Пусковий пристрій Winso Jump Starter 300/600A 16000mAh

Бренд: Winso
Артикул: 140300
2 397грн.
В наявності
$
Замовлення до 250 грн. відправляємо при 100% оплаті.
PrivatBank
"оплата частинами" ПриватБанк
7 платежів по 342,43 грн.

Пусковий пристрій Winso Jump Starter 16000mAh — це надійний та багатофункціональний гаджет, який стане незамінним помічником для автомобілістів. Завдяки ємності акумулятора 16000mAh і потужному піковому струму 600A, він дозволяє швидко запустити двигуни бензинових авто до 4.0 л та дизельних до 2.0 л, навіть у холодну погоду або при розрядженому акумуляторі.

Пристрій виконує не лише функцію пускового бустера, а й працює як портативний павербанк, що дозволяє заряджати телефони, планшети та інші гаджети. Додатково він оснащений аварійним ліхтарем, що робить його корисним у непередбачених ситуаціях на дорозі.

Система багаторівневого захисту гарантує безпеку використання: захист від перевантаження, короткого замикання, зворотної полярності та перенапруги. Компактний розмір і стильний дизайн роблять Winso Jump Starter зручним для зберігання в автомобілі, щоб у потрібний момент він був під рукою.

Характеристики WINSO 140300:

  • Ємність — 16000mAh
  • Робоча температура: від -20°C до +60°C
  • Номінальний струм: 300A
  • Піковий струм: 600A
  • Кількість циклів — 1000
  • USB Type-C (вхід/вихід) — 5V/2A
  • USB Type-A (вихід) — 5V/2.4A

В комплекті:

  • Літієвий пусковий пристрій WINSO 140300
  • Пускові клеми
  • Кейс
  • Універсальний зарядний кабель 3в1
  • Кабель USB Type-C для заряджання пускового пристрою
  • Посібник користувача
Характеристики
  • Тип
    Пускозарядні
  • Вольтаж, V
    12
  • Вид
    Імпульсне
  • Максимальна ємність акумуляторної батареї, А/год
    16
  • Ампераж, А
    300
Аксесуари
Артикул: 840400
 
Готова для застосування рідина преміумкласу для очищення скла і фар в зимовий період. Має відмінні мийні властивості, ефективно видаляє льодову кірку, намерзлий сніг та інші види забруднень, зокрема жир, дорожній бруд, залишки комах. Не залишає розводів. Не впливає на лакофарбове покриття, гумові, пластикові, металеві деталі двірників, ущільнювачів та інших елементів кузова автомобіля. Не лишає осаду в форсунках бачка для омивача. Підходить для застосування при температурі до -22⁰С та в літній період. Має приємний аромат.
244грн.
Артикул: 126000
 
PrivatBank 7
Компресор для накачування шин Winso. Класичний компресор підвищеної потужності. Легкий у транспортуванні, займає небагато місця завдяки невеликим габаритам. Не потребує додаткового джерела живлення завдяки можливості підключення до клем АКБ автомобіля. Обладнаний манометром. Корпус виготовлений з міцних матеріалів, які захищають компресор від механічних пошкоджень.
Потужність, Вт: 200
Тип: Однопоршневі
Тип підключення: Зажими на акумулятор
Продуктивність, л/хв: 40
Час безперервної роботи, хв: 30
Довжина шланга, м: 5,7
Довжина кабелю живлення, м: 3
LED ліхтар: -
Макс. струм споживання, А: 16
Макс. тиск Атм, кг/см: 10
Рекомендовано до колеса, R": 16
Напруга, V: 12
Гарантія: 24 місяці

Компресор автомобільний Вінсо 126000 10 Атм 40 л/хв 200 Вт
1 174грн.
Артикул: TR706
 

Трос буксирувальний 3т 5,5м

Особливості та переваги:

  • Тип: стрічковий;
  • Допустиме навантаження: 3т;
  • Довжина: 5,5м;
  • Гачок: сталевий;
  • Упаковка: сумочка

Додаткові характеристики:

З таким тросом можна легко взяти "на буксир" майже будь-який транспортний засіб. Він вирізняється винятковою надійністю при невеликому розмірі. Яскраво-оранжевий колір надзвичайно добре видно на великій відстані та при поганому освітленні.

Чому варто купити Трос буксирувальний 3т 5,5м ? Тому, що це один з тих предметів, який має бути навіть в мінімальному комплекті автомобіліста. А ще приємно порадує компактна сумка-чохол, яку легко і зручно зберігати.

268грн.
Артикул: K510
 
Значно покращує видимість під час проливного дощу. Без проблем забезпечує стікання води з скла при швидкості вище 55 км/год.
100грн.