Очищувачі дисків

Знайдено: 1 - 13 серед 14 товарів
Номер: 875113
 
Очисник дисків – засіб преміум-класу застосовується для очищення колісних дисків автомобіля. Дозволяє швидко та якісно усунути продукти зношування гальмівних колодок, масляні плями та інші види дорожнього забруднення. Містить спеціальні добавки, що дозволяють видалити бруд навіть з мікротріщин. Засіб можна застосовувати для легкосплавних, сталевих і забарвлених дисків. Не шкодить гумовим та пластиковим поверхням.
93грн.
Номер: 810680
 
Очисник дисків – засіб для очищення колісних дисків автомобіля. Дозволяє швидко та якісно усунути продукти зношування гальмівних колодок, масляні плями та інші види дорожнього забруднення. Містить спеціальні добавки, що дозволяють видалити бруд навіть з мікротріщин. Засіб можна застосовувати для легкосплавних, сталевих і забарвлених дисків. Не шкодить гумовим та пластиковим поверхням.
67грн.
Номер: 875004
 

Winso Wheel Cleaner 875004 750мл це спеціальний очищувач преміального класу, розроблений спеціально для догляду за колісними дисками автомобілів. Ефективно і швидко усуває навіть найскладніші забруднення, включаючи плями бітуму, сліди масел і гальмівних рідин, продукти зносу гальмівних колодок, засохлий бруд як з гладких поверхонь диска, так і з важкодоступних місць або подряпин, забезпечуючи ідеальну чистоту.

Winso Wheel Cleaner 875004 750мл відновлює первинну насиченість кольору диска і надає йому гарний блиск, покращуючи візуальну привабливість. Універсально підходить для всіх видів автомобільних дисків: легкосплавних, сталевих і забарвлених.

Winso Wheel Cleaner 875004 750мл є безпечним для автомобільних покришок, ковпаків та інших пластмасових або гумових елементів.

Переваги:

 • Якісно усуває навіть застарілі плями.
 • Повертає первинний колір і насиченість забарвлення диска.
 • Надає гарний глянсовий блиск.
 • Наділяє диски антистатичними властивостями і мінімізує налипання пилу.
 • Підходить для всіх видів автомобільних дисків.

Застосування:

Нанести очищувач на забруднену поверхню диска і почекати 20-40 секунд для активації діючої речовини, після чого видалити залишки засобу водою або серветкою.

76грн.
Номер: 810540
 
Очисник дисків – засіб преміум класу застосовується для очищення колісних дисків автомобіля. Дозволяє швидко та якісно усунути продукти зношування гальмівних колодок, масляні плями та інші види дорожнього забруднення. Містить спеціальні добавки, що дозволяють видалити бруд з пор та мікротріщин. Засіб можна застосовувати для легкосплавних, сталевих і забарвлених дисків. Не шкодить гумовим та пластиковим поверхням.
Застосування: Перед застосуванням збовтати флакон. За допомогою розпилювача нанести на забруднену поверхню. Зачекати 20 - 40 секунд для активації діючої речовини. Протерти диски ганчіркою або щіткою та промити водою під тиском.
Застереження: Може викликати подразнення шкіри. При потраплянні в очі промити великою кількістю води. Зберігати в недосяжному для дітей місці.
Термін придатності: 36 місяців з дати виробництва (дата виробництва вказана на упаковці). Зберігати в герметично закритій тарі при температурі від +5°С до +25°С.
Склад: вода демінералізована, ПАР 1-5%, суміш органічних кислот, комплексоутворювачі, барвник.
80грн.
Номер: CF530
 
Засіб призначений для видалення забруднень технічного та дорожнього походження з колісних дисків. Безпечний для гуми та будь-яких видів дисків.
87грн.
Номер: NX05151
 
Професійний концентрований кислотний засіб преміум класу для миття колісних дисків та інших виробів з легких сплавів. Швидко і ефективно видаляє стійкі забруднення, пил від гальмівних колодок, іржу, солі, сажу, сліди нафтопродуктів, смоли та інші дорожні забруднення. Не ушкоджує хромовані диски.
579грн.
Номер: NX75004
 

Очищувач дисків NOWAX (NX 75004) 750 мл.

Очищувач дисків NOWAX - це високоактивний засіб, що легко і ефективно видаляє пил від гальмівних колодок і масляну дорожню бруд. Без зусиль очищає диски всіх типів, включаючи забарвлені і нефарбовані з легких сплавів, надаючи поверхні доглянутий вигляд і захисне покриття. Безпечний для покришок.

Спосіб застосування:
Попередньо змийте з коліс пухку бруд чистою водою під тиском. Добре струсіть флакон. Рівномірно нанесіть очищувач з відстані 15-20 см. Витримайте на поверхні не більше 2 хвилин для вбирання кошти. Розітріть очищувач щіткою або губкою по поверхні диска. Змийте чистою водою під тиском, протріть серветкою з мікрофібри і дайте висохнути.

