Гальмівна рідина Repsol Liquido Frenos DOT 5.1, 0,5л

Бренд: Repsol
Артикул: RP701B96
228грн.
Немає в наявності
$
Замовлення до 250 грн. відправляємо при 100% оплаті.

Тормозна рідина є невід'ємною частиною безпечного пересування на будь-якому автомобілі. REPSOL LIQUIDO FRENOS DOT-5.1 - розроблений для транспортних засобів із гідравлічною гальмівною системою для обслуговування високоефективних, вимогливих механізмів.

Властивості

  • Висока температура кипіння.
  • Підвищена термостабільність.
  • Відмінно контактує з прокладками та ущільнювачами у механізмах системи гальмування.
  • Запобігає піноутворенню.
  • Не змішувати з гальмівними рідинами, які мають інші характеристики.
  • Завдяки своїм робочим характеристикам за високих температур можна досягти збільшення інтервалу між замінами рідини.
Характеристики
  • Об’єм, л
    0,5
Переглянуті товари
Артикул: K407CY1
 

Засіб призначений для використання на вінілових, гумових або каучукових поверхнях. Особливість засобу у його складі. У ньому містяться спеціальні наночастинки. Вони допомагають відновити колір матеріалу, його початковий блиск.

Поліроль можна використовувати для панелі приладів, а також інших компонентів авто. Засіб забезпечує довгострокову дію. Також після використання воно утворює спеціальну захисну плівку. Завдяки цьому знижується негативний вплив зовнішніх факторів.

Правила використання

Попередньо потрібно обробити поверхню, усунути пил. Потім слід ретельно струсити балон. Далі буде потрібно:
рівномірно розпорошити засіб;
залишити його висихати на 3-5 хвилин;
протерти поверхню серветкою або ганчіркою.

Достатньо одного застосування, щоб досягти видимого ефекту. Він зберігається надовго.

Засіб дозволить відновити початкову еластичність, колір та інші характеристики. Тому його покупка стане вдалою інвестицією для кожного, хто дбає про стан свого авто.

190грн.