Очисники для радіаторів

Знайдено: 1 - 2 серед 3 товари
Артикул: W25541
 
Wynn's Extreme Cooling System Degreaser видаляє олію в системі охолодження. Знежирює та очищає всю систему охолодження. Відмінна ефективність у всіх типах охолоджуючих рідин, в тому числі в ОАТ антифризах (антифризі на основі органічних карбонових кислот). теплообмін і оптимальну роботу всієї системи охолодження. Повністю розчинний у воді.
261грн.
Артикул: HG9025
 
Склад для ремонту радіаторів і системи охолодження Hi-Gear ефективно усуває течі тосолу або антифризу в місцях пропайки мідних радіаторів і стику пластикових бачків з алюмінієвим теплообмінником сучасних радіаторів. Засіб для ремонту системи охолодження надійно дозволить скріпити перебиті трубки радіатора і прокладки помпи або термостата. Переваги складу для ремонту: не випаровується, витримує високу температуру, залишається в системі і перешкоджає виникненню течі в подальшому. Безпечний для алюмінію, сталі, чавуну, кольорових сплавів, пластика, гуми. Може використовуватися з тосолом, антифризом або водою. Не забиває трубки радіатора, твердне тільки випливаючи з місця протікання. Застосування: Упаковка розрахована на обробку системи обсягом до 17 літрів. Для отримання гарантованого ефекту рекомендується промити систему охолодження 7-хвилинної промиванням HG9017 або HG9014. Для продовження терміну служби металевих частин системи охолодження, помпи й антифризу рекомендується використовувати 1 раз на рік інгібітор корозії HG9005.
96грн.
Артикул: HG9029
 
Надійно запобігає та усуває незначні течі радіатора і обігрівача салону. Активується при порушенні герметичності системи охолодження, формуючи в місці витоку антифризу волокнисту еластичну пробку, що блокує течію. Залишається в системі і перешкоджає виникненню течі в подальшому. Може використовуватися з антифризом або водою.
124грн.