Попередження:
Може викликати подразнення очей і шкіри. При попаданні в очі - ретельно промити їх чистою водою і, при необхідності, звернутися до лікаря. При попаданні на шкіру, змити водою з милом. Не вдихати випари. Чи не ковтати, при потраплянні в організм зверніться за медичною допомогою. Берегти від дітей!

Термін придатності:
5 років від дати виробництва за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки. Зберігати в сухому приміщенні при температурах від + 5 ° С до + 35 ° С. Берегти від замерзання.

119грн.
Номер: G1671
 

Високоякісний очищувач колесних дисків. Ефективно працює навіть з тими забрудненнями, які не вдалося усунути за допомогою автошампунів, наприклад, сліди бітуму, смол, іржа, пил від гальмівних колодок, сліди комах, дорожні реагенти та інші.

Сумісний з усіма видами дисків, в тому числі легкосплавними і хромованими. K2 ROTON G1671 700мл легко наноситься і економно витрачається, завдяки упаковці з тригером. Повністю готовий до застосування. Після завершення очищення набуває малиновий відтінок.

Переваги:

 • Легко і швидко видаляє навіть найскладніші і застарілі забруднення, а також продукти окислення і корозії.
 • Не вступає в контакт з гумою, лакофарбовими поверхнями, пластмасами і кольоровими металами, не пошкоджує їх.
 • При регулярній обробці колесних дисків засобом мінімізується ймовірність їх поразки корозією і істотно продовжується термін служби.
 • Надає дискам гарний глянцевий блиск, відновлюючи їх первісний вигляд.
 • Антистатичний ефект запобігає налипання пилу і бруду, зберігаючи диски чистими на тривалий термін.
 • Має високу стійкість до впливу води - не змивається під час миття або дощу.
 • Універсальний для будь-яких дисків, може використовуватися також для мотоциклів, скутерів та велосипедів, завдяки нейтральному pH.
147грн.
Номер: 850192
 

Концентрований неагресивний очищувач для всіх типів колісних дисків.

Концентрований засіб для всіх типів дисків (алюміній, пофарбовані, хромовані, лаковані поверхні). Неагресивна концентрована формула. Не піддає агресивного впливу фарби та лаки.

Ефективно розчиняє жири, масла і залишки гальмівний пилу на колісних дисках. Захищає лакофарбові покриття. Неагресивна концентрована формула.

Рекомендації по застосуванню

 • Розпорошити на поверхню диска.
 • Залишити на 2 хвилини і протерти при необхідності ганчіркою, щіткою або губкою.
 • Ретельно промити чистою водою.
 • При необхідності (дуже брудна поверхня, в'їдаються бруд) повторити операцію.
 • Не використовувати під прямими сонячними променями або на нагрітих поверхнях.
 • Не використовувати для інших частин автомобіля.
347грн.
Номер: NX5358
 
Очисник дисків всіх типів, нанотехнологія швидко очищає колісні диски будь-яких типів від бруду. Найвища ефективність препарату заснована на дії інгредієнтів, що розчиняють бруд і нанорозмірних активних речовин. Найдрібніші частинки активних компонентів буквально пронизують забруднення, викликаючи їх відшарування. На поверхні диска формується молекулярна захисна плівка.
219грн.
Номер: G165
 

Універсальний засіб для чищення, призначений для усунення з поверхні дисків і ковпаків навіть найстійкіших забруднень. Захищає оброблені деталі від корозії та іржавіння. Реалізується у формі спрею зі зручним розпилювачем, який у комплексі з високоефективними складовими забезпечує економічну витрату очищувача.

Властивості
Спрей безпечний для сталевих, титанових, хромованих, алюмінієвих та пластикових поверхонь. Видаляє бітум, дорожні реагенти, бруд, біосліди комах та клейкі бруньки дерев.

Очисник дисків і ковпаків K2 Roton під час експлуатації набуває темно-червоного кольору, створюючи тим самим ефект коліс, що кровоточать. Поява цього ефекту свідчить про необхідність змити засіб з обробленої поверхні.

Застосування
Вміст флакона струшують, після чого розпорошують на диски і залишають на три хвилини. Засіб змивають, не допускаючи його висихання на деталях. Для особливо забруднених ділянок можна використовувати потік води під тиском або щітку.

784грн.
Номер: HG5352
 
Швидко очищає і оновлює колісні диски. Новітня активна формула ефективно видаляє дорожній наліт, пил, бітум, сліди технічних рідин і протиожеледних реагентів. Проникаючи в мікротріщини, дозволяє проводити глибоке очищення. При цьому поверхня диска покривається шаром особливого високотехнологічного синтетичного полімеру, який надає їй діамантовий блиск і створює надійний довготривалий захисний бар'єр від забруднень і дорожніх реагентів. Застосування: використовуйте препарат при температурі від +15 до +25 °С. Нанесіть піну на диск і почекайте 2-3 хвилини. Сильно в'їдаються забруднення видаліть щіткою. Не допускайте висихання складу на поверхні диска. Змийте піну струменем води і протріть диски тканиною з бавовни або мікрофібри.
141грн.