Очищувачі

Знайдено: 1 - 26 серед 27 товарів
Номер: 875002
 

Очищувач преміального класу, розроблений спеціально для видалення слідів комах з поверхонь кузова, скла, дзеркал, пластикових, гумових та хромованих поверхонь.

Виробляється Winso Intens Insect Remover 810660 500мл за унікальною німецькою технологією на комбінованій основі зі спиртової суміші та катіонних ПАР, завдяки чому також ефективний проти різних органічних та неорганічних забруднень, включаючи наліт солі, клей дерев, плями бітуму, слід. >

Winso Intens Insect Remover 875002 750мл не містить агресивних лугів, кислот або абразивів і є абсолютно безпечним для всіх видів автомобільних поверхонь – не пошкоджує їх навіть при регулярному використанні. Упаковка у формі розпилювача забезпечує зручність нанесення та економічну витрату засобу.

Переваги:

 • Швидко усуває залишки мошок, а також інші органічні та неорганічні забруднення.
 • Підходить для очищення лакофарбового покриття, скла, дзеркал, колісних дисків, гумових та пластикових деталей.
 • Не містить агресивних інгредієнтів.
 • Має приємний аромат.
 • Економічно витрачається – одного флакона вистачить на багато застосувань.

Спосіб застосування:

Збовтати флакон і завдати невеликої кількості коштів на забруднення.
Зачекати 20-40 секунд для активації діючої речовини та протерти сухою серветкою або змити водою під тиском.

87грн.
Номер: 820100
 

Очищувач преміального класу, розроблений спеціально для видалення слідів бітуму та смоли з поверхонь кузова, скла, дзеркал, пластикових, гумових та хромованих поверхонь.

Візується Winso Tar Remover 820100 450мл за унікальною німецькою технологією на комбінованій основі зі спиртової суміші та катіонних ПАР, завдяки чому також ефективний проти різних органічних та неорганічних забруднень, включаючи наліт солі, клей дерев, сліди олій.

Winso Insect Remover 810520 не містить агресивних лугів, кислот або абразивів і є абсолютно безпечним для всіх видів автомобільних поверхонь – не пошкоджує їх навіть при регулярному використанні. Упаковка у формі розпилювача забезпечує зручність нанесення та економічну витрату засобу.

Переваги:

 • Швидко усуває плями бітуму, а також інші органічні та неорганічні забруднення.
 • Підходить для очищення лакофарбового покриття, скла, дзеркал, колісних дисків, гумових та пластикових деталей.
 • Не містить агресивних інгредієнтів.
 • Має приємний аромат.
 • Економічно витрачається – одного флакона вистачить на багато застосувань.

Спосіб застосування:

Збовтати флакон і завдати невеликої кількості коштів на забруднення.
Зачекати 20-40 секунд для активації діючої речовини та протерти сухою серветкою або змити водою під тиском.

119грн.
Номер: 875001
 

Професійний високоякісний очищувач призначений для видалення слідів бітуму. Поставляється у зручному флаконі з професійним розпилювачем, який гарантує зручність нанесення засобу та його невелику витрату.

Завдяки особливим поверхнево-активним речовинам, засіб INTENSE Tar Remover 875001 750мл ефективно справляється і з іншими дорожніми забрудненнями, включаючи залишки мошок, пташиний послід, клей дерев, смоли та багато інших.

- Не містить у складі лугів, абразивів та розчинників, завдяки чому повністю сумісний з пофарбованими та хромованими поверхнями, деталями з гуми та пластмас, а також стеклами.
- Не залишає смуг і плям і не викликає помутніння скла, гарантуючи виняткову чистоту поверхні.

Переваги:

 • Високоактивний очищувач бітумних плям.
 • Підходить для очищення інших органічних забруднень.
 • Швидко діє – розм'якшує забруднення всього за кілька хвилин після нанесення, після чого вони легко видаляються м'якою тканиною.
 • Засіб має приємний ненав'язливий аромат.
 • Завдяки розпилювачу засіб зручно наносити, і він економно витрачається.
 • Не залишає смуг, плям і потік на деталі, що обробляється.
 • Підходить для очищення лакофарбових покриттів, стекол, коліс, незабарвлених бамперів та молдингів.

Застосування:

Збовтайте флакон і нанесіть засіб на забруднення.
Зачекайте 10-20 секунд для активації діючої речовини, після чого протріть сухою тканиною та змийте водою.

