Шуруповерт-дриль ударний акумуляторний STHOR Li-Ion 18 В 1.3 Агод 22 Нм

Бренд: Sthor
Артикул: 78974
1 863грн.
В наявності
$
Замовлення до 250 грн. відправляємо при 100% оплаті.

Ударний акумуляторний дриль-шуруповерт STHOR 78974

Ударний дриль-шуруповерт STHOR 78974 з 2-х ступінчастою коробкою передач, великий крутний момент якого буде достатнім для свердління по металлу спіральним свердлом з максимальним діаметром 12 мм. При другій передачі з включенною функцією ударного свердління він робить отвори діаметром до 10 мм в цеглі та до 6 мм в бетоні. Для свердління можно використовувати також плоскі свердл по дереву до 32 мм, а також закручувати гвинти довжиною до 150 мм і діаметром до 5 мм.

Особливості Ударного дриля-шуруповерта STHOR 78974

  • Функція свердління з ударом
  • Двоступінчаста сталева коробка передач
  • Точний свердлильний патрон 0.8-10 мм
  • Крутний момент 22 Нм
  • Безступінчасте регулювання швидкості
  • Блокування шпинделя
  • Світлодіодна підсвітка робочої зони
  • Міцний літій-іонний акумулятор 18 В, також підходить для інших інструментів STHOR з тієї ж серії

Технічні характеристики Ударного акумуляторного дриля-шуруповерта STHOR 78974

  • Тип акумулятора - Літій-іонний (Li-Ion)
  • Напруга - 18 В
  • Ємність акумулятора - 1.3 Агод
  • Швидкість обертання (1-а передача) - 350 об/хв
  • Швидкість обертання (2-а передача) - 1300 об/хв
  • Крутний момент - 24 Нм
  • Частота удара (1-а передача) - 5600 уд/хв
  • Частота удара (2-а передача) - 20800 уд/хв
  • Тип патрона - швидкозатискний
  • Діаметр патрона - 0.8-10 мм

Комплектація STHOR 78974

  • Акумуляторний дриль-шуруповерт
  • Акумулятор Li-Ion 18 В 1.3 Агод з захистом від перевантаження
  • Зарядний пристрій
  • Сталеві біти CrV
  • Свердла по металу HSS
  • Пластиковий кейс
  • Гарантія - 12 місяців

Характеристики
  • Тип патрона
    Швидкозатискний
  • Тип живлення
    Акумуляторний
  • Напруга
    18 В
  • Гарантія
    12 місяців
  • Ємність, Ah
    1,3 Агод
Аксесуари
Артикул: 904012
 

Набір торцевих головок з тріскачкою і подовжувачем - незамінний помічник у виконанні робіт з ремонту та обслуговування автомобілів та іншої техніки. Він складається з тріскачки з квадратом 1/4" і 72 зубами, торцевих головок розміром 1/4" і 4 мм, 5 мм, 6 мм, 7 мм, 8 мм, 9 мм, 10 мм, 11 мм, 12 мм, 13 мм, а також подовжувача розміром 1/4" і довжиною 150 мм.

Усі елементи набору виготовлені з високоякісної хром-ванадієвої сталі, що забезпечує надійність, довговічність і стійкість до корозії. Такий матеріал надає інструменту підвищену міцність і зносостійкість, що дає змогу використовувати його в умовах підвищених навантажень.

Тріскачка має 72 зуби, що забезпечує плавне і швидке переміщення під час роботи з головками. Крім того, квадрат розміром 1/4" дає змогу використовувати цей інструмент для широкого спектра робіт.

У наборі присутні торцеві головки різних розмірів, що дає змогу використовувати його для ремонту різних типів техніки. Подовжувач довжиною 100 мм дає змогу працювати у важкодоступних місцях і збільшує діапазон застосування інструменту.

У комплекті з набором поставляється зручний чохол для зберігання і транспортування. Він захищає інструменти від пошкоджень і втрати, а також полегшує їхній пошук і використання в різних ситуаціях.

Загалом, набір торцевих головок з тріскачкою і подовжувачем є чудовим вибором для професійних майстрів і аматорів, які дбають про якість своїх інструментів і хочуть отримати високу продуктивність і точність у своїй роботі.

