Очищувачі дисків

Знайдено: 1 - 10 серед 11 товарів
Номер: CF530
 
Засіб призначений для видалення забруднень технічного та дорожнього походження з колісних дисків. Безпечний для гуми та будь-яких видів дисків.
85грн.
Номер: NX05151
 
Професійний концентрований кислотний засіб преміум класу для миття колісних дисків та інших виробів з легких сплавів. Швидко і ефективно видаляє стійкі забруднення, пил від гальмівних колодок, іржу, солі, сажу, сліди нафтопродуктів, смоли та інші дорожні забруднення. Не ушкоджує хромовані диски.
465грн.
Номер: NX75004
 
Очищувач дисків NOWAX (NX 75004) 750 мл. Очищувач дисків NOWAX - це високоактивний засіб, що легко і ефективно видаляє пил від гальмівних колодок і масляну дорожню бруд. Без зусиль очищає диски всіх типів, включаючи забарвлені і нефарбовані з легких сплавів, надаючи поверхні доглянутий вигляд і захисне покриття. Безпечний для покришок. Спосіб застосування: Попередньо змийте з коліс пухку бруд чистою водою під тиском. Добре струсіть флакон. Рівномірно нанесіть очищувач з відстані 15-20 см. Витримайте на поверхні не більше 2 хвилин для вбирання кошти. Розітріть очищувач щіткою або губкою по поверхні диска. Змийте чистою водою під тиском, протріть серветкою з мікрофібри і дайте висохнути. попередження: Може викликати подразнення очей і шкіри. При попаданні в очі - ретельно промити їх чистою водою і, при необхідності, звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру, змити водою з милом. Не вдихати випари. Чи не ковтати, при потраплянні в організм зверніться за медичною допомогою. Берегти від дітей! Термін придатності: 5 років від дати виробництва за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки. Зберігати в сухому приміщенні при температурах від + 5 ° С до + 35 ° С. Берегти від замерзання.
91грн.
Номер: 810540
 
Очисник дисків – засіб преміум класу застосовується для очищення колісних дисків автомобіля. Дозволяє швидко та якісно усунути продукти зношування гальмівних колодок, масляні плями та інші види дорожнього забруднення. Містить спеціальні добавки, що дозволяють видалити бруд з пор та мікротріщин. Засіб можна застосовувати для легкосплавних, сталевих і забарвлених дисків. Не шкодить гумовим та пластиковим поверхням.
Застосування: Перед застосуванням збовтати флакон. За допомогою розпилювача нанести на забруднену поверхню. Зачекати 20 - 40 секунд для активації діючої речовини. Протерти диски ганчіркою або щіткою та промити водою під тиском.
Застереження: Може викликати подразнення шкіри. При потраплянні в очі промити великою кількістю води. Зберігати в недосяжному для дітей місці.
Термін придатності: 36 місяців з дати виробництва (дата виробництва вказана на упаковці). Зберігати в герметично закритій тарі при температурі від +5°С до +25°С.
Склад: вода демінералізована, ПАР 1-5%, суміш органічних кислот, комплексоутворювачі, барвник.
70грн.
Номер: NX5358
 
Очисник дисків всіх типів, нанотехнологія швидко очищає колісні диски будь-яких типів від бруду. Найвища ефективність препарату заснована на дії інгредієнтів, що розчиняють бруд і нанорозмірних активних речовин. Найдрібніші частинки активних компонентів буквально пронизують забруднення, викликаючи їх відшарування. На поверхні диска формується молекулярна захисна плівка.
227грн.
Номер: HG5352
 
Швидко очищає і оновлює колісні диски. Новітня активна формула ефективно видаляє дорожній наліт, пил, бітум, сліди технічних рідин і протиожеледних реагентів. Проникаючи в мікротріщини, дозволяє проводити глибоке очищення. При цьому поверхня диска покривається шаром особливого високотехнологічного синтетичного полімеру, який надає їй діамантовий блиск і створює надійний довготривалий захисний бар'єр від забруднень і дорожніх реагентів. Застосування: використовуйте препарат при температурі від +15 до +25 °С. Нанесіть піну на диск і почекайте 2-3 хвилини. Сильно в'їдаються забруднення видаліть щіткою. Не допускайте висихання складу на поверхні диска. Змийте піну струменем води і протріть диски тканиною з бавовни або мікрофібри.
141грн.