Бустер (пусковий пристрій) Baseus Super Energy Pro Car Jump Starter 12000 mAh чорний

Бренд: Baseus
Артикул: 30491 black
4 099грн.
В наявності
$
Замовлення до 250 грн. відправляємо при 100% оплаті.

Baseus Super Energy Pro Car Jump Starter 12000 mAh — портативна батарея, яку можна використовувати як стартер для автомобіля і повербанк.

Основні характеристики
  • ємність акумулятора: 12 000 мАг;
  • оснащений 2 роз'ємами: Type-C і USB;
  • обладнаний дисплеєм, який відображає рівень заряду;
  • підходить для різних типів автомобілів і мотоциклів;
  • оснащений ліхтариком;
  • функціонує при низькій температурі;
  • повного заряду вистачає, щоб запустити автомобіль до 50 разів;
  • підходить для зарядки смартфонів, планшетів, ноутбуків і т.д .;
  • в комплект входять кабель Type-C і перехідник з зажимами;
  • дозволений для використання в кабіні літака;
  • має 9 рівнів захисту.
2 в 1: стартер і повербанк

Потрібно терміново запустити акумулятор, що сів в автомобіль? Компактна портативна батарея від Baseus має потужність 12 000 мАг і може запустити двигун автомобіля за лічені секунди. При 100% зарядки батареї можна зробити до 50 запусків двигуна.

Вона оснащена роз'ємами Type-C і USB, завдяки чому ви зможете ще і зарядити смартфон, планшет або інший гаджет з відповідним портом.

Сумісність з різними видами транспорту

Дана модель підходить для мотоциклів і різних моделей автомобілів: седани, мінівени, пікапи і багато інших. Може запустити двигуни на бензині з об'ємом до 6 л і на дизелі з об'ємом до 3.5 л.

Зручно використовувати взимку і влітку

Портативна батарея Baseus запускає двигун автомобіля при низькій температурі, яка може досягати -20 ° С. А також захищена від перегріву системою безпеки, що дозволяє використовувати її в спекотну пору року.

Підходить для польотів у літаку

Плануєте подорож і турбуєтеся, чи дозволено використовувати повербанк в кабіні літака? Дана модель відповідає стандартам безпеки цивільної авіації.

Характеристики
  • Тип
    Пускозарядні
  • Вольтаж, V
    14
  • Максимальна ємність акумуляторної батареї, А/год
    12
Аксесуари
Артикул: 50-001-P
 

Аптечка медична транспортна згідно ТУ У 21.2-35975233-001:2018 призначена для надання першої медичної допомоги у легкових та вантажних автомобілях з кількістю до 9 осіб. Використовується при порізах, подряпинах, забоях, зупинці кровотечі, надання допомоги штучного дихання.

Склад аптечки:

Набір №1

Засоби для зупинки кровотечі, накладання пов'язок в разі травм

  • Лейкопластир бактерицидний – 2 шт
  • Вата нестерильна 25г – 1 шт
  • Бинт нестерильний (5м х 5см) – 1 шт

Антисептичні та дезінфікуючи засоби для обробки шкіри

  • Серветка для обробки ран стерильна 2 шт в компл. (7,5см х 7,5 см) - 1 шт
  • Серветка з перекисом водню 10х13 см - 2 шт
  • Серветка спиртова №1 (3 х 6 см) - 3 шт

Набір №2

Додаткові засоби та вкладення

  • Ватні палички – 2 шт
  • Булавка англійська – 2 шт
  • Рукавички п/е – 1 шт
  • Довідник надання першої допомоги – 1 шт
  • Перелік вкладень – 1 шт
  • Сертифікат – 1 шт
  • Футляр універсальний, пластик 210х160х70 мм – 1 шт

Зберігати в закритому стані, недоступному для дітей місці, діапазон температур від +1 до + 25°C, уникаючи прямих сонячних променів.

Аптечку укомплектовано згідно з ТУ У 21.2-35975233-001:2018.

209грн.
Артикул: 02-005-M
 
Бинт нестерильний (5м х 5см) 3 шт
Лейкопластир котушковий (1см х 5м) 1 шт
Бинт нестерильний (7м х 14см) 1 шт
Термопокривало (210х160 см) 1 шт
Рукавички п/е 1 пара
Сертифікат 1 шт
Довідник надання першої допомоги 1 шт
Футляр для аптечки червоний(19 х 8 х 14) 1 шт
Серветка медична антимікробна з фурагіном (10 х 13 см) 1 шт
Серветка медична з хлоргексидином (6 х 10 см) 1 шт
Бинт стерильний (5м х 10см) 3 шт
Серветка для обробки ран стерильна 2 шт в компл. (10см х 10см) 3 компл.
Серветка для обробки ран №1 (45см х 29см) 2 шт
Лейкопластир бактерицидний (7,2см х 1,9см) 3 шт
Косинка медична перев'язувальна (90см х 90см) 1 шт
Ножиці тупокінцеві 1 шт
511грн.
Артикул: 148000
 

Winso 148000 - це посилений балонний хрестової ключ, який призначений для монтажу / демонтажу колісних гайок, що мають зовнішній шестигранний профіль. Даний ключ широко використовується автомобілістами для під час сезонної зміни шин, екстреної зміни колеса через прокол шини, а також для контролю і своєчасного затягування кріплень до необхідного рівня. Хрестовий ключ складається з двох стржнів круглого перетину, надійно скріплених між собою за допомогою клепаних пластин.

Три сторони ключа оснащені стаціонарними головками зі стандартними розмірами колісних гайок, а четверта сторона оснащена вільним квадратом з розміром 1/2 ". Вільний квадрат розширює функціональні можливості ключа і дозволяє приєднувати торцеві головки різних розмірів для робіт з іншими різьбовими з'єднаннями.

Серед типів балонних ключів хрестовий є одним з найбільш поширених, так як він має міцну конструкцію, зручний для надійного захоплення руками, а також не шкодить кріпленню, так як підтягує його по осі.

254грн.
Артикул: 132540
 
Трос буксирувальний. Призначений для буксирування транспортних засобів. Обладнаний гаками з блокуванням, що гарантує надійне кріплення під час транспортування. Довжина тросу 4 м, витримує навантаження до 2,5 т.
205грн.