Очисники двигуна

Знайдено: 1 - 30 серед 31 товар
Артикул: 875112
 
Суперефективний концентрований професійний засіб для миття зовнішньої поверхні двигуна. Призначений для видалення масляних плям, дорожнього пилу, не пероблюваних залишків технічних рідин та інших забруднень. Використовується для всіх типів двигунів транспортних засобів і промислового устаткування. Нейтральний до лакофарбових поверхонь, гумових та металевих елементів автомобіля. Не викликає корозію металу. Без розчинників. Може наноситися як на гарячий, так і на холодний двигун.
125грн.
Артикул: 810670
 

Суперефективний концентрований професійний очищувач зовнішньої поверхні двигуна і підкапотного простору. Зроблений з додаванням потужних поверхнево-активних речовин, які гарантують видалення будь-яких забруднень, включаючи масляні плями, засохлий і пригорілий пил, сліди гальмівних і охолоджуючих рідин, а також інших забруднень, які важко видалити за допомогою звичайних миючих засобів. Не містить в складі агресивних компонентів, завдяки чому є безпечним для лакофарбового покриття, елементів з гуми і пластмас, проводів, кольорових металів і може використовувати для всіх типів двигунів будь-яких транспортних засобів і промислового устаткування. Winso ENGINE CLEANER INTENSE 810670 500мл не є концентратом і не вимагає перед застосуванням розведення з водою.

Переваги:

 • Швидко і якісно видаляє всі види забруднень з поверхні двигуна і елементів в підкапотному просторі.
 • Є безпечним для всіх видів елементів, не викликає корозію металів.
 • Підходить для очищення всіх видів двигунів, а також корпусів коробок передач.
 • Економічно витрачається завдяки високій концентрації діючої речовини.
 • Висока швидкість дії - розчиняє забруднення всього за 2-3 хвилини.
 • Може наноситься як на холодний, так і на теплий двигун.
88грн.
Артикул: 875003
 

Суперефективний концентрований професійний очисник зовнішньої поверхні двигуна та підкапотного простору.

Зроблено з додаванням потужних поверхнево-активних речовин, які гарантують видалення будь-яких забруднень, включаючи масляні плями, засохлий і пригорілий пил, сліди гальмівних та охолоджуючих рідин, а також інших забруднень, які важко видалити за допомогою звичайних миючих засобів.

Не містить у складі агресивних компонентів, завдяки чому є безпечним для лакофарбового покриття, елементів з гуми та пластмас, дротів, кольорових металів і може використовувати для всіх типів двигунів будь-яких транспортних засобів та промислового обладнання.

Winso ENGINE CLEANER 875003 750 мл не є концентратом і не вимагає перед застосуванням розведення з водою.

Переваги:

 • Швидко та якісно видаляє всі види забруднень з поверхні двигуна та елементів у підкапотному просторі.
 • Є безпечним для всіх видів елементів, не викликає корозії металів.
 • Підходить для очищення всіх видів двигунів, а також корпусів коробок передач.
 • Економічно витрачається завдяки високій концентрації діючої речовини.
 • Висока швидкість дії – розчиняє забруднення лише за 2-3 хвилини.
 • Може наноситися як на холодний, так і на теплий двигун.
106грн.
Артикул: 810530
 
Суперефективний концентрований професійний засіб для миття зовнішньої поверхні двигуна. Призначений для видалення масляних плям, дорожнього пилу, не пероблюваних залишків технічних рідин та інших забруднень. Використовується для всіх типів двигунів транспортних засобів і промислового устаткування. Нейтральний до лакофарбових поверхонь, гумових та металевих елементів автомобіля. Не викликає корозію металу. Без розчинників. Може наноситися як на гарячий, так і на холодний двигун.
103грн.
Артикул: CF515
 
Використовується для зовнішнього очищення двигуна. Видаляє дорожні та технічні забруднення, зокрема соляний накип, пригорілі масла та мастила. Не шкодить металевим, вінілові, пластиковим та гумовим покриттям. Розчин готовий до застосування. Після використання необхідно змити водою.
110грн.
Артикул: NX75007
 

Очищувач двигуна NOWAX (NX75007) 750 мл.