Попередження:

Може викликати подразнення шкіри та оболонки очей.
При попаданні промити великою кількістю води.

Характеристики

Об'єм: 0.75 л
Очищає від: воску, бітуму, жиру, універсальний
Підходить для: лакофарбового покриття, скла, металу, мотоцикла, пластику
Упаковка: пульверизатор
Консистенція: рідкий

141грн.
Номер: 810520
 
Очисник від комах – засіб преміум-класу застосовується для швидкого очищення скла, дзеркал, пластикових, гумових, хромованих, лакофарбових елементів автомобіля від залишків комах та інших органічних та неорганічних забруднень. Ефективно очищає та не залишає розводів.
Засіб не містить агресивних лугів, абразивних речовин та кислот. Ідеально підходить для застосування перед мийкою автомобіля. Має приємний аромат.
83грн.
Номер: NX01191
 

Професійний засіб для виведення бітумних плям та смол з лакофарбового покриття транспортних засобів.

Переваги

- Унікальна формула швидко видаляє бітумні плями, сліди гудрону та смол хвойних дерев з кузова, скла, фар, бамперів, хромованих деталей тощо.
- Ліквідує всі види складних забруднень.
- Утворює на поверхні антистатичний та гідрофобний шар.
- Не викликає ефекту матування, продовжує термін служби лакофарбового покриття та запобігає передчасній появі ознак зносу.

330грн.
Номер: NX45430
 

Очищувач бітумних плям NOWAX (NX45430) 450 мл.

Nowax Tar Remover мультифункціональний очищувач призначений для видалення бруду органічного та неорганічного походження. Ідеально підходить для очищення лакофарбових і хромованих поверхонь, скла, скляних фар, бамперів і молдингів автомобілів і мотоциклів, слідів комах, смолистих забруднень, бітуму, дорожніх реагентів. Розчинники, що входять до складу засобу, дозволяють легко проникати в пори і мікротріщини, що очищається.

Застосування:
Добре струсіть вміст флакона. Розпорошити склад на оброблювану поверхню і дати йому добре вбратися. При сильних забрудненнях протерти губкою або вологою серветкою зі штучної замші і промити водою. Не застосовувати на пластикових поверхнях незахищених лакофарбовим покриттям.

Попередження:
Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50 ° С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти од дітей. Не рекомендується попадання на шкіру рук - може викликати роздратування.

Термін придатності:
5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

123грн.
Номер: NX75001
 

Очищувач від бітумних плям і комах NOWAX (NX75001) 750 мл.

Очищувач від бітумних плям і комах призначений для видалення гудрону, смолистих забруднень, дорожніх реагентів, слідів комах, бруду органічного та неорганічного походження. Ідеально підходить для очищення лакофарбових і хромованих поверхонь, стекол, скляних фар, бамперів і молдингів автомобілів і мотоциклів.

Розчинники, що входять до складу засобу, дозволяють легко проникати в пори і мікротріщини, що очищається. Ефективно очищає, не пошкоджуючи лакофарбове покриття.

Спосіб застосування:
Добре струсіть вміст флакона. Розпорошите склад на оброблювану поверхню і дайте йому добре вбратися протягом 20-30 с. Протріть губкою або вологою серветкою з мікрофібри і промийте водою. Не застосовувати на пластикових або гумових поверхнях, незахищених лакофарбовим покриттям.

Попередження:
Може викликати подразнення очей і шкіри. При попаданні в очі - ретельно промити їх чистою водою і, при необхідності, звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру, змити водою з милом. Не вдихати випари. Чи не ковтати, при потраплянні в організм зверніться за медичною допомогою. Берегти від дітей!

Термін придатності:
5 років від дати виробництва за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки. Зберігати в сухому приміщенні при температурах від + 5 ° С до + 35 ° С. Берегти від замерзання

171грн.
Номер: K193
 

Багатоцільовий очищувач кузова від забруднень, які не вдалося усунути за допомогою автошампуня, включаючи плями асфальту, гудрон, залишки мошок, тополині бруньки, смоли, а також залишки скотча, наклейок та багато інших.

Виробляється на основі особливих поверхнево-активних речовин, які здатні проникати в структуру забруднення і пом'якшувати їх зсередини - це дозволяє без трудовитрат видаляти навіть застарілі і засохлі плями.

