Очисники інжектора

Знайдено: 1 - 6 серед 7 товарів
Номер: NX30820
 
Очищувач інжектора NOWAX (NX30820) 300 мл. Nowax Injector Cleaner - засіб для очищення паливної системи Injector Cleaner ефективно і швидко очищає забруднені системи: видаляє смоли, нагар і відкладення з інжекторів, дозаторів і клапанів. Підвищує потужність і експлуатаційні характеристики двигуна, усуває перебої і відновлює плавність роботи мотора на холостому ходу. Забезпечує точне дозування вприскування палива, відновлює факел розпилу і оптимізує процес згоряння. Сприяє економії палива. Усуває ривки, труднощі при запуску двигуна, пов'язані з нерівномірним розпиленням палива. застосування: Додати в бак перед заправкою з розрахунку 300 мл. очищувача на 40-60 л. бензину. Провести заправку паливом. Рекомендується для всіх бензинових двигунів (інжекторних і карбюраторних). Нейтральний по відношенню до каталізаторам. Доїзд до "резерву" без дозаправки. Рекомендується використовувати кожні 5000 км. При сильно забрудненої паливній системі можлива втрата потужності. В цьому випадку змініть паливний фільтр і повторіть очищення. попередження: Зберігати в опалювальному приміщенні. Не застосовувати препарат поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.
113грн.
Номер: T311
 
Вже при першому застосуванні засіб чудово чистить всю систему подачі пального. Допомагає зменшити витрату пального та викиди токсичних вихлопних газів, повернути повну потужність двигуна. Полегшує запуск і продовжує термін експлуатації двигуна. Використовувати в бензинових двигунах.
56грн.
Номер: SP3211
 
М'яко і безпечно відновлює працездатність інжекторів бензинових двигунів, рівномірність оборотів холостого ходу, усуває провали при розгоні. Полегшує пуск двигуна (особливо взимку). Знижує токсичність вихлопу і витрата бензину на 4-6%. Відчутно покращує прийомистість автомобіля. Безпечний для каталітичних нейтралізаторів, кисневих датчиків, турбокомпресорів.
109грн.
Номер: HG3222
 
Працює як каталізатор згоряння, видаляючи відкладення з поверхонь розпилювача інжекторів. Очищає інжектори, карбюратори, впускні клапани і камери згоряння. Рекомендується використовувати через кожні 5000 км.
191грн.
Номер: HG3225
 
Очищає інжектори і паливну систему від нерозчинних в бензині вуглецевих відкладень, відновлює рівномірність роботи циліндрів двигуна на холостому ходу і вихідну динаміку автомобіля. При його використанні покращується паливна економічність і знижується токсичність вихлопних газів, що продовжує термін служби двигуна. Очищувач інжекторів Hi-Gear видаляє губчасті відкладення з впускних клапанів і нагар з камер згоряння, нейтралізує вологу, запобігає корозії і утворення крижаних пробок у паливній системі, полегшує пуск двигуна. Рекомендується використовувати через кожні 3000 км.
98грн.
Номер: HG3215
 
Економічна металева упаковка для двигунів з робочим об'ємом до 2.5 л і обсягом паливного бака 40-60 л. За одне застосування дозволяє відновити працездатність навіть безнадійно засмічених інжекторів, які необхідно було б міняти. Забезпечує мастило голчастого клапана інжектора, запобігає його зависання, продовжує термін служби інжекторів в кілька разів. Усуває детонацію. Запобігає утворенню відкладень на впускних клапанах і нагару в камері згоряння. Відновлює нормальний тепловий режим двигуна і рівномірність оборотів холостого ходу. Знижує на величину до 10% витрати бензину і токсичність вихлопу. Запобігає корозії паливної системи. Безпечний для каталітичних нейтралізаторів, кисневих датчиків і турбокомпресорів. Запобігає корозії паливної системи. Полегшує пуск двигуна. Рекомендується для очищення інжекторів автомобілів ВАЗ.
127грн.
Номер: HG3238
 
Властивості присадок до бензину. Очищувач інжекторів та системи живлення бензинових двигунів Hi-Gear з ER дозволить вам швидко і безпечно очистити розпилювачі інжекторів і інші елементи системи живлення бензинових двигунів від вуглецевих відкладень. Очисник з легкістю усуне будь-яку проблему, яка виникає при використанні бензину сумнівної якості. До складу входить кондиціонер металу ER, що зменшує тертя і зношування деталей двигуна. Присадка допоможе відновити нормальний тепловий режим двигуна, підвищити його потужність. Полегшує пуск двигуна. Застосовувати через кожні 1500 км або частіше, при використанні бензину середньої якості. Упаковка розрахована на 16 обробок паливного бака ємністю 40л, 8 обробок - 60л, 6 обробок - 80л.
243грн.