Поліроль для пластику та вінілу Voin Без запаху 5л

Бренд: Voin
Артикул: VP-0061
663грн.
В наявності
$
Замовлення до 250 грн. відправляємо при 100% оплаті.

Поліроль VOIN Без запаху — це ефективний засіб для відновлення та захисту пластикових і вінілових поверхонь. Він надає їм глибокий, природний вигляд, зберігаючи їх еластичність і захищаючи від ультрафіолетових променів, пилу та бруду

Рекомендації щодо застосування:

  • Підготовка поверхні: Перед використанням переконайтеся, що оброблювана поверхня чиста і суха. При необхідності, очистіть поверхню від пилу та бруду.
  • Нанесення: Нанесіть поліроль на м’яку тканину або губку. Рівномірно розподіліть засіб по поверхні, легкими круговими рухами.
  • Витримка: Дайте поліролі висохнути протягом кількох хвилин.
  • Не використовувати на слизьких поверхнях: Не застосовуйте поліроль на підлогах або інших поверхнях, де можливе ковзання.
  • Зберігання: Після використання щільно закрийте упаковку і зберігайте в прохолодному, сухому місці, подалі від прямих сонячних променів.
Характеристики
  • Аромат
    Без запаху, Без запаху
  • Вид
    Поліроль, Поліроль
  • Об’єм, л
    5, 5