Очищувач двигуна NOWAX - унікальна комбінація діючих речовин, для швидкої і ефективної очистки моторних відсіків від пригорілі технічних рідин, патьоків масла, антифризу, а також дорожнього нальоту, пилу, соляних розлучень. Застосуємо для автомобілів, мотоциклів, катерів, газонокосарок та ін. Може використовуватися для очищення агрегатів трансмісії, підвіски і рульового управління. Знижує ризик виникнення пожежі в підкапотному просторі, повертає деталям первісний вигляд, діє миттєво.

Спосіб застосування:
Прогрійте двигун до температури + 50 ° С і заглушите його. Захистіть всі електричні блоки двигуна водонепроникним матеріалом. Струсіть флакон кілька разів. Рясно нанесіть очищувач з відстані 20-30 см. На оброблювану поверхню, уникаючи попадання очищувача на електронні блоки. Дайте очищувачу подіяти протягом 1-2 хвилин і змийте сильним струменем води (для цього можна використовувати мийку високого тиску). Допускається короткочасне вплив очищувача на приводні ремені допоміжних агрегатів.

Попередження:
Може викликати подразнення очей і шкіри. При попаданні в очі - ретельно промити їх чистою водою і, при необхідності, звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру, змити водою з милом. Не вдихати випари. Чи не ковтати, при потраплянні в організм зверніться за медичною допомогою. Берегти від дітей!

Термін придатності:
5 років від дати виробництва за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки. Зберігати в сухому приміщенні при температурах від + 5°С до + 35°С. Берегти від замерзання.

161грн.
Артикул: NX45500
 

Очищувач поверхні двигуна NOWAX (NX45500) 450 мл.

Nowax Engine Surface Cleaner зовнішній очищувач двигуна містить потужні емульгатори, які глибоко проникаючи, дозволяють розмочувати і видаляти будь-яку, навіть саму застарілий бруд, масло і пригорілі технічні рідини в моторному відсіку і на зовнішній поверхні двигуна. Також можна застосувати для чищення шасі і інших агрегатів автомобілів, мотоциклів, катерів, сільськогосподарської та садової техніки. Активна консистенція довго утримується на вертикальних поверхнях, тим самим забезпечуючи чудову очищення складних забруднень. Сучасна формула не містить органічних розчинників, що виключає ймовірність загоряння та негативної дії на пластикові та гумові деталі моторного відсіку, а також попереджає окислення електричних з'єднань.

Застосування:
Прогрійте двигун до температури + 50°С і заглушите його. Захистіть всі електричні блоки двигуна водонепроникним матеріалом. Струсіть балон кілька разів. Рясно нанесіть очищувач з відстані 20-30 см. На оброблювану поверхню, уникаючи попадання очищувача на електронні блоки. Дати очищувачу подіяти протягом 10-15 хвилин і змити сильним струменем води, для цього можна використовувати мийку високого тиску. Допускається короткочасне вплив очищувача на приводні ремені допоміжних агрегатів.

Попередження:
Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50°С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей.

Термін придатності:
5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

140грн.
Артикул: W160
 

Паста для притирання клапанів Mega Grind K2 - паста для притирання клапанів і сідел клапанів у двигунах внутрінього згоряння. Для всіх типів двигунів (бензиновий, дизельний, зріджений газ та ін.). Ефективно видаляє пошкодження, нальоти, осади та корозію з металевих елементів, забезпечуючи у такий спосіб безперебійну роботу клапанної системи. Може використовуватися вручну та машинно. Продукт призначений для професійного використання.

Можна використовувати засіб, щоб впоратися з:

 • пошкодженнями;
 • нальотами;
 • корозією.

Застосування:
1. Нанести пасту на клапан
2. Ввести клапан у сідло клапана та обертальний рухом досягти клапана гнізда.
3. Після завершення протерти чистою сухою тканиною.

