Очищувачі шин

Знайдено: 1 - 9 серед 10 товарів
Артикул: NX01129
 
Високоефективний професійний засіб преміум класу з ефектом мокрої гуми для догляду за шинами і гумовими елементами автомобіля. Завдяки особливим розчинникам і силіконовим полімерам відновлює первісний чорний колір, надає «мокрий» блиск, оновлює поверхню. Має високу водовідштовхувальну здатністю і антистатичні властивості які перешкоджають осіданню пилі. Запобігає розтріскуванню і продовжує термін служби покришок. Підходить для всіх типів шин.
389грн.
Артикул: K1561
 
Завдяки спеціальним силіконовим полімерам залишає дуже глибокий і дзеркальний блиск. Не залишає плям від води і листя, наділяє шини тривалої захистом. Навіть старі та пошкоджені шини після застосування виглядають як нові. Він дуже простий у використанні. Працює набагато краще, ніж інші препарати для шин на ринку. Підходить для всіх типів шин. Берегти від холоду.
210грн.
Артикул: EK1572
 
Bold чудовий препарат для наведення лоску і консервації автопокришок. Завдяки вмісту спеціальних силіконових полімерів надає надзвичайно глибокий і дзеркальний блиск. Не залишає потьоків, а також забезпечує тривале збереження блиску і кольору, захищає від розтріскування.
226грн.
Артикул: DW5345
 
Ефективно відновлює зовнішній вигляд автомобільних шин, гумових та пластикових деталей екстер'єру, молдингів і ущільнювачів. Повертає їм чорний колір і надає неповторний «мокрий» блиск навіть старим покришкам. Заповнює мікротріщини і усуває дрібні дефекти поверхні. Захищає шини та гумові деталі від агресивного впливу солі та реагентів, які використовують проти ожеледиці. Для досягнення ідеального результату препарат потрібно просто нанести на поверхню. Без полірування!
0грн.
Артикул: DW5343
 
«Реставратори покришок» DoctorWax призначені для регулярного догляду та відновлення первісного зовнішнього вигляду покришок коліс. Надають поверхні покришок водовідштовхувальні властивості, покращують зовнішній вигляд, створюючи чорний, «мокрий» блиск. Заповнюють мікротріщини і усувають дрібні дефекти поверхні гуми. Охороняють матеріал покришок від старіння і руйнування агресивними речовинами - сіллю, кислотними опадами, ультрафіолетовим випромінюванням. Рекомендуються також для захисту і поліпшення зовнішнього вигляду гумових і пластикових елементів обробки кузова - захисних панелей, молдингів, ущільнювачів. Гранично прості і зручні в застосуванні.
0грн.
Артикул: HG5333
 
Унікальний кондиціонер-очищувач розроблений для оновлення, очищення і захисту шин від старіння і розтріскування. Просто нанесіть на покришки і дайте висохнути. Через кілька хвилин рясна проникаюча піна стече разом з брудом і дорожнім нальотом і утворить на поверхні гуми блискучу чорну захисну плівку. Колеса стануть як нові! На відміну від багатьох аналогічних препаратів даний засіб містить підвищений відсоток активних інгредієнтів і полімери, реально захищають гуму тривалий час. Найпопулярніший засіб американських автомобільних дилерів і майстерень з детейлінгу машин.
0грн.
Артикул: HG5330
 
Професійний препарат для ефективного очищення і захисту бічних поверхонь автомобільних покришок. Проникаючи в мікротріщини гуми, швидко і якісно видаляє в'їдаються забруднення. При цьому оброблювана поверхня покривається шаром особливого високотехнологічного синтетичного полімеру, який надає їй «мокрий» блиск і створює надійний довготривалий захисний бар'єр від вологи, забруднень і дорожніх реагентів. Попереджає передчасне старіння і розтріскування шин. Застосування: використовуйте препарат при температурі від +15 до +25 °С. Нанесіть піну на бічну поверхню покришки круговими рухами. Дайте складу вбратися, стекти і висохнути до появи блискучої чорної плівки. Не наносіть на гальмівні диски і колодки, не застосовуйте для обробки гумових килимків салону, педалей, рульового управління, протекторів шин. Уникайте потрапляння складу на лакофарбове покриття і пластик.
0грн.