Очисники для карбюратора

Знайдено: 1 - 13 серед 14 товарів
Артикул: 820110
 

Високоефективний засіб, який застосовується для швидкого очищення від вуглецевих забруднень, нагару, смоли, масляної плівки: дросельні заслінки, повітряні та паливні жиклери, систему холостого ходу, канали карбюратора, впускні клапани та днища поршнів.

Переваги

 • Відновлює заводські характеристики карбюратора.
 • Нейтралізує наслідки використання бензину низької якості.
 • Усуває детонацію та полегшує запуск двигуна.
 • Полегшує регулювання карбюратора для досягнення мінімального рівня токсичності вихлопу і витрати бензину.
 • Безпечний для каталітичних нейтралізаторів.

Рекомендується проводити процедуру очищення карбюратора через кожні 5000-7000 км. Запобігає утворенню фероцена на свічках запалювання і продовжує термін їх служби.

94грн.
Артикул: CF400
 
Очищувач карбюратора професійного класу, розроблений за унікальною технологією, яка дозволяє без зняття і розбирання карбюратора усунути проблеми, пов'язані з його забрудненням: складності при холодному пуску, особливо в зимову пору року, повільний розгін, втрати потужності двигуна, збільшена витрата палива і велика кількість диму або чада в вихлопних газах.
117грн.
Артикул: NX40650
 

Очищувач карбюратора NOWAX (NX40650) 400 мл.

Nowax Carburetor Cleaner відновлює початкові характеристики карбюратора без розбирання. Швидко і ефективно очищає від всіх видів вуглеводневих відкладень (нагар, смоли, масляну плівку) паливні камери, повітряні та паливні жиклери, канали, голчастий клапан, камеру поплавця і заслінки карбюратора. Нейтралізує наслідки використання низькоякісного бензину, знижує токсичність вихлопу. Стабілізує роботу двигуна, зменшуючи витрати бензину. Застосовується також для очищення дросельної заслінки інжекторних двигунів. Незамінний засіб для очищення клапана вентиляції картерних газів. Рекомендується робити чистку кожні 5000-7000 км. або в міру необхідності. Безпечний для кисневих датчиків і каталітичних нейтралізаторів.

Застосування: На вимкненому двигуні зніміть повітряний фільтр. Струсіть балон протягом 1-2 хв. Запустіть двигун на холостих обертах. Увага! Перед запуском двигуна без фільтра переконайтеся, що в карбюратор виключено попадання пилу і інших забруднень! Під час очищення важелем дросельної заслінки підтримуйте підвищені обороти двигуна, направте струмінь очищувача на заслінки, стінки і канали карбюратора. Розпилюйте очищувач, періодично прогазовуючи не даючи двигуну стихнути. Після чищення двигун може погано заводитися і сильно диміти через згорають відкладень. Після декількох прогазовок робота двигуна помітно поліпшується.

Попередження:Уникати прямих сонячних променів і нагрівання вище 50°С. Знаходиться під тиском. Чи не деформувати. Не розпиляти поблизу відкритого вогню і джерел іскроутворення. Завжди використовуйте та зберігайте тільки в провітрюваних приміщеннях. Перед утилізацією повністю спорожнити банку. Берегти від дітей.

Термін придатності: 5 років від дати виробництва (див. На упаковці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності упаковки.

117грн.
Артикул: W128
 

Засіб в аерозольному балончику розроблений спеціально для очищення карбюраторів від нагару, відкладень, олив та інших забруднень. Підвищує стабільність і ефективність роботи, стабілізує впорскування палива та нормалізує роботу двигуна на холостому ходу та під час розгону. Не потребує розбирання карбюратора для очищення. Допомагає досягти чудової повітряно-паливної суміші, яка сприяє економнішій витраті бензину та підвищенню потужності двигуна. Не містить шкідливих компонентів, здатних пошкодити кисневий датчик. Рекомендується для застосування кожні 3000 км, під час використання неякісного палива допускається частіше застосування.

Переваги:

 • Швидкодійний засіб, що дає змогу провести якісне очищення карбюратора лише за 10 хвилин.
 • Спеціальні розчинники в складі ефективно розчиняють будь-які забруднення, включно з нагаром.
 • Підходить для використання як в автомобілях вітчизняного, так і в закордонному походження.
 • Прочищає повітряні та паливні жиклери, впускні клапани, заслінки та інші частини карбюратора, гарантує вільний рух палива та повітря.
 • Сприяє економічному витраті палива та зменшенню кількості шкідливих речовин у вихлопі.
132грн.
Артикул: 100501
 

Аерозольний очищувач карбюраторів. Є сучасним продуктом, який універсально підходить для використання як імпортних, так і у вітчизняних автомобілях, включаючи обладнані карбюратором типу "Солекс". Засіб MOTUL INTAKE CLEAN 100501 ефективно розчиняє нагарні, сажові і інші забруднення, відновлює нормальну циркуляцію палива і повітря, забезпечує правильне формування паливо-повітряної суміші. Використання очищувача MOTUL INTAKE CLEAN 100501 підвищує продуктивність двигуна, нормалізує його роботу на холостих обертах, покращує динаміку розгону і сприяє більш економічній витраті палива. Засіб MOTUL INTAKE CLEAN 100501 є повністю безпечним для кисневих датчиків, не викликає збоїв в їх роботі.

