Шпаклівка для авто

Знайдено: 1 - 6 серед 7 товарів
Номер: DD6046
 
Ремонтує деталі з будь-яких металів, пластиків, скла, кераміки, дерева. Ремонтні шпаклівки: відновлюють форму деталі, ліквідують течі рідин і газів, забезпечують ремонт у важкодоступних місцях або у випадках, коли розбирання неможливе, мають високу адгезію до всіх матеріалів, прилипають до замасленим поверхням, забезпечують ремонт під водою. Схоплюються за 5 хвилин, повністю тверднуть за годину. Після цього відновлені поверхні можна фарбувати, нарізати в них різьблення, обробляти. Легко змішуються, не забруднюють руки. Колір: сірий. Діапазон робочих температур: від -65 °С до +315 °С. Міцність з'єднання 609 кг/см2
156грн.
Номер: HG6002
 
Швидковисихаючі епоксидні клеї-шпаклівки зі сталевим, бронзовим і титановим наповнювачами. «Схоплюються» за 5 хвилин, тверднуть за 15, можуть піддаватися механічній обробці через годину. Прості у використанні, безвідходні. Володіють чудовою адгезією майже до всіх матеріалів. Склеюють скло, метал, пластик, кераміку, дерево. Можливий ремонт при витіканні рідини з пошкодженого агрегату і навіть під водою! Течі зупиняються через 5 хвилин і назавжди. Незамінні для дому та гаражу. Ремонтують течі труб опалення, сантехніки, каналізації, не розчиняються нічим, витримують високу температуру (до 260 °С). Після затвердіння шпаклівки, поверхні можна свердлити, нарізати в них різьблення, обточувати, шліфувати, фарбувати. З їх допомогою можна відновити розколоту металеву деталь, виліпивши загублені елементи: відламані вушка кріплення пластикових решіток радіатора, покажчиків повороту, вимикачів і т.д.
74грн.
Номер: HG6302
 
Швидковисихаючі епоксидні клеї-шпаклівки зі сталевим, бронзовим і титановим наповнювачами. «Схоплюються» за 5 хвилин, тверднуть за 15, можуть піддаватися механічній обробці через годину. Прості у використанні, безвідходні. Володіють чудовою адгезією майже до всіх матеріалів. Склеюють скло, метал, пластик, кераміку, дерево. Можливий ремонт при витіканні рідини з пошкодженого агрегату і навіть під водою! Течі зупиняються через 5 хвилин і назавжди. Незамінні для дому та гаражу. Ремонтують течі труб опалення, сантехніки, каналізації, не розчиняються нічим, витримують високу температуру (до +260 °С). Після тужавіння шпаклівки поверхні можна свердлити, нарізати в них різьблення, обточувати, шліфувати, фарбувати
84грн.
Номер: HG6505
 
Швидковисихаючі епоксидні клеї-шпаклівки зі сталевим, бронзовим і титановим наповнювачами. «Схоплюються» за 5 хвилин, тверднуть за 15, можуть піддаватися механічній обробці через годину. Прості у використанні, безвідходні. Володіють чудовою адгезією майже до всіх матеріалів. Склеюють скло, метал, пластик, кераміку, дерево. Можливий ремонт при витіканні рідини з пошкодженого агрегату і навіть під водою. Течі зупиняються через 5 хвилин і назавжди. Незамінні для дому та гаражу. Ремонтують течі труб опалення, сантехніки, каналізації, не розчиняються нічим, витримують високу температуру (до 260 °С). Після затвердіння шпаклівки поверхні можна свердлити, нарізати в них різьблення, обточувати, шліфувати, фарбувати. З їх допомогою можна відновити розколоту металеву деталь, виліпивши загублені елементи: відламані вушка кріплення пластикових решіток радіатора, покажчиків повороту, вимикачів і т.д.
122грн.
Номер: HG5732
 
Завдяки мілкодисперсному наповнювачу забезпечує максимальну заповнюючу здатність, добре приховує мікродефекти і вирівнює поверхню. Час повного висихання одного шару 5 хв; Рекомендована кількість шарів 2-3; Час повного висихання 6 годин.
196грн.
Номер: HG6502
 
Швидковисихаючі епоксидні клеї-шпаклівки зі сталевими, бронзовим і титановим наповнювачами. «Схоплюються» за 5 хвилин, тверднуть за 15, можуть піддаватися механічній обробці через годину. Прості у використанні, безвідходні. Володіють чудовою адгезією майже до всіх матеріалів. Склеюють скло, метал, пластик, кераміку, дерево. Можливий ремонт при витіканні рідини з пошкодженого агрегату і навіть під водою! Течі зупиняються через 5 хвилин і назавжди. Незамінні для дому та гаражу. Ремонтують течі труб опалення, сантехніки, каналізації, не розчиняються нічим, витримують високу температуру (до 260 ° С). Після затвердіння шпаклівки, поверхні можна свердлити, нарізати в них різьблення, обточувати, шліфувати, фарбувати. З їх допомогою можна відновити розколоту металеву деталь, відламані вушка кріплення пластикових решіток радіатора, покажчиків повороту, вимикачів і т.д.
75грн.
Номер: HG5782
 
Швидко і безпечно видаляє стару фарбу, залишки від прокладок, клеїв і герметиків, що прикипіли. Спеціальна універсальна формула розроблена для забезпечення ефективного розчинення фарб, емалей і лаків всіх видів. Усього за кілька хвилин дозволяє повністю очистити поверхню і підготувати її до ремонту. Економить дорогий час. Виключає необхідність трудомісткої механічної зачистки та використання абразивних матеріалів. Шліфує поверхню хімічним способом. Гелеподібна спеціальна консистенція препарату дозволяє йому добре утримуватися (без утворення підтьоків) як на горизонтальних, так і на вертикальних поверхнях. Формула даного препарату пройшла багаторічну перевірку і отримала найвищу оцінку фахівців з кузовного ремонту та автолюбителів усього світу.
200грн.