Засіб не містить розчинників, абразивів та інших агресивних інгредієнтів, завдяки цьому не пошкоджує лакофарбовий шар, елементи з пластмас і гуми.

Залишки засобу після очищення самостійно випаровуються і не залишають на поверхні смуг і розводів, забезпечуючи виняткову чистоту. Невеликі розміри флакона дозволяють його возити з собою і використовувати при першій необхідності.

Переваги:

 • Ефективний проти будь-яких, навіть найскладніших дорожніх забруднень у вигляді бітуму, мошок або смол.
 • Може використовуватися для видалення слідів скотча і наклейок зі скла і пластиків.
 • Не залишає плям, розводів або смуг.
 • Нейтрально по відношенню до лакового шару, гуми та пластмас.
 • Професійний розпилювач підвищує зручність нанесення засобу і сприяє його невеликій витраті.
127грн.
Номер: DIMER 2К 2L
 

Високоактивний двокомпонентний шампунь для безконтактної мийки автомобілів, причепів, мотоциклів, водної, будівельної, сільськогосподарської та спеціальної техніки.

Завдяки висококонцентрованим лужним компонентам шампунь ATAS DIMER 2К без труднощів видаляє будь-які забруднення, включаючи наліт пилу, засохлий бруд, плями мошок, бітум, а також жирні і маслянисті сліди від паливно-мастильних матеріалів. Після очищення легко змивається водою, не залишаючи на поверхнях плям або смуг, забезпечуючи ідеальну чистоту лакофарбового покриття.

ATAS DIMER 2К має чудові дезінфікуючі властивості і може застосовуватися для дезінфекції приміщень і промислового устаткування. Не містить в складі фосфатів і є абсолютно безпечним для людини, природи і делікатних поверхонь.

Є сильно концентрованим засобом і вимагає розведення водою перед використанням: для звичайної автомобільної мийки пропорція становить 1:40...1:50.

Переваги:

 • Завдяки високому піноутворенню і потужним лужним інгредієнтів легко справляється з будь-якими забрудненнями.
 • Підходить для автоматичної мийки автомобілів в будь-який час року, в тому числі в зимовий період.
 • Не містить фосфатів і безпечний для ЛКП, гуми і пластмас.
 • Змивається проточною водою без залишку.
 • Дезінфікує оброблювані поверхні.
650грн.
Номер: W61479
 

Wynn's Brake and Clutch Cleaner ефективний засіб для очищення і знежирення механічних деталей.

Характеристики

 • Видаляє масло, гальмівну рідину, консистентні мастила та інші забруднюючі речовини з металевих деталей.
 • Видаляє «порошковий» наліт з деталей гальма і зчеплення.
 • Відновлює фрикційні властивості накладок гальм і зчеплення.
 • При очищенні запобігає утворенню азбестового пилу.
 • Не залишає слідів.

Застосування

 • Гальмівні деталі: барабанні і дискові гальма, гальмівні накладки, пружини, циліндри і т.д.
 • Деталі зчеплення: накладка зчеплення, натискний диск і інші деталі зчеплення.
 • Механічні та інші деталі автомобіля, велосипеда, машин і т.д.

Інструкції

 • По-перше видаліть пил / бруд і т.д. за допомогою щітки або тканини.
 • При наявності Азбестовмісткого пилу, видалити його, як це наказано місцевим законодавством щодо азбесту. Прийміть необхідні запобіжні заходи в процесі видалення азбесту.
 • Нанесіть за допомогою щітки, тканини або розпилювача.
 • Рясно нанести очищувач на деталь, дати стекти.
 • Дайте продукту випаруватися або витріть його чистою ганчіркою.
 • Повторити при необхідності.
200грн.
Номер: AD0061
 

Професійний засіб для видалення бітума, залишків комах, послід птахів, клей дерев, смоли тощо. Не містить лугу та розчинників. НЕ пошкоджує лакофарбове, хромоване, пластикове, гумове покриття.

Застосування:
Збовтати флакон та нанести засіб на забруднення. Зачекати 10-15 хв. для активації речовини. Протерти сухою ганчіркою, змити залишки водою.

УВАГА!
Може викликати подразнення шкіри та слизових оболонок. При попаданні промити великою кількістю води, при потребі звернутися до лікаря.

