Звукові процесори

Знайдено: 1 - 0 серед 1 товар
Артикул: NDS6831
 
NDS6831 - автомобільний DSP-процесор. Підсилювач - це ядро вашої звукової системи. В епоху цифрових технологій звичайного підсилювача вже недостатньо. Обробка аудіо-сигналу тепер може здійснюватися програмно. DSP обробка цифрового сигналу - це ціла наука, яка використовує потужності комп'ютерів для точного налаштування звуку шляхом вимірювання, фільтрації і стиснення аналогових сигналів, що знімаються з джерела звуку.

NDS6831 дозволяє обробити вам до 8 каналів, вирівнявши АГЧ за допомогою просунутого 31-смугового параметричного еквалайзера, яким можна управляти прямо з комп'ютера. NDS6831 дозволяє індивідуально налаштовувати смугу пропускання сигналу, орієнтуючись на можливості акустики. Ви так само можете виставити тимчасові затримки і гучність кожного каналу окремо.

Крім перерахованого вище, ви можете використовувати додаток App Control, щоб зробити всі необхідні настройки прямо з вашого смартфона, тому що NDS6831 оснащений Bluetooth-модулем, з яким можна встановити бездротове з'єднання.

Зі звуковим процесором Nakamichi NDS6831 ви можете по-справжньому насолоджуватися якісним звучанням системи, навіть якщо вона зібрана на штатних компонентах. Завдяки компактним розмірам: 176 x 141 x 40 мм і простоті підключення, процесор може бути встановлений в торпедо автомобіля, без зміни внутрішнього вигляду і дизайну салону.
0грн.