Очищувач панелі приладів Motip Cockpit Spray Апельсин аерозоль 600мл

Бренд: Motip
Артикул: 000781
343грн.
В наявності
$
Замовлення до 250 грн. відправляємо при 100% оплаті.

Спрей Cockpit Spray очищає та захищає панель приладів та інші пластикові деталі автомобіля та залишає тонкий аромат. Cockpit Spray є брудовідштовхувальним, не містить силікону та є антистатичним. MOTIP Cockpit Spray Апельсин має спрямоване струменеве розпилення та клапан на 360°.

Властивості та переваги

  • чудові миючі властивості;
  • стійкий блиск;
  • тонкий аромат;
  • відштовхує бруд;
  • містить силікон.

Правила застосування

  • Засіб потрібно зберігати при кімнатній температурі.
  • Перед застосуванням збовтати.
  • Нанесіть спрей для кабіни на суху чисту тканину та рівномірно розподіліть по поверхні, яку потрібно обробити.
  • Потім відполіруйте сухою ганчіркою до досягнення шовковистого блиску.
  • Уникайте контакту з кермом і педалями керування.
Характеристики
  • Об’єм, л
    0,6
  • Аромат
    Цитрусовий
  • Вид
    Очисник пластику
Переглянуті товари
Артикул: 880460
 

Каталог підбору *.pdf

Аерозольна акрилова фарба з прекрасною адгезією до будь-яких поверхонь. Акрилова фарба, яка швидко висихає, стійка до механічних і атмосферних впливів. Вирізняється підвищеною еластичністю завдяки високому вмісту пластифікаторів.

Спеціально розроблена для фарбування та реставрації предметів з металу, деревини, скла, пластику, тканини, кераміки та інших матеріалів. Спрей-фарба підходить для автомобілів, велосипедів, різного устаткування (у тому числі кухонного), декоративних елементів, можна застосовувати в побуті. Призначена як для повного фарбування, так і для відновлення лакофарбового покриття - повністю відповідає відтінку по RAL і після висихання не виділяється візуально на пофарбованій ділянці. Підходить для внутрішніх та зовнішніх робіт.

Після висихання фарба набуває високої стійкості до негативного впливу різних зовнішніх факторів, таких як вода, прямі сонячні промені, механічний вплив і багато інших - зберігає цілісність і візуальну привабливість лакофарбового покриття, не вигоряє і захищає оброблені елементи від поразки корозією, запобігає окисленню.

Переваги:

  • Є флуоресцентною і світиться в УФ-променях.
  • Зручно і рівномірно наноситься без нашарувань за рахунок упаковки в формі аерозольного балончика.
  • Стійка до зовнішніх факторів, не вигоряє і не тріскається, зберігаючи привабливість на довгий час.
  • Захищає металеві елементи від ураження іржею.
  • Універсально застосовна для будь-яких твердих поверхонь, включаючи чорні і кольорові метали, бетон, камінь, пластмас, дерево, скло і знаходить безліч різних застосувань при ремонті автомобіля, в побуті і на виробництві.

Спосіб застосування:

- Ретельно очистити поверхню, яку треба покрити, видалити іржу,жир та інші забруднення.
- Перед ґрунтуванням збовтувати балон протягом 2-3 хвилин.
- Рекомендована відстань до поверхні 25-30см.
- Розпилити грунт тонким шаром.
- Другий шар можна наносити через 2-3 хв.
- Після закінчення роботи з аерозольним балоном для того, щоб використовувати його без проблем в наступний раз,а також з метою очищення розпилювальної головки, балон перевернути розпилювачем вниз, натискаючи на нього доти, поки не піде чистий газ із сопла розпилювача.
- Ґрунт-спрей потрібно застосовувати при кімнатній температурі.
- Для збільшення міцності лакофарбованого покриття рекомендуємо використовувати грунт-спрей та лак-спрей Winso Fly Color на акриловій основі.

188грн.
Артикул: 04304
 

Рідка гума використовується для створення тимчасового декоративного та захисного плівкового покриття, яке зручно наноситься і швидко віддаляється. За допомогою «рідкої гуми» ви можете індивідуально оформити зовнішній вигляд деталей автомобіля. Якщо вам більше не подобається колір, просто зніміть плівку, яка була нанесена раніше. Рекомендується наносити не менше 5 шарів.

Попередня підготовка поверхні: Поверхня, яку ви хочете обробити повинна бути чистою, сухою, очищеною від іржі, жиру, масла і силікону, а також гладкою і стійкою до розчинників. Не є грунтом!

Застосування: Перед використанням ретельно струсіть балон на протязі 2-3 хвилин. Проведіть пробне фарбування. Наносити з відстані 25 см методом «Хрест на хрест» тонкими шарами. Мінімум 5-ть шарів. Чим більше шарів ви завдасте, тим простіше ви зможете видалити покриття після цього. Важливо, дати кожному шару висохнути протягом близько 10 хвилин, перш ніж наносити наступний шар.

Високоякісне покриття. Швидке висихання. Захищає від відколів, подряпин, бруду, вологи. Стійке покриття до розбавлених кислот, жирів, масел. Висока адгезія до різних типів підкладок, наприклад метал, пластмаса, скло. Не застосовувати на пористих поверхнях, наприклад дерево, бетон, камінь. Підходить для фарбування внутрішніх і зовнішніх предметів. Наносити тільки на чисті поверхні. Короткострокова стійкість до автомийки.

Не струмопровідне, але і не електроізоляційне покриття!

541грн.
Артикул: 000790BS
 

Розморожувач Motip Black Line розчиняє паморозь, лід і сніг у дверних замках. Не ушкоджує пластмасові та гумові деталі. У комплекті є тонка трубочка, тому засіб легко проникає в серцевину замка, змащує його та прибирає обмерзання за 5 секунд. Захищає від корозії.

Застосування: за допомогою спеціальної трубочки розпиліть безпосередньо в серцевину замка. Зачекайте 5 секунд і пробуйте відкрити. Якщо необхідно, то повторіть обробку ще раз.

188грн.
Артикул: NX48045
 

Каталог підбору *.pdf

Застосовується для фарбування різних поверхонь з металу, деревини, скла, пластику, тканини, кераміки та інших матеріалів. Колір покритої поверхні відповідає кольору фарби з розпилювача. Фарба Nowax підходить для автомобілів, мотоциклів, велосипедів, різного устаткування, зокрема кухонного, декоративних елементів, застосовується в побуті тощо. Підходить для внутрішніх і зовнішніх робіт. Атмосферостійка: не тріскається, не вицвітає, не жовтіє. Не містить свинцю і ртуті. Використовується як для підфарбовування, так і для повного фарбування. Запобігає корозії і окислення.

208грн.