136грн.
Номер: 875111
 
Очисник від комах – засіб преміум-класу застосовується для швидкого очищення скла, дзеркал, пластикових, гумових, хромованих, лакофарбових елементів автомобіля від залишків комах та інших органічних та неорганічних забруднень. Ефективно очищає та не залишає розводів. Засіб не містить агресивних лугів, абразивних речовин та кислот. Ідеально підходить для застосування перед мийкою автомобіля. Має приємний аромат.
93грн.
Номер: NX65370
 

Антикорозійне засіб NOWAX (NX65370) 650 мл.

Антикорозійний спрей. Антикорозійний резинобітумний склад NOWAX тривалої дії призначений для обробки днища автомобіля, колісних арок, крил, нижніх поверхонь порогів, рам та інших елементів шасі автомобіля. Антикор-спрей зберігає пластичність і не схильний до тріщин при негативних температурах, витісняє вологу з стиків між панелями кузова, запобігає вже почався процес іржавіння, утворює щільне текстуроване покриття, що захищає від ударів гравію, каміння, знижуючи при цьому вібрації і проникнення шуму в салон. Склад швидко сохне, і після висихання може фарбуватися автомобільними грунтами та емалями.

Застосування:
Перед використанням ретельно збовтати протягом двох хвилин, і після кожних 25 секунд використання, знову струсіть. Використовуйте в добре провітрюваних приміщеннях. Оброблювану поверхню попередньо очистіть від іржі, старої фарби, масел і бруду, добре просушіть. Розпилюйте антикор рівномірно на відстані 30-40 см. Від поверхні, при цьому тримаючи балон у вертикальному положенні. При попаданні складу на поверхні, не призначені для обробки негайно протріть їх. Час повного висихання одного шару 20-30 хв., Рекомендується обробляти поверхні двома-трьома шарами. Час повного висихання 24 години. Після закінчення роботи прочистите розпилювач, для цього переверніть балон догори дном і натисніть на розпилювач на кілька секунд.

Попередження:
Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50 ° С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей.

Термін придатності:
5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

171грн.
Номер: NX5629
 
NANOX - серія автокосметики premium-класу, створена на основі нанотехнологій. Очищувач кузова, нанотехнологія швидко і ефективно очищає скло та кузовні елементи автомобіля від слідів комах і дорожнього нальоту. Активні наночастинки буквально пронизують забруднення, викликаючи їх інтенсивне відшарування.
217грн.
Номер: DW5628
 
Очищувач кузова від слідів комах і гудрону. Швидко і безпечно очищує лакофарбові покриття, пластикові та хромовані деталі, скло автомобіля. Дозволяє видалити шар старих поліролів. Не стікає з вертикальних поверхонь.
99грн.
Номер: K117M1
 
Призначений для очищення з автомобільного скла, ламп, екранів телевізорів та інших скляних, хромованих, пластикових поверхонь важких забруднень, таких як залишки комах, деревна смола і ін. Препарат нейтральний по відношенню до лаку, гумі, пластику. Чистить швидко і якісно. Не залишає розводів.
88грн.
Номер: 81849
 

Перетворювач іржі Permatex Rust Treatment

Перетворювач іржі нейтралізує стару іржу і запобігає появі нової корозії. Після нанесення на поверхню, вініловий склад перетворюється в міцну плівку полімеру чорного кольору. Після повного застигання перетворювач іржі являє собою відмінний захисний грунт, який готовий до фарбування. Можлива робота з вологим металом.

ЗАСТОСУВАННЯ:

 • Труби, вентилі та арматура
 • Паркани, огорожі
 • Причепи вантажівок, резервуари для зберігання
 • Конвеєри, повітроводи
 • Сільське господарство і снігозбиральні обладнання

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ:

1. Забезпечити достатню вентиляцію робочого місця.
2. Зачистити оброблювану ділянку від масел.
3. Видалити сильну іржу. Поверхнева іржа має бути присутня.
4. Для досягнення найкращих результатів, аерозоль повинен бути кімнатної температури перед розпиленням.
5. Нанести рівномірним шаром на поверхні пензлем або через розпилювач. Чорне покриття з'явиться приблизно через 5 хвилин. Нерівний колір вказує на необхідність додаткових шарів.
6. Нанесіть другий шар протягом 2 хвилин.
7. Зачекайте 24 години, щоб висох полімер перед фінішною фарбою. Для деяких оздоблювальних фарб може знадобитися додаткове грунтування.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: Ідеальні умови зберігання продукту забезпечуються в сухому і прохолодному місці, в щільно закритій упаковці.

