією для тривалих робіт
  • Реверс
  • Бічна рукоятка для додаткового управління
  • Блокування шпинделя для комфорту та зручної заміни оснащення
  • Компактний та легкий інструмент
  • 2 свердла в комплекті

Технічні характеристики Ударного дриля Black+Decker BEH550

  • Потужність – 550 Вт
  • Розмір патрона – 13 мм
  • Частота ударів – 47600 уд/хв
  • Частота оборотів – 2800 об/хв
  • Максимальний діаметр свердління (дерево) – 20 мм
  • Максимальний діаметр свердління (метал) – 13 мм
  • Максимальний діаметр свердління (бетон) – 13 мм
  • Довжина кабелю – 3 м
  • Вага – 2.07 кг

Комплектація Black+Decker BEH550

  • Дриль
  • Бічна рукоятка
  • Набір із 2-х свердл по металу та бетону
  • Гарантія - 12 місяців
2 950грн.
Артикул: V001
 

Автомобільний парфум K2 Evos натхненний природою, незвичайна композиція унікальних нот аромату, створена для салонів сучасних автомобілів. Розпорошений всередині авто аромат Evos надає йому елегантності та вишуканості, підвищує комфорт перебування в ньому. Водіння автомобіля стає задоволенням, відпочинком і втечею у вишуканий світ розкоші.

Скляний флакон не займає багато місця та забезпечує комфорт перебування в салоні автомобіля, розпилюючи свій приємний і благородний запах. Елегантний чоловічий аромат, захований у класичному флаконі, для використання у вашому улюбленому автомобілі. Просто розпиліть його на оббивку або килим, щоб довше насолоджуватися чудовим ароматом.

  • Сімейство ароматів: шипрові.
  • Верхня нота: грейпфрут та кориця.
  • Нота серця: сандалове дерево.
  • Базова нота: мускус та м'ята.
209грн.