Промивання для системи охолодження, радіатора

Знайдено: 1 - 7 серед 8 товарів
Артикул: 820190
 

Засіб для промивання радіатора бренду Winso усього за декілька хвилин розчиняє відкладення, бруд та іржу, що накопичилися в радіаторі й системі охолодження.

Переваги

 • Швидко очищає систему охолодження
 • Видаляє накип, іржу й бруд
 • Створює захисну антикорозійну плівку на деталях системи охолодження
 • Нейтралізує кислоти, що утворилися
 • Захищає систему від корозії
 • Підвищує ефективність охолодження двигуна

Рекомендується використовувати при кожній заміні охолоджувальної рідини.

84грн.
Артикул: NX32540
 

Промивання радіатора NOWAX (NX32540) 325 мл.

Nowax Radiator Flush високоякісне професійне засіб для очищення сильно засмічених систем охолодження від накипу, продуктів корозії і розкладання антифризів. Розчиняє і видаляє небезпечні відкладення в радіаторі, бойлерах і теплообмінниках, кранах, термостатах і водяних насосах, захищає від іржі та корозії всю систему. Очищувач не містить в своєму складі агресивних кислот і лугів, дозволений для застосування в усіх системах охолодження і нагрівання. Відновлює циркуляцію антифризу, виключаючи перегрів двигуна. Завдяки використанню Radiator Flush підвищується експлуатаційна надійність і збільшується термін служби агрегатів. Поліпшуються умови нагріву та охолодження.

Застосування: Завести двигун, прогріти до робочої температури і включити опалення салону. Добре збовтати і залити вміст банки в радіатор. Закрити систему і дати двигуну попрацювати 10-30 хвилин. Заглушіть двигун, почекайте 2-3 хвилини. Дотримуючись запобіжних заходів, злийте промивку з радіатора і блоку циліндрів. Для видалення залишилися забруднень повторіть процедуру промивання радіатора, використовуючи чисту воду. Заповніть системи охолодження новим тосолом (антифризом).

Попередження: Зберігати в опалювальному приміщенні. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей. У разі потрапляння в очі ретельно промивати водою протягом 15 хвилин.

Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

104грн.
Артикул: T2211
 
Перевірений засіб найвищої якості для промивання сильно забруднених і перегрітих радіаторів. Протягом 10 хвилин усуває іржу, накип та інші забруднення. Запобігає перегріванню радіатора, забезпечує оптимальну температуру роботи двигуна, продовжуючи термін його служби. Промивка радіатора К2 Radiator Flush 250мл, Radiator Flush
45грн.
Артикул: T220
 
Промивка для радіаторів. Перевірений засіб найвищої якості для промивання сильно забруднених, та двигунів, які перегріваються. Протягом 10 хвилин усуває іржу, котловий камінь і інші забруднення, попереджаючи перегрівання забезпечує оптимальну температуру роботи двигуна, цим самим продовжуючи термін його служби.
52грн.
Артикул: 102615
 

Очищувач радіатора перед заміною охолоджуючої рідини. Додаток до охолоджуючої рідини. Використовується в усіх рідинних системах охолодження.

MOTUL RADIATOR CLEAN спеціально розроблений для використання в бензинових двигунах і дизелях, атмосферних чи з турбонагнітанням, з каталізаторами чи без них, в двигунах, які працюють на всіх видах палива. MOTUL RADIATOR CLEAN ефективно очищує систему охолодження від відкладень та засмічень. Ефективно утримує усі мікрочастинки в підвішеному стані та в подальшому видаляє з системи. MOTUL RADIATOR CLEAN забезпечує мащення під час очищення. Застосовується в усіх типах закритих систем рідинного охолодження легкових автомобілів, комерційної техніки … та промислових теплообмінниках. Покращує процес охолодження та подовжує термін безвідмовної експлуатації компонентів системи охолодження.

