Знайдено: 1 - 37 серед 38 товарів
Номер: DM20
 
Призначений для підйому автомобілів, витримує навантаження до 2 т. Конструкція виготовлена з міцних матеріалів. Має плавний хід. Всі точки опори мають посилення для підвищення надійності. Широка стійка платформа стабілізує положення домкрата на підлозі, асфальті та інших покриттях. З гумовою подушкою, висота підйому 120-413 мм.
1 006грн.
956грн.
Номер: DM20T
 
Призначений для підйому автомобілів, витримує навантаження до 2 т. Конструкція виготовлена з міцних матеріалів. Має плавний хід. Всі точки опори мають посилення для підвищення надійності. Широка стійка платформа стабілізує положення домкрата на підлозі, асфальті та інших покриттях. З трещіткою, гумовою подушкою, висота підйому 120-413 мм.
1 038грн.
Номер: DM15T
 
Призначений для підйому автомобілів, витримує навантаження до 1,5 т. Конструкція виготовлена з міцних матеріалів. Має плавний хід. Всі точки опори мають посилення для підвищення надійності. Широка стійка платформа стабілізує положення домкрата на підлозі, асфальті та інших покриттях. Висота підйому: 110-390мм. Гумова подушка. В комплекті тріскачка.
809грн.
Номер: DM15
 
Призначений для підйому автомобілів, витримує навантаження до 1.5 т. Конструкція виготовлена з міцних матеріалів. Має плавний хід. Всі точки опори мають посилення для підвищення надійності. Широка стійка платформа стабілізує положення домкрата на підлозі, асфальті та інших покриттях. Висота підйому: 110-390мм. Гумова подушка.
745грн.

Домкрат «Белавто» — надійний прилад від відомого виробника

При покупці автомобільного обладнання важливо обирати не тільки найнадійніше, а й доступне за ціною. Зверніть увагу на продукцію білоруського бренду «Белавто». Їй надає перевагу й більшість автовласників і в Україні. В даному розділі каталогу інтернет-магазину Lido представлено домкрати виробника. Їх асортимент дозволить підібрати обладнання для ремонту автомобілів практично будь-яких видів, марок та моделей — від легкових малолітражок до важких вантажівок. Купуючи домкрат «Белавто», ви отримуєте гарантію його якості від виробника.

Домкрат Белавто

Асортимент домкратів «Белавто»

Домкрат являє собою прилад, призначений для підняття об'єктів з великою вагою. Вони дозволяють впоратися із задачами там, де немає необхідності або можливості викликати важку підйомну спецтехніку. В продажу можна знайти різні види домкратів — гідравлічні, ґвинтові, рейкові, ножичні тощо. Вони відрізняються за конструкцією та принципом дії.

У нас можна придбати домкрати «Белавто» гідравлічного типу. В них у якості робочої середи використовується рідина, а саме, олива. В каталозі їх представлено двома видами:

  • пляшкові: моделі, що мають найпростіший, але разом з тим й надійний пристрій. Прилади називаються так тому, що робочий циліндр в них розташовано вертикально на кшталт пляшки. Працювати вони можуть в такому ж положенні. Їх доставляють під автомобіль, обравши для основи рівну та тверду поверхню, прилаштувавши точку доступу у спеціальне місце біля колеса. Підйом вантажу здійснюється шляхом перекачування оливи з додаткового резервуару до робочого циліндру. Рідина під високим тиском виштовхує поршень вгору, завдяки чому піднімається вантаж.
  • підкатні: такі домкрати розташовуються на рамі з колесами. Їх можна підкатити під автомобіль або інший об'єкт. Підйом здійснюється за рахунок впливу поршня на важільну систему. Під час підняття автомобіля колеса зміщуються відносно рами, тому навантаження відбувається тільки на неї та розподіляється рівномірно.

Домкрати «Белавто» підкатного типу відрізняються мобільністю, проте їх призначено тільки для роботи з легковими автомобілями невеликої ваги. Пляшкові гідравлічні моделі здатні впоратися з вагою у 50 та більше тонн. Вони застосовуються на різноманітних СТО для обслуговування важкого вантажного та спеціального транспорта, автобусів тощо.

Домкрат «Белавто»

Домкрати «Белавто»: на що потрібно звернути увагу

Під час покупки домкратів виробника «Белавто» зверніть увагу на такі особливості:

  • тоннаж: в каталозі представлено моделі на 2 т, 3 т, 3,5 т, 5 т та більше. Під час вибору варто орієнтуватися на тоннаж укомплектованого автомобіля та додавати до нього максимально можливу вагу вантажу. Якщо це звичайна легкова малолітражка, то додати варто 100-200 кг. Чим більшою є вантажопідйомність, тим більш потужний домкрат вам знадобиться. Максимальна вантажопідйомність гідравлічних пристроїв від «Белавто» — 50 тонн.
  • висота підйому: недосвідчені водії можуть в останню чергу звертати увагу на цю характеристику. Але це невірно. Адже існують автомобілі з низьким дорожнім просвітом, проте з більшою вагою. Та чим більшою буде вантажопідйомність домкрату, тим габаритнішим він стане. Можливо, для такого автомобіля не підійде пляшкова модель, тому краще підібрати пристрій іншого типу. Наприклад, підкатні домкрати на 3 тонни можуть піднімати вантажі від 85 мм, а пляшкові — тільки від 180 мм.

Купити домкрати тренду «Белавто» у нас можна з доставкою в будь-який регіон України. Виробник гарантує якість виробів та їх тривалий термін експлуатації.