322грн.
Номер: 81775
 

Перетворювач іржі Permatex Rust Treatment

Нейтралізує стару іржу і запобігає появі нової корозії. Після нанесення на поверхню, вініловий склад перетворюється в міцну плівку полімеру чорного кольору. Після повного застигання перетворювач іржі, являє собою відмінний захисний грунт, який готовий до фарбування. Можлива робота з вологим металом. Використовувати при температурі навколишнього середовища 10°С-32°С і на поверхнях, які не перевищують 93°С.

ЗАСТОСУВАННЯ:

Труби, вентилі та арматура, паркани, огорожі, причепи вантажівок, резервуари для зберігання, конвеєри, повітроводи, сільське господарство і снігозбиральні обладнання.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ЗАСТОСУВАННЮ

1. Видаліть бруд та сліди мастила.
2. Видаліть іржу та сліди фарби за допомогою дротяної щітки.
3. Промийте водою, щоб видалити залишки пилу і розчинника. Примітка: Поверхнева іржа має бути присутня на поверхні металу і легко не видалятись.
4. Ретельно збовтайте перетворювач іржі перед використанням. Засіб повинен бути кімнатної температури перед нанесенням для найкращого результату.
5. Вилийте необхідну кількість засобу в чисту ємність для легкого використання. Нанесіть розчин за допомогою пензлика або нанесіть розчин безпосередньо на поверхню та розтріть його по поверхні за допомогою пензлика.
6. Нанесення розпиленням рекомендується застосовувати для обробки великих площ. Безповітряне розпилювання швидше і забезпечує більш ефективне перетворення іржі за рахунок покращеного проникнення в | поверхню. Для забезпечення найкращого проникнення під час безповітряного розпилення слід долити до 1095 води.
7.Фіолетово-чорне покриття з'явиться протягом 20 хв, в залежності від температури на вологості.
8.Нерівномірний колір вказує на необхідність у нанесенні додаткового шару. Для максимального захисту рекомендується наносити 2 шари. Нанесіть другий шар протягом 15-30 хв після першого шару. Дайте висохнути 24 години, перед тим як грунтуватичи наносити кінцевий шар покриття.
9. Більшість готових фарб не потребують додаткової грунтовки. Однак, фарби на водяній основі і фарби з додаванням металу вимагають грунтовки на основі розчинника поверхні покриття Permatex Rust Treatment перед нанесенням фінішного шару.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ: Ідеальні умови зберігання продукту забезпечуються в. сухому і прохолодному місці, в щільно закритій оригінальній упаковці, при температурі від +8 до +28°С.
Оптимальне зберігання здійснюється при температурі від +8 до +18°С.

405грн.
Номер: HG5625
 
Професійний пінний засіб для безпечного видалення з лакофарбового покриття, скла, фар бамперів, молдингів слідів комах, соку дерев, гудрону і дорожнього нальоту, «антікоррозійки», старої поліролі, маслянистої плівки (зі скла). Не залишає підтьоків і слідів. Безпечний для будь-яких видів лакофарбового покриття, особливо рекомендується для фарб «металік» з лаковим шаром.
109грн.
Номер: HG5756
 
Містить гумовий наповнювач, каучук та ефективні інгібітори корозії. Захищає від корозії і запобігає вже початому процесу іржавіння. Володіє підвищеною еластичністю і морозостійкістю. Час повного висихання одного шару 20 хв; Рекомендована кількість шарів 2-4; Час повного висихання 24 години.
148грн.
Номер: HG5754
 
Антикорозійне покриття з гумою призначено для обробки днища, арок коліс, крил, фартухів, нижніх поверхонь порогів легкового автомобіля середнього класу. Це покриття зберігає пластичність і не схильне до тріщин при від'ємних температурах, витісняє воду з щілин і стиків між панелями кузова і надійно захищає кузов від корозії. При використанні препарату HG5756 кожні 2 роки продовжується термін служби силових елементів кузова, лонжеронів, днища, порогів, арок коліс, крил до 12-15 років. Швидко сохне і після висихання може фарбуватись автомобільними грунтами і емалями. Це покриття містить гумовий наповнювач, каучук та ефективні інгібітори корозії, захищає від корозії і запобігає вже розпочатий процес іржавіння. Час повного висихання одного шару 20-30 хв; Рекомендована кількість шарів 2-3; Час повного висихання 24 години.
174грн.