131грн.
Артикул: W158
 

Універсальний засіб для чищення K2 Surfo 750мл - професійний засіб для чищення для жирних забруднень в гаражі, майстерні, саду і будинку. K2 Surfo - засіб для чищення та знежирення, призначений для більшості поверхонь з металу, скла та пластику.

Знежирює та очищує всі види інструментів, меблі для майстерень, садові меблі та обладнання, деталі автомобілів, деталі машин та пластмасові елементи. Видаляє масляні плями. Відмінно справляється з чищенням нержавіючої сталі.

Універсальний аерозольний очищувач K2 Surfo також підходить для чищення спецодягу. Видаляє плями від олії, жиру, трави, кави та чаю. Ефективний. Не залишає розлучень і швидко випаровується. Незамінно у гаражі, майстерні, на дачі.

Застосування:

 • Очищення та знежирення інструментів та пристроїв у майстерні, гаражі, саду тощо
 • Видалення жирних забруднень з різних поверхонь, наприклад, металу, пластику
 • Видалення плям з робочого одягу

Використання:
1. Нанесіть на поверхню за допомогою розпилювача.
2. Зачекайте хвилинку. Протріть паперовим рушником, вологою тканиною або губкою.
3. За потреби повторіть.

89грн.
Артикул: 102015
 

MOTUL DPF CLEAN – це додаток для покращення процесу очистки фільтру твердих часток (DPF), використовується в усіх типах дизелів, з безпосереднім впорскуванням чи ні, атмосферних чи турбодизелях, сумісний з чутливими системами доочищення відпрацьованих газів (наприклад SCR). MOTUL DPF CLEAN створений на основі високоефективного компоненту, який підвищує ефективність регенерації DPF. Змішаний з дизельним паливом, забезпечує: - Швидке та ефективне очищення DPF; - Відновлює потужність та економічність двигуна; - Забезпечує ідеальне мащення в процесі очищення, ефективно розчеплю та утримує в підвішеному стані усі мікрочастинки відкладень. Також запобігає окисненню палива та розмноженню мікроорганізмів.

348грн.
Артикул: AD0027
 

Очисник двигуна від бренду AUTO DRIVE моделі Engine Cleaner AD0027 250мл - це суперефективний засіб для очищення зовнішньої поверхні двигуна та підкапотного простору. Зроблений з додаванням потужних поверхнево-активних речовин, які гарантують видалення будь-яких забруднень, включаючи масляні плями, засохлий і пригорілий пил, сліди гальмівних і охолоджуючих рідин, а також інших забруднень, які важко видалити за допомогою звичайних миючих засобів. Не містить в складі агресивних компонентів, завдяки чому є безпечним для лакофарбового покриття, елементів з гуми і пластмас, проводів, кольорових металів і може використовувати для всіх типів двигунів будь-яких транспортних засобів і промислового устаткування. AUTO DRIVE Engine Cleaner AD0027 250мл не є концентратом і не вимагає перед застосуванням розведення з водою.

Переваги:

 • Швидко і якісно видаляє всі види забруднень з поверхні двигуна і елементів в підкапотному просторі.
 • Є безпечним для всіх видів елементів, не викликає корозію металів.
 • Підходить для очищення всіх видів двигунів, а також корпусів коробок передач.
 • Економічно витрачається завдяки високій концентрації діючої речовини.
 • Висока швидкість дії.
 • Може наноситься як на холодний, так і на теплий двигун.
57грн.
Артикул: W28679
 

Wynn's Turbo Cleaner очищає і розблоковує брудні турбокомпресори. При розпилюванні утворюється піна, яка дозволяє провести більш тривале і якісне «відкисання» і очистку турбокомпресора.

Характеристики

 • Очищає і розблоковує турбіни як з розбиранням так і без нього.
 • Розчиняє смоли, лак, вуглецеві та інші відкладення.
 • Відновлює потужність турбіни до її заводських параметрів.
 • Відновлює оптимальне співвідношення повітря / паливо.
 • Безпечний для всіх типів вихлопних систем.