MOTUL RADIATOR CLEAN забезпечує:

 • видалення відкладень та засмічень з системи охолодження, які утворились в процесі експлуатації;
 • очищує радіатор від масляних вкраплень та осаду;
 • покращує ефективність роботи термостату та насосу;
 • знижу температуру роботи двигуна
 

Застосування:

Додайте флакон MOTUL RADIATOR CLEAN до системи охолодження перед заміною охолоджуючої рідини. Усі перемикачі необхідно перевести в режим «гаряче». Залиште двигун на 30 хв, після чого злийте всю охолоджуючу рідину і промийте систему водою. Заповніть систему охолодження згідно рекомендацій виробника техніки. Увага: відкривайте кришку повільно і обережно. Система знаходиться під тиском. Є ризик пожежі! Флакон 300 мл розраховано на 10 л охолоджуючої рідини. За необхідності повторіть процедуру двічі.

333грн.
Артикул: W56064
 

Wynn's RADIATOR FLUSH - це концентрат для очищення автомобільних систем охолодження

Характеристики

 • Потужні кислоти повністю очищають радіатор.
 • Подвійна дія: усуває іржу, відкладення і маслянисті залишки.
 • Відмінна продуктивність у всіх типах охолоджуючих рідин.
 • Тримає бруд і тверді частинки в суспензії при очищенні.
 • Безпечний для гумових шлангів, ущільнень і всіх металів в системі охолодження.
 • Відновлює оптимальне функціонування контрольних механізмів в системі охолодження.

Застосування

 • Рекомендується для всіх систем охолодження бензинових і дизельних двигунів.
 • Рекомендується застосовувати при зміні охолоджуючої рідини (дотримуйтесь рекомендацій виробника).
 • Особливо ефективний при чищенні старих систем охолодження.

Інструкції

 • Вміст добре струсити і додати в систему охолодження через розширювальний бак або безпосередньо в радіатор.
 • Для більш високої продуктивності, спочатку замінити стару охолоджуючу рідину водою, потім додати промивку.
 • Прогрійте двигун до робочої температури.
 • Дайте двигуну попрацювати на холостому ходу протягом 10 хвилин.
 • Зупиніть двигун і дайте охолонути, відкрийте дренажний клапан і злийте систему.
 • Однієї пляшки в 325 мл достатньо для 5 до 12 літрів.
236грн.
Артикул: HG9017
 
7 - хвилинна промивка системи охолодження. Концентрована формула гарантовано очищує систему охолодження від накипу, жироподібних відкладень, іржі та продуктів розкладання антифризу (тосола). Усуває локальні зони перегріву, що виникають через забивання сорочки охолодження накипом, оберігає двигун від заклинювання. Зменшує вірогідність перегріву двигуна в літню спеку в пробці.
119грн.
Артикул: HG9014
 
7-хвилинна промивка системи охолодження Hi-Gear (325 мл) швидко і з легкістю очистить систему охолодження вашого автомобіля від накипу, жироподібних відкладень та іржі. Дозволить усунути зони перегріву, вберегти двигун від заклинення, відновити циркуляцію охолоджуючої рідини. Промивка призначена для системи охолодження автомобілів, які експлуатуються у важких умовах, а також для автомобілів із забрудненою системою охолодження або з великим річним пробігом (більше 30 000 км на рік). Упаковка розрахована на систему охолодження об'ємом від 10 до 22 л.
95грн.

Для чого потрібне промивання системи охолодження автомобіля

Промивання системи охолодження є важливою процедурою, яка допомагає підтримувати транспортний засіб у належному стані. Її необхідно проводити так само регулярно, як і заміну фільтрів і оливи. Двигун внутрішнього згоряння, встановлений в більшості автомобілів, нагрівається в процесі роботи. Паливо згорає всередині робочої камери, а отримана теплова енергія перетворюється на механічну роботу і призводить до руху машини. Щоб система стабільно працювала, потрібно підтримувати оптимальну температуру. Основна функція системи охолодження автомобіля — відведення тепла від двигуна.

Для охолодження можуть бути використані потік рідини або повітря. Найбільш поширеними є рідинні системи охолодження закритого типу. Вони відрізняються рівномірним і ефективним охолодженням, а також низьким рівнем шуму.

