Очищувачі дисків

Знайдено: 1 - 7 серед 8 товарів
Номер: 875113
 
Очисник дисків – засіб преміум-класу застосовується для очищення колісних дисків автомобіля. Дозволяє швидко та якісно усунути продукти зношування гальмівних колодок, масляні плями та інші види дорожнього забруднення. Містить спеціальні добавки, що дозволяють видалити бруд навіть з мікротріщин. Засіб можна застосовувати для легкосплавних, сталевих і забарвлених дисків. Не шкодить гумовим та пластиковим поверхням.
93грн.
Номер: 810680
 
Очисник дисків – засіб для очищення колісних дисків автомобіля. Дозволяє швидко та якісно усунути продукти зношування гальмівних колодок, масляні плями та інші види дорожнього забруднення. Містить спеціальні добавки, що дозволяють видалити бруд навіть з мікротріщин. Засіб можна застосовувати для легкосплавних, сталевих і забарвлених дисків. Не шкодить гумовим та пластиковим поверхням.
66грн.
Номер: 875004
 

Winso Wheel Cleaner 875004 750мл це спеціальний очищувач преміального класу, розроблений спеціально для догляду за колісними дисками автомобілів. Ефективно і швидко усуває навіть найскладніші забруднення, включаючи плями бітуму, сліди масел і гальмівних рідин, продукти зносу гальмівних колодок, засохлий бруд як з гладких поверхонь диска, так і з важкодоступних місць або подряпин, забезпечуючи ідеальну чистоту.

Winso Wheel Cleaner 875004 750мл відновлює первинну насиченість кольору диска і надає йому гарний блиск, покращуючи візуальну привабливість. Універсально підходить для всіх видів автомобільних дисків: легкосплавних, сталевих і забарвлених.

Winso Wheel Cleaner 875004 750мл є безпечним для автомобільних покришок, ковпаків та інших пластмасових або гумових елементів.

Переваги:

 • Якісно усуває навіть застарілі плями.
 • Повертає первинний колір і насиченість забарвлення диска.
 • Надає гарний глянсовий блиск.
 • Наділяє диски антистатичними властивостями і мінімізує налипання пилу.
 • Підходить для всіх видів автомобільних дисків.

Застосування:

Нанести очищувач на забруднену поверхню диска і почекати 20-40 секунд для активації діючої речовини, після чого видалити залишки засобу водою або серветкою.

75грн.
Номер: 810540
 
Очисник дисків – засіб преміум класу застосовується для очищення колісних дисків автомобіля. Дозволяє швидко та якісно усунути продукти зношування гальмівних колодок, масляні плями та інші види дорожнього забруднення. Містить спеціальні добавки, що дозволяють видалити бруд з пор та мікротріщин. Засіб можна застосовувати для легкосплавних, сталевих і забарвлених дисків. Не шкодить гумовим та пластиковим поверхням.
Застосування: Перед застосуванням збовтати флакон. За допомогою розпилювача нанести на забруднену поверхню. Зачекати 20 - 40 секунд для активації діючої речовини. Протерти диски ганчіркою або щіткою та промити водою під тиском.
Застереження: Може викликати подразнення шкіри. При потраплянні в очі промити великою кількістю води. Зберігати в недосяжному для дітей місці.
Термін придатності: 36 місяців з дати виробництва (дата виробництва вказана на упаковці). Зберігати в герметично закритій тарі при температурі від +5°С до +25°С.
Склад: вода демінералізована, ПАР 1-5%, суміш органічних кислот, комплексоутворювачі, барвник.
79грн.
Номер: CF530
 
Засіб призначений для видалення забруднень технічного та дорожнього походження з колісних дисків. Безпечний для гуми та будь-яких видів дисків.
77грн.
Номер: NX05151
 
Професійний концентрований кислотний засіб преміум класу для миття колісних дисків та інших виробів з легких сплавів. Швидко і ефективно видаляє стійкі забруднення, пил від гальмівних колодок, іржу, солі, сажу, сліди нафтопродуктів, смоли та інші дорожні забруднення. Не ушкоджує хромовані диски.
572грн.
Номер: K0031
 

Абразивна паста для полірування хромованих і алюмінієвих поверхонь. Ефективно очищає поверхню від різних забруднень і плям, включаючи ті, що в'їдаються і застарілі, які важко видалити за допомогою автошампуня. Завдяки особливій дрібноабразивній основі, усуває мікродефекти поверхні у вигляді подряпин і потертостей, забезпечує виняткову гладкість поверхні, надає ефектний і яскравий блиск.

K2 ALUCHROM K0031 120г дуже добре підходить для обробки і відновлення зовнішнього вигляду посріблених, позолочених, бронзових деталей, а також деталей з нержавіючої сталі і алюмінієві обода коліс. Для досягнення найкращих результатів рекомендується проводити полірування за допомогою спеціальної губки або штучної замші.

Переваги:

 • Паста містить в складі дрібноабразивні частки, які допомагають видалити дефекти покриття, зокрема подряпини.
 • Гарантує дзеркальну гладкість хромованим деталям.
 • Видаляє корозію і найстійкіші і в'їдаються забруднення, в тому числі від комах, дорожніх реагентів і бітум.
 • Підходить для очищення алюмінієвих колісних дисків, позолочених, бронзових і срібних виробів.
 • Завдяки особливій формулі паста економно витрачається і її вистачає на безліч застосувань.
85грн.
Номер: G1671
 

Високоякісний очищувач колесних дисків. Ефективно працює навіть з тими забрудненнями, які не вдалося усунути за допомогою автошампунів, наприклад, сліди бітуму, смол, іржа, пил від гальмівних колодок, сліди комах, дорожні реагенти та інші.

Сумісний з усіма видами дисків, в тому числі легкосплавними і хромованими. K2 ROTON G1671 700мл легко наноситься і економно витрачається, завдяки упаковці з тригером. Повністю готовий до застосування. Після завершення очищення набуває малиновий відтінок.

Переваги:

 • Легко і швидко видаляє навіть найскладніші і застарілі забруднення, а також продукти окислення і корозії.
 • Не вступає в контакт з гумою, лакофарбовими поверхнями, пластмасами і кольоровими металами, не пошкоджує їх.
 • При регулярній обробці колесних дисків засобом мінімізується ймовірність їх поразки корозією і істотно продовжується термін служби.
 • Надає дискам гарний глянцевий блиск, відновлюючи їх первісний вигляд.
 • Антистатичний ефект запобігає налипання пилу і бруду, зберігаючи диски чистими на тривалий термін.
 • Має високу стійкість до впливу води - не змивається під час миття або дощу.
 • Універсальний для будь-яких дисків, може використовуватися також для мотоциклів, скутерів та велосипедів, завдяки нейтральному pH.
165грн.