Очисники двигуна

Знайдено: 1 - 14 серед 15 товарів
Номер: NX45500
 
Очищувач поверхні двигуна NOWAX (NX45500) 450 мл. Nowax Engine Surface Cleaner зовнішній очищувач двигуна містить потужні емульгатори, які глибоко проникаючи, дозволяють розмочувати і видаляти будь-яку, навіть саму застарілий бруд, масло і пригорілі технічні рідини в моторному відсіку і на зовнішній поверхні двигуна. Також можна застосувати для чищення шасі і інших агрегатів автомобілів, мотоциклів, катерів, сільськогосподарської та садової техніки. Активна консистенція довго утримується на вертикальних поверхнях, тим самим забезпечуючи чудову очищення складних забруднень. Сучасна формула не містить органічних розчинників, що виключає ймовірність загоряння та негативної дії на пластикові та гумові деталі моторного відсіку, а також попереджає окислення електричних з'єднань. застосування: Прогрійте двигун до температури + 50 ° С і заглушите його. Захистіть всі електричні блоки двигуна водонепроникним матеріалом. Струсіть балон кілька разів. Рясно нанесіть очищувач з відстані 20-30 см. На оброблювану поверхню, уникаючи попадання очищувача на електронні блоки. Дати очищувачу подіяти протягом 10-15 хвилин і змити сильним струменем води, для цього можна використовувати мийку високого тиску. Допускається короткочасне вплив очищувача на приводні ремені допоміжних агрегатів. попередження: Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50 ° С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.
102грн.
Номер: 825
 
Пінка для миття та знежирення двигунів 454g (аерозоль). Сильні піноутворюючі компоненти пінки змивають забруднення, плями від змазок та масла навіть у важкодоступних місцях. Цей засіб прилягає до кожної поверхні і не діє шкідливо на гумову, лаковану та металеву поверхню. Рекомендована для чищення двигунів, транспортних засобів та для механічного сільскогосподарського обладнання. Делiкатнi поверхнi слiд накрити фольгою або пластмасою. Перед використанням струсити. Далi теплий або холодний двигун покрити пiнкою. Залишити на 5-10хв. Бризки пiнки витерти ганчiркою з мальованих поверхонь. Змити засiб сильним струменем води i залишити на кiлька хвилин для висихання.
129грн.
Номер: 824
 
Шампунь для миття двигунів 495g (рідина). Швидко та ефективно чистить двигуни автомобілів, яхт, мотоциклів, покращуючи їхній вигляд та продуктивність. Оберігає металеві частини від корозії. Не пошкоджує лакованих поверхонь та електричних пристроїв. Лагідний для шкіри рук. Слід зішкребти надлишок бруду. Нанести засіб на забруднену поверхню i залишити на 10хв. Змити сильним струменем води. Висушити двигун. Для найкращого результату застосовувати засiб на теплий, але не гарячий двигун.
125грн.
Номер: NX75007
 
Очищувач двигуна NOWAX (NX75007) 750 мл. Очищувач двигуна NOWAX - унікальна комбінація діючих речовин, для швидкої і ефективної очистки моторних відсіків від пригорілі технічних рідин, патьоків масла, антифризу, а також дорожнього нальоту, пилу, соляних розлучень. Застосуємо для автомобілів, мотоциклів, катерів, газонокосарок та ін. Може використовуватися для очищення агрегатів трансмісії, підвіски і рульового управління. Знижує ризик виникнення пожежі в підкапотному просторі, повертає деталям первісний вигляд, діє миттєво. Спосіб застосування: Прогрійте двигун до температури + 50 ° С і заглушите його. Захистіть всі електричні блоки двигуна водонепроникним матеріалом. Струсіть флакон кілька разів. Рясно нанесіть очищувач з відстані 20-30 см. На оброблювану поверхню, уникаючи попадання очищувача на електронні блоки. Дайте очищувачу подіяти протягом 1-2 хвилин і змийте сильним струменем води (для цього можна використовувати мийку високого тиску). Допускається короткочасне вплив очищувача на приводні ремені допоміжних агрегатів. попередження: Може викликати подразнення очей і шкіри. При попаданні в очі - ретельно промити їх чистою водою і, при необхідності, звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру, змити водою з милом. Не вдихати випари. Чи не ковтати, при потраплянні в організм зверніться за медичною допомогою. Берегти від дітей! Термін придатності: 5 років від дати виробництва за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки. Зберігати в сухому приміщенні при температурах від + 5 ° С до + 35 ° С. Берегти від замерзання.
85грн.
Номер: SP2255
 