Застосування

Для всіх бензинових і дизельних турбодвигунів.

387грн.
Артикул: W29793
 

Wynn's PETROL EXTREME CLEANER (Petrol Clean 3) - хімічна добавка для бензинових двигунів, забезпечує потужне очищення паливної системи бензинових двигунів в результаті разової заливки продукту. Швидко очищає і захищає інжектори, відновлює і підтримує оптимальний режим розпилу паливної суміші в камері згоряння.

Характеристики

 • Повне очищення паливної системи в результаті разової заливки продукту.
 • Швидко очищає і захищає інжектор, відновлює і підтримує оптимальний режим розпилу палива.
 • Миттєво очищає і захищає карбюратор і впускні клапани.
 • Підтримує клапани EGR в чистоті.
 • Допомагає в очищенні випускної частини.
 • Зменшує утворення відкладень в камері згоряння.
 • Відновлює оптимальний режим згоряння палива, усуває проблеми холостого ходу.
 • Усуває і запобігає проблеми запуску.
 • Зменшує викид вуглекислого газу і не згорілих вуглеводнів.

Застосування

 • Рекомендується для всіх бензинових двигунів (інжекторні, прямого впорскування або карбюраторні).
 • Для бензину та біо бензину аж до E10.

Інструкції

Додайте присадку до палива (бажано перед заправкою). Одна бутель 500 мл на 50 літрів палива.Повторюйте обробку кожні 10.000 км.

663грн.
Артикул: W70759
 

Wynn's 3XA PETROL - Комплексна добавка в бензинове паливо

Характеристики

 • До складу входять компоненти, які поліпшують згорання і промивні інгредієнти.
 • Підвищує ефективність роботи двигуна і покращує згорання палива.
 • Відновлює і підтримує чистоту всієї паливної системи (форсунок, карбюратора і клапанів).
 • Усуває карбонові відкладення (нагар) в камерах згоряння.
 • Знижує викид СО і СН.
 • Знижує споживання палива. Захищає паливну систему від передчасного зносу і пошкоджень, запобігаючи корозії.
 • Не ушкоджує каталітичні нейтралізатори.

Застосування

Рекомендується для всіх типів бензинових карбюраторних і інжекторних двигунів, як нових так і старих.

Інструкції

Додати в паливний бак. Однієї пляшки в 325 мл достатньо для обробки 50 л бензину. Для кращого перемішування з паливом переважно додавати його перед заправкою. Повторювати обробку через кожні 5000 км.

274грн.
Артикул: W76459
 

Wynn's 3XA для дизельних двигунів є хімічною обробкою, яка складається з миючих засобів і коомпонентів з потрійною дією.

Характеристики

 • Зменшує чорний дим і в результаті викиду сажі
 • Очищає і тримає у чистоті всю паливну систему (форсунки)
 • Сприяє зменшенню нагару в камері згоряння
 • Допомагає поліпшити згоряння і продуктивність двигуна
 • Знижує шум дизельного стуку
 • Знижує витрату палива
 • Продовжує термін служби фільтру сажі
 • Знижує температуру горіння частинок сажі
 • Захищає паливну систему від передчасного зносу і пошкоджень за рахунок зменшення корозії
 • Не ушкоджує каталізаторів окисних або сажових фільтрів дизельних двигунів
 • Рекомендується для всіх дизельних двигунів.

Інструкції

 1. Додати в дизельний паливний бак
 2. Одна пляшка 325 мл на 50 літрів (11 галонів) дизельного палива
 3. Переважно, щоб додати продукт перед заправкою топлівног про бака, щоб мати гарну суміш продукту з паливом Повторити очищення через кожні 5000 км (3000 миль)
263грн.
Артикул: W23379
 

Wynn's Diesel EGR 3 - аерозольний продукт розроблений для очищення повітряприймальної системи всіх дизельних двигунів.

