Решітки та шампура

Знайдено: 1 - 10 серед 11 товарів
Артикул: 4929479R06
 

Набір універсальних шампурів Oklahoma Joe’s – це три міцних шампура з нержавіючої сталі, які можуть вертикально висіти, самостійно стояти або лежати на будь-якому грилі або решітці. Така гнучкість дозволяє готувати шашлики, овочі, цілу курку або навіть індичку.

950грн.
Артикул: BJ-SCS
 

Додаткова решітка від Kamado Joe дозволяє значно збільшити робочу поверхню решітки гриля, що дозволяє приготувати вам вдвічі більше страв. Решітка встановлюється на основну решітку, при цьому приготування на ній не ускладнюється, оскільки висота підставки 10 см і цього достатньо для того, щоб знімати або перевертати страви.

Розширювач призначений для моделей Big Joe, також підходить до всіх грилів з діаметром решітки 60см і більше.

5 690грн.
Артикул: KJ-HCG
 

Стандартна половинна решітка Kamado Joe є частиною революційної гнучкої системи готування Divide&Conquer, яка замінює звичайну решітку для гриля. Ключовим моментом є «конструкція половинної стійки», яка розділяє зону приготування на дві частини для забезпечення багаторівневої гнучкості та універсальності на різних рівнях. Двокомпонентна решітка для смаження дає великі переваги перед стандартною решіткою для гриля!

  • Напівкругла форма решітки дозволяє використовувати її спільно з іншими аксесуарами гнучкої системи приготування їжі Divide&Conquer, готуючи одночасно різні продукти.
  • Набір містить одну решітку для готування з нержавіючої сталі в формі півмісяця.
  • Сумісна з Kamado Joe Classic I, II, III.
2 490грн.
Артикул: BJ-HCG
 

Готуйте будь-які продукти – м’ясо, рибу, овочі, зберігаючи їх корисними і шалено смачними за допомогою напівкруглої решітки для гриля Kamado Joe Big Joe.

Напівкругла форма решітки дозволяє використовувати її спільно з іншими аксесуарами гнучкої системи приготування їжі Divide&Conquer, готуючи одночасно різні продукти.

3 290грн.
Артикул: KJ-SCS
 

Цей аксесуар розташовується безпосередньо на решітці для гриля з широким чотиридюймовим зазором і збільшує поверхню гриля на 60 відсотків. Комбінуйте різні поверхні відповідно до будь-яких потреб та стилів приготування.

  • Підніміть за допомогою цієї решітки овочі і ніжне м’ясо подалі від вогню.
  • Встановлюється прямо на основну решітку завдяки ніжкам з прорізами для додаткової стійкості.
  • Цю решітку можна мити в посудомийній машині.
  • Сумісна з Kamado Joe Classic Joe I, II і III.
2 990грн.
Артикул: 4419599P04
 
Підвищіть універсальність своєї коптильні Oklahoma Joe’s Bronco за допомогою унікальної потрійної решітки. Модульна конструкція, що складається з трьох частин, дозволяє готувати найрізноманітніші страви одночасно, а каркас з нержавіючої сталі забезпечить довговічність і простоту в догляді. Також до комплектації входить тримач для легкого зняття і заміни елементів решітки.
2 590грн.
Артикул: 9264369R06
 

Універсальний тримач Char-Broil допоможе швидко і легко підняти будь-які гарячі решітки, не обпалюючи рук. Ефективна конструкція з двома зубцями забезпечує надійну підйомну здатність, а гумова ергономічна ручка допоможе зменшити ковзання. Працює з решітками будь-якого типу.

590грн.
Артикул: A00AA0012
 

Подвійні шампури SABER з нержавіючої сталі AISI 304 відрізняються подвійними зубцями, щоб вберегти їжу від обертання або падіння. 35-сантиметрові зубці і плоскі ручки надійно зберігають руки в безпеці від гарячого гриля і полегшують поворот.

1 190грн.
Артикул: 8966596
 

Набір з 4-х шампурів Grill+

Розширюйте свої кулінарні здібності та спрощуйте процес приготування з унікальною системою Grill+ від Char-Broil.

Набір з 4-х шампурів Grill+ від Char-Broil виготовлений з нержавіючої сталі 100% для досконалого стилю приготування, що робить його ідеальним для вашої печі або гриля. Кожен шампур включає в себе повзунок, що дозволяє швидко і легко видаляти приготовлену їжу. Широка конструкція запобігає поворот їжі при обертанні шампурів на грилі. Використовуйте з глибоким листом Grill+ для універсальної кулінарії, додаючи воду або деревні тріски для пропарювання або копчення.

590грн.
Артикул: 9335783
 

Набір з 8-ми вертикальних шампурів з підставкою. Спеціально розроблений для коптильні-гриль Char-Broil Big Easy.

890грн.
Артикул: 4567714
 

Комплект з високоякісних шампурів з підставкою. Гарно підійде для приготування кебабу. Набір складається з 6-ох шампурів та рамки.

Довжина – 36 см, ширина – 18,5 см, висота – 5 см.

1 190грн.