Системи охолодження для дизельних і бензинових двигунів мають схожу будову. Вони складаються з декількох елементів, серед яких:

 • радіатор охолоджувальної рідини;
 • масляний радіатор;
 • вентилятор радіатору;
 • теплообмінник опалювача;
 • відцентровий насос;
 • розширювальний бачок і термостат.

Регулярне очищення системи охолодження позитивно впливає на роботу всього автомобіля. Воно забезпечує обігрів салону, роботу кондиціонера і вентилятора, охолодження оливи в системі змащення, рідини в автоматичній коробці передач і повітря — в системі турбонадуву.

Рідина для промивки радіатора

Промивання радіатора для нормальної роботи двигуна

Навіть якщо водій регулярно заливає антифриз, автомобілю все одно необхідна промивка радіатора. Ця деталь найбільше страждає від попадання зовнішнього бруду з доріг. Радіатор забивається піском, комахами, камінням, пилом. Частина забруднень потрапляє в охолоджувальну систему і осідає на її елементах. Крім того, в процесі роботи на металевих поверхнях утворюються накип, іржа, жирові відкладення і продукти розкладання охолоджуючої рідини.

Шланги, по яких проходить антифриз, є найбільш вразливим елементом системи. Вони забиваються брудом, погано проводять охолоджувальну рідину і можуть порватися при збільшенні навантаження. Це може призвести до перегріву двигуна і серйозної поломки, яка вимагає вартісного автомобільного ремонту. Якщо після заливання антифризу ви бачите, що рідина стала чорною, необхідно провести промивання радіатора.

Можна звернутися в автосервіс і довірити роботу досвідченим механікам. Вартість послуги є прийнятною і доступною для більшості водіїв. Працівники СТО проведуть зовнішню чистку радіатора за допомогою водного струменя, а також внутрішню промивку шлангів та з'єднань від забруднень.

Але в деяких випадках немає можливості залишити автомобіль і обходитися без нього певний час. Здійснити промивання радіатора можна самостійно, використавши спеціальний засіб для промивання системи охолодження. Воно ефективно справляється з забрудненнями. При виборі очищувача потрібно звернути увагу на його склад. Кислотні розчини добре прибирають накип, а лужні — жир і органічні сполуки. Їх не можна змішувати, адже компоненти нейтралізують одне одного і можуть завдавати руйнівний вплив на пластикові та гумові елементи системи.

 Рідина для промивки радіатора

Промивання системи охолодження автомобіля

Великою популярністю користуються двокомпонентні очисники. Вони складаються з лужного та кислотного розчинів, які потрібно вливати по черзі. Також у продажу можна знайти нейтральні очисники, які не містять агресивних компонентів. Вони підходять для профілактичного застосування. Купити промивку для системи охолодження можна в online-гіпермаркеті автотоварів LIDO (Україна). Доставка товарів здійснюється в будь-яку точку країни: Київ, Харків та інші населені пункти.

Переваги LIDO:

 • прийнятна ціна;
 • оригінальна сертифікована продукція;
 • консультація та допомога у виборі товарів;
 • великий асортимент товарів для авто.

Скільки коштує якісна рідина для промивки радіатора

Online-гіпермаркет автотоварів LIDO пропонує великий вибір продукції: хімія, аксесуари, лампи, килимки, акумулятори — всього понад 5000 найменувань. Завдяки власному імпорту, ми можемо запропонувати оригінальну і якісну продукцію за доступною ціною. Кожен покупець зможе знайти товар, який відповідає його потребам і дозволяє бюджет.

Промивання радіатора Nowax Radiator Flush є високоефективним професійним засобом для очищення систем охолодження від накипу, корозії і продуктів розкладання антифризів. Суміш не містить агресивних кислот і лугів, тому рідина можна застосовуватися в будь-яких системах охолодження і нагрівання. Nowax Radiator Flush очищує шланги і з'єднання, відновлює рух антифризу і збільшує термін служби деталей автомобіля.