Характеристики

 • Забезпечує негайне очищення повітряприймальної системи, датчика витрати повітря, впускних клапанів, системи EGR.
 • Потужне розпорошення, підсилює очищаючу дію.
 • Розчиняє смолу, сажу, графіт.
 • Легкий у використанні, очищення займає 5-10 хв. з мінімальною необхідністю в розбиранні деталей.
 • Відновлює ідеальну подачу повітря в камеру згоряння.
 • Забезпечує стабільну роботу на холостих обертах.
 • Відновлює і підтримує оптимальну роботу двигуна і витрату палива.
 • Усуває проблеми запуску двигуна.
 • Покращує набір швидкості.
 • Зменшує чорний вихлоп.
 • Безпечний для каталітичних нейтралізаторів і саж фільтрів (DPF).

Застосування

Для повітряприймальної системи, впускних клапанів, датчика витрати повітря, системи рециркуляції відпрацьованих газів (EGR), клапана EGR, а також турбін всіх дизельних двигунів.

352грн.
Артикул: AD0057
 
Використовується для очищення двигуна, мотору, корпусу трансмісії та інших непофарбованих деталей. Видаляє дорожні та технічні забруднення, зокрема соляний накип, пригорілі масла та мастила. Не шкодить металевим, алюмінієвим, мідним, пластиковим та гумовим покриттям. Розчин готовий до застосування. Після використання необхідно змити водою.
99грн.
Артикул: 825
 
Пінка для миття та знежирення двигунів 454g (аерозоль). Сильні піноутворюючі компоненти пінки змивають забруднення, плями від змазок та масла навіть у важкодоступних місцях. Цей засіб прилягає до кожної поверхні і не діє шкідливо на гумову, лаковану та металеву поверхню. Рекомендована для чищення двигунів, транспортних засобів та для механічного сільскогосподарського обладнання. Делiкатнi поверхнi слiд накрити фольгою або пластмасою. Перед використанням струсити. Далi теплий або холодний двигун покрити пiнкою. Залишити на 5-10хв. Бризки пiнки витерти ганчiркою з мальованих поверхонь. Змити засiб сильним струменем води i залишити на кiлька хвилин для висихання.
188грн.
Артикул: 824
 
Шампунь для миття двигунів 495g (рідина). Швидко та ефективно чистить двигуни автомобілів, яхт, мотоциклів, покращуючи їхній вигляд та продуктивність. Оберігає металеві частини від корозії. Не пошкоджує лакованих поверхонь та електричних пристроїв. Лагідний для шкіри рук. Слід зішкребти надлишок бруду. Нанести засіб на забруднену поверхню i залишити на 10хв. Змити сильним струменем води. Висушити двигун. Для найкращого результату застосовувати засiб на теплий, але не гарячий двигун.
182грн.
Артикул: W50393
 

WYNN'S EMISSION REDUCER (DIESEL POWER 3) добавка в дизельне паливо, яка забезпечує потужне очищення паливної системи дизельних двигунів за одну заливку.

Характеристики

 • Повне очищення паливної системи за одну заливку
 • Миттєво очищає і захищає інжектори, відновлює і підтримує оптимальний режим упорскування палива.
 • Забезпечує чистоту клапанів системи EGR і турбокомпресора.
 • Відновлює параметри згоряння палива і оптимальні характеристики роботи двигуна.
 • Ефективно змащує форсунки і деталі насоса.
 • Компенсує недолік змащення в низькосірчистому паливі і захищає схильні до стресових впливів поверхні в паливних насосах високого тиску і форсунках.
 • Перешкоджає оксидації (старіння) дизельного палива під впливом високих температур.
 • Усуває проблеми холодного запуску
 • Сприяє сепарації води в паливному фільтрі і захисту паливної системи
 • Перешкоджає засміченню паливного фільтра і паливної системи живлення в цілому.
 • Зменшує вихлопи. Не завдає шкоди каталітичному нейтралізатору.

Застосування

 • Для всіх типів дизельних двигунів.
 • Для дизпалива і біодизпалива до B30.

Інструкції

Для досягнення найкращих результатів використовуйте одну бутель не менше ніж з половиною паливного бака (± 20 літрів диз. палива).Повторювати кожні 10.000 км.

