Воротки

Знайдено: 1 - 2 серед 3 товари
Артикул: MT65110
 

Вороток Molder MT65110 призначений для різної роботи з деталями, при встановленні або зніманні частин вузлів, різноманітних кріплень, а також деталей невеликих габаритів. Дана модель має підвищену стійкість до поломок конструкції, а також відрізняється своєю простотою та надійністю. Вороток має можливість роботи у віддалених та важкодоступних місцях, через цю особливість значно розширюється діапазон можливостей інструменту. Незамінний на будь-якій станції технічного обслуговування. Виготовляється з міцної сталі, яка переважна у виробництві високоякісного ручного інструменту, має високі показники міцності до механічних пошкоджень. Довжина цієї моделі коміра складає 110 міліметрів. Приєднувальний квадрат становить 1/4 дюйми. Міцна металева конструкція для комфорту в різних роботах із цим інструментом. Форма коміра Т-подібна. Висока якість виготовлення, що відповідає всім необхідним стандартам, що говорить про придатність інструменту до професійного використання. Зручний в експлуатації, поширений серед автомобілістів як любителів, так і професіоналів.

 • Тип: Т-подібні
 • Приєднувальний квадрат: 1/4 дюйм
 • Довжина: 110 мм
 • Руків'я: металева
90грн.
Артикул: MT62250
 

Вороток Molder MT62250 призначений для різної роботи з деталями, при встановленні або зніманні частин вузлів, різноманітних кріплень, а також деталей невеликих габаритів. Дана модель має підвищену стійкість до поломок конструкції, а також відрізняється своєю простотою та надійністю. Вороток має можливість роботи у віддалених та важкодоступних місцях, через цю особливість значно розширюється діапазон можливостей інструменту. Незамінний на будь-якій станції технічного обслуговування. Виготовляється з міцної сталі, яка переважна у виробництві високоякісного ручного інструменту, має високі показники міцності до механічних пошкоджень. Довжина цієї моделі коміра складає 250 міліметрів. Приєднувальний квадрат становить 1/2 дюйми. Міцна металева конструкція для комфорту в різних роботах із цим інструментом. Форма коміра Т-подібна. Висока якість виготовлення, що відповідає всім необхідним стандартам, що говорить про придатність інструменту до професійного використання. Зручний в експлуатації, поширений серед автомобілістів як любителів, так і професіоналів.

 • Тип: Т-подібні
 • Приєднувальний квадрат: 1/2 дюйм
 • Довжина: 250 мм
 • Руків'я: металева
206грн.
Артикул: MT63250
 

Вороток Molder MT63250 розроблений для різних робіт з деталями, встановлюючи або видаляючи частини компонентів, різні кріплення, а також частини невеликих розмірів. Ця модель підвищує стійкість до зриву, а також відрізняється її простотою та надійністю. Торт має можливість працювати у віддалених та недоступних місцях, завдяки цій функції діапазон інструментів інструменту значно розширюється. Він незамінний на будь -якій станції технічного обслуговування. Він виготовлений з довговічної сталі, яка є кращою у виробництві інструментів високої якості, має високі показники міцності на механічні пошкодження. Довжина цієї моделі - 250 міліметрів. Квадрат кріплення - 1/2 дюйма. Сильний металевий дизайн для комфорту в різних роботах з цим інструментом. Форма мелодії м. Високоякісне виробництво, яке відповідає всім необхідним стандартам, що вказує на придатність інструменту для професійного використання. Зручно в експлуатації, поширені серед автомобілістів, як аматорів, так і професіоналів.

 • Тип: Г-подібні
 • Приєднувальний квадрат: 1/2 дюйм
 • Довжина: 250 мм
 • Руків'я: металева
206грн.