Переваги:

 • Ефективно очищає жиклери, дросельні заслінки, клапани, систему холостого ходу і інші частини карбюратора без його розбирання.
 • Розчиняє нагарні і вуглецеві відкладення, після чого сприяє їх згорянню в двигуні.
 • Відновлює циркуляцію повітря і палива.
 • Знижує витрату бензину і кількість диму і чаду в вихлопних газах.
 • Швидко діє - процес очищення займає всього 10 хвилин.
 • Економічно витрачається - одного флакона достатньо для багаторазового застосування.

Застосування
1. Збовтати перед використанням;
2. Використовувати з вимкненим двигуном, розберіть повітряний фільтр та розпорошити MOTUL Intake Clean у повітрозабірник, дайте 10 хвилин постояти;
3. Після того, як впускний колектор, карбюратор або корпус інжектора розібрані: Розпиліть з невеликої дистанції на поверхню для очищення;
4. Дайте постояти і знову розпорошити на забруднених поверхнях;
5. Протріть сухою тканиною. Для 4-тактних бензинових двигунів після використання Intake Clean використовуйте MOTUL Fuel System Clean.

415грн.
Артикул: 817616
 

Очисник карбюратора спеціально створений для видалення відкладень, лаків на таких частинах карбюратора, як дифузор, обертовий золотник, жиклери, поплавкова камера, поплавок.
Дуже швидко розчиняє відкладення, лаки, смоли. MOTUL P1 Carbu Clean стабілізує холостий хід і покращує роботу двигуна.

Застосування:

Струсити. На непрацюючому двигуні зняти повітряний фільтр. Розпорошити в повітроприймальник. Залишити на 10 хвилин. Повторити операцію при запущеному двигуні, розпилюючи продукт безпосередньо в камери, на жиклери і т. д. На знятому карбюраторі або системі упорскування розпорошити з короткої відстані на оброблювану поверхню. Почекати кілька хвилин. Сильно забруднені частини протерти ганчір'ям. Для 4-х тактних двигунів додатково рекомендовано використання MOTUL Fuel System Сlean.

468грн.
Артикул: TR00068
 

Високоефективний засіб для очищення карбюратора від залишків оливи, смол, лакових та вуглецевих відкладень корпуса карбюратора.

Переваги

 • Швидко знежирює дросельні та повітряні заслонки, дифузори, жиклери, інші елементи та деталі карбюраторної групи без демонтажу.
 • Нормалізує вприскування палива та змащує її рухомі деталі, стабілізує оберти холостого ходу, полегшує процес холодного пуску.
 • Дозволяє відрегулювати карбюратор для досягнення мінімальної витрати палива і зменшення токсичності вихлопу.
 • Не забруднює розташовані за карбюратором вузли двигуна.
 • Підходить для всіх типів двигунів і обладнання.
 • Не містить ацетону.

Застосування

1. Оптимальна температура для обробки від +5°С до +25°С.
2. Перед використанням добре струсіть балон.
3. Вимкніть двигун і дайте йому остигнути.
4. Зніміть повітряний фільтр.
5. Обробіть аерозолем всі видимі зовнішні й внутрішні поверхні карбюратора.
6. Зачекайте декілька хвилин та запустіть двигун.
7. Давши двигуну попрацювати на середніх оборотах, нанесіть засіб на повітрозабірник та збільште оберти.
8. Виключіть двигун та встановіть на місце повітряний фільтр.

Застереження

- Балон знаходиться під тиском! Не допускати нагрівання понад +50°С!
- Не проколювати, не спалювати й не деформувати балон.
- Зберігати в сухому темному місці при температурі від +5°С до +25°С.
- Використовувати лише в добре вентильованих приміщеннях якомога далі від джерел займання та іскроутворення.
- При потраплянні на шкіру: ретельно промити водою з милом.
- При потраплянні в очі: добре промити під проточною водою.
- При потребі звернутись до лікаря та показати етикетку.
- Тримати якомога далі від дітей.
- Не зберігати разом із продуктами харчування.
- Утилізувати згідно з нормами місцевого законодавства.

Склад: ароматичний розчинник, метиленхлорид, пропан, бутан.

Термін придатності: 5 років з дати виробництва (див. на етикетці) за умови дотримання правил зберігання та цілісності тари.

135грн.
Артикул: W54179
 

Wynn's Air Intake & Carburettor очищувач, призначений для усунення забруднень і відкладень в повітряних каналах, жиклерах і регулювальних гвинтах карбюратора, а також на всіх видимих компонентах карбюратора.

Характеристики

 • Активні сольвенти розчиняють і видаляють бруд дуже швидко.
 • Потужне розпорошення покращує очищаючу дію.
 • Очищає карбюратор і повітроприймальні системи без розбирання.
 • Розчиняє смолу, лак і відкладення.

Застосування

 • У системі впуску інжекторних і карбюраторних бензинових двигунів