644грн.
Артикул: W35792
 

Очисник Wynn's для паливної системи бензинових двигунів 500 мл

Характеристики:

 • забезпечує ефективну очистку всієї паливної системи;
 • відновлення ефективності згоряння; зниження димності вихлопного диму, викидів CO і HC;
 • підвищення продуктивності двигуна;
 • скорочення витрати палива;
 • очищення, відновлення ідеальної форми розпилення форсунок;
 • підходить для всіх бензинових, гібридних двигунів, включаючи двигуни з непрямим і прямим уприскуванням;
 • сумісна з усіма компонентами бензинової системи;
 • для бензину і біобензину до E10;
 • можна використовувати для профілактики порушення викидів.

Застосування

 • в бензобак, що містить не менше 30 л палива, додати 1 пляшку (500 мл) присадки;
 • до офіційної перевірки на викиди забруднюючих речовин рекомендується проїхати не менше 50 км по автостраді;
 • для максимальної ефективності використовуйте даний засіб при кожній 3 заправці, пройдіть 150 км до перевірки ТО.
626грн.
Артикул: HG3235
 
Очищувач клапанів Hi-Gear м'яко очистить впускні клапани, камеру згоряння, свічки запалювання, інжектори, карбюратори від вуглецевих відкладень і нагару. Зупиняє корозію дорогого паливного насоса, деталей системи живлення, паливопроводів. Запобігає утворенню крижаних пробок у паливній системі, покращує пуск холодного двигуна. Відновлює рівномірність оборотів холостого ходу, покращує динаміку автомобіля. Усуває детонацію. Знижує витрату палива. Застосування: Рекомендується застосовувати через кожні 3000 км пробігу.
0грн.
Артикул: HG2235
 
Гарантовано запобігає протіканню (приблизно через 500 км пробігу) через прокладки і сальники системи змащення двигуна. Може використовуватися для усунення течі через сальники і прокладки механічних КПП. Сумісний з усіма типами моторних і трансмісійних масел. Дозволяє уникнути дорогих ремонтів.
0грн.
Артикул: HG5377
 
Рекомендується використовувати кілька разів на рік, особливо перед початком сезону, після ремонту двигуна, при передпродажному підготуванні автомобіля. Може використовуватися для очищення бетонних підлог від масла.
0грн.
Артикул: HG2206
 
Професійна формула HG2206 призначена для м'якого очищення двигуна перед заміною масла. Дозволяє відновити миючі та захисні властивості масла, очистити під час руху автомобіля масляну систему двигуна і внутрішні поверхні від вуглецевих відкладень. Відновлює рухливість маслоз'ємних і компресійних кілець, збільшує і вирівнює компресію по циліндрах, зменшує прорив гарячих газів з камери згорання в картер двигуна, тим самим продовжує термін служби масла і зменшує шкідливі вихлопи та димлення. Дозволяє зменшити або усунути стукіт гідрокомпенсаторів клапанів, відновити їх працездатність, зменшити витрату бензину і масла, збільшити потужність і прийомистість двигуна. Протестований на відповідність технічним параметрам російських автомобілів і масел. Сумісний з усіма типами масел і двигунів. Допускається спільне використання очищувача HG2206 з комплексами суперприсадок до масла, ремонтними герметиками системи мастила і кондиціонерами металу. Присутність SMT2 у складі очищувача забезпечує оптимальні умови ефективної очистки.
0грн.
Артикул: HG2207
 
Ефективно очищає систему змащення двигуна, відновлює працездатність PCV-клапана і очищає систему вентиляції картера сучасних автомобілів. Звільняє залипші гідрокомпенсатори клапанів, усуваючи їх стукіт. Очищає поршневі кільця від нагару, відновлює їх рухливість і прилягання. Особливо ефективний для двигунів з середнім і великим пробігом. Додається в свіже масло після кожної його зміни. Для старих двигунів, що мають високий угар масла, рекомендується додатково застосовувати даний склад за 100-200 км до зміни масла.
0грн.