402грн.
Артикул: 904412
 

Плоскогубці прецизійні комбіновані WINSO PRO 120 мм виготовлені з хром-ванадієвої сталі, володіють усіма властивостями, необхідними для роботи з тонкими та делікатними деталями.

Основні характеристики:

  • Матеріал: Виготовлені з високоякісної хром-ванадієвої сталі (Cr-V), що гарантує високу міцність і довговічність інструменту, навіть при інтенсивному використанні.
  • Твердість: Завдяки твердій обробці (HRC 55-60), плоскогубці мають чудову стійкість до зносу та деформацій, що робить їх ідеальними для тривалого використання без втрати ефективності.
  • Поліроване покриття: Плоскогубці мають поліровану поверхню, що забезпечує додатковий захист від корозії та знижує знос.
  • Оліє-стійка ручка: Ручки з прогумованим покриттям гарантують зручність у використанні, а також надають додаткову стійкість до впливу олії та хімічних речовин.
  • Ергономічний дизайн: Прогумовані ручки забезпечують комфортний та надійний захват, що дозволяє працювати з інструментом тривалий час без втоми.
99грн.
Артикул: WB1
 
Кутова насадка AEG WB1 4932430173 з набором біт використовується з такими інструментами як гайковерт та гвинтоверт. Проте до них є деякі вимоги, а саме: максимальний крутний момент не має перевищувати 11 Нм, а кількість обертів має становити не більше 400 обертів за хвилину. В кутової насадки є величезна перевага перед прямими — нею легко можна дістатися важкодоступних місць та виконати свою роботу.
616грн.
Переглянуті товари
Артикул: 8607S2
 

Автолампи Solar H7 12/24V 100W 9000Lm 6500K, CSP3570 8607S2 (2 шт.) - це передове рішення у освітленні, яке має безліч переваг у порівнянні з традиційними галогенними лампами та ксеноновими лампами завдяки своїй високій яскравості, довговічності та енергоефективності. Однією з ключових особливостей LED лампи є її висока яскравість та інтенсивність світла. Світловий потік лампи 9000 lm забезпечує виняткову видимість на дорозі у будь-який час та в будь-яких погодних умовах.

Стильний та компактний дизайн цієї лампи дозволяє легко встановити її у будь-яку фару, навіть у тих випадках, коли доступний простір обмежений. Завдяки використанню передових технологій та матеріалів, ця лампа забезпечує відмінну стійкість до вібрацій та ударних навантажень, що гарантує її тривалий термін служби.

Створює яскраве свічення, яке надає вашому автомобілю сучасного та стильного вигляду. Біле світло має відмінну здатність розсіюватися, що забезпечує рівномірне освітлення дороги та максимальну видимість для водія.

Гарантія 12 місяців

1 148грн.
Артикул: 16105
 

Baseus Magnetic Air Mount With Cable Clip — магнітний автоутримувач для смартфона, оснащений затискачами для кабелів.

Основні характеристики:

  • виготовлений з алюмінієвого сплаву та силікону;
  • кріпиться на решітку повітропроводу;
  • оснащений магнітом;
  • підходить для смартфонів розміром 4–6 дюймів;
  • шарнірне кріплення обертається на 360°;
  • оснащений 2 затискачами для кабелів;
  • у комплекті 2 магнітні пластини зі стікерами.

Універсальний дизайн

Тримач виготовлений з алюмінієвого сплаву, елегантно виглядає та гармонійно поєднується з інтер'єром салону автомобіля.

Безпечна фіксація

4 сильні магніти Rb надійно утримують гаджет, зберігаючи його стійкість навіть при різкому гальмуванні або їзді бездоріжжям. Відсутність затискачів та інших кріплень дозволяє за секунду зняти або встановити смартфон однією рукою.

Покриття магнітної поверхні та затискач для решітки повітроводу виготовлені із силікону та не залишають подряпин або інших слідів частого використання.

Зручний огляд

Завдяки компактним розмірам та встановленню на дефлектор тримач зі смартфоном не закриває огляд дороги та не відвертає увагу водія. Шарнірне кріплення обертається на 360°, тому пристрою можна вільно надати потрібне положення.

Оснащений затискачами для кабелів

Два бічні затискачі допомагають прикріпити зарядний кабель для смартфона, щоб він не плутався, не ламався і завжди був під рукою.

359грн.