Містить активоване частки поліфлона (на основі PTFE) і комплексанти окислювальних, протизносних, антифрикційних і стабілізуючих присадок. Утворює на поверхнях деталей надслизьку стійку плівку, яка залишається на деталях після заміни масла.
164грн.
Номер: SP5435
 
Видаляє з поверхонь двигуна, коробки передач і моторного відсіку будь-які забруднення. Безпечний для пластика і гуми. Запобігає руйнуванню електропроводки моторного відсіку і захищає від небезпеки виникнення пожежі. Додатково може використовуватися для очищення бетонних підлог від масла. Рекомендується використовувати двічі на рік, а також перед ремонтними роботами двигуна і агрегатів трансмісії, елементів підвісок, при передпродажній підготовці автомобіля.
150грн.
Номер: HG3235
 
Очищувач клапанів Hi-Gear м'яко очистить впускні клапани, камеру згоряння, свічки запалювання, інжектори, карбюратори від вуглецевих відкладень і нагару. Зупиняє корозію дорогого паливного насоса, деталей системи живлення, паливопроводів. Запобігає утворенню крижаних пробок у паливній системі, покращує пуск холодного двигуна. Відновлює рівномірність оборотів холостого ходу, покращує динаміку автомобіля. Усуває детонацію. Знижує витрату палива. Застосування: Рекомендується застосовувати через кожні 3000 км пробігу.
136грн.
Номер: HG5377
 
Рекомендується використовувати кілька разів на рік, особливо перед початком сезону, після ремонту двигуна, при передпродажному підготуванні автомобіля. Може використовуватися для очищення бетонних підлог від масла.
143грн.
Номер: HG2206
 
Професійна формула HG2206 призначена для м'якого очищення двигуна перед заміною масла. Дозволяє відновити миючі та захисні властивості масла, очистити під час руху автомобіля масляну систему двигуна і внутрішні поверхні від вуглецевих відкладень. Відновлює рухливість маслоз'ємних і компресійних кілець, збільшує і вирівнює компресію по циліндрах, зменшує прорив гарячих газів з камери згорання в картер двигуна, тим самим продовжує термін служби масла і зменшує шкідливі вихлопи та димлення. Дозволяє зменшити або усунути стукіт гідрокомпенсаторів клапанів, відновити їх працездатність, зменшити витрату бензину і масла, збільшити потужність і прийомистість двигуна. Протестований на відповідність технічним параметрам російських автомобілів і масел. Сумісний з усіма типами масел і двигунів. Допускається спільне використання очищувача HG2206 з комплексами суперприсадок до масла, ремонтними герметиками системи мастила і кондиціонерами металу. Присутність SMT2 у складі очищувача забезпечує оптимальні умови ефективної очистки.
150грн.
Номер: HG2207
 
Ефективно очищає систему змащення двигуна, відновлює працездатність PCV-клапана і очищає систему вентиляції картера сучасних автомобілів. Звільняє залипші гідрокомпенсатори клапанів, усуваючи їх стукіт. Очищає поршневі кільця від нагару, відновлює їх рухливість і прилягання. Особливо ефективний для двигунів з середнім і великим пробігом. Додається в свіже масло після кожної його зміни. Для старих двигунів, що мають високий угар масла, рекомендується додатково застосовувати даний склад за 100-200 км до зміни масла.
145грн.