Сервісні оливи

Знайдено: 1 - 3 серед 4 товари
Артикул: FLUSHING 20L
 

Масло EVO FLUSHING ефективно застосовується для очищення після використання моторного масла. Промивання всіх великих і малих вузлів мотора проводиться за допомогою продукту бренду EVO. Масло знімає з поверхні нагар, накип, відкладення, утворені при роботі двигуна. Після зливу промивного масла, двигун готовий до прийому нової порції стандартної моторної рідини.

Специфікації і допуски:

Mercedes-Benz: 229.31;
OPEL: GM-LL-B-025;
VW: 505 00/505 01

3 267грн.
Артикул: 0162854
 

VipOil Professional Promo — олива для механічного промивання двигунів внутрішнього згоряння або інших паливних ємностей. Олива не підходить для використання у двигуні через низьку в'язкість! Після заливання й короткої роботи двигуна продукт має бути злитий із двигуна.

У дуже забруднений двигун, що містить коксовий залишок, спочатку потрібно залити моторну оливу з мийними присадками й дати двигуну попрацювати кілька годин, після цього потрібно злити оливу та замінити оливний фільтр.

Продукт не містить присадок, які використовуються в моторних оливах.

504грн.
Артикул: ENG_FLUSH_300ml
 

Промивання Evo мають чудові мийно-диспергуючі властивості, відмінно видаляють нагар, механічні домішки і смолисті відкладення в системі мастила двигуна. Після використання даного продукту нове масло ідеально функціонуватиме в масляній системі.

Високоякісні промивання ЕВО підходять як для бензинових, так і для дизельних двигунів.

151грн.
Артикул: FLUSHING 3,5Lx4
 

EVO E9 5W30 — повністю синтетичне моторне мастило, яке відповідно розроблене та перевершує найсуворіші вимоги для бензинових і дизельних двигунів згідно з ACEA A3/B4 і новими правилами «Mid SAPS» C3. Низька температура застигання EVO E9 5W30 забезпечує просте запускання й гарне змащення навіть за дуже низьких температур.

Завдяки чудовим властивостям плинності тиск мастила відразу збільшується під час запускання двигуна, запобігаючи проблемам у роботі, що виникають через неправильне мастило. За допомогою синтетичних базових мастил EVO E9 5W30 зберігає чудові змащувальні властивості під час інтенсивного руху та за високих температур двигуна.

Застосування

EVO E9 5W30 рекомендується для будь-якого типу бензинових і дизельних двигунів автомобілів та малотоннажних вантажівок, коли потрібне зниження витрати палива в поєднанні з тривалим терміном експлуатації двигуна.
Характеристики EVO E9 5W30 особливо добре підходять для холодної погоди та чималої економії палива.

Переваги

  • забезпечує просте запускання й гарне змащення навіть за дуже низьких температур
  • дуже зменшує тертя й має великий уплив на зниження витрати палива
  • максимальний захист від окислення й іржі
  • оптимізує роботу системи каталітичного оброблення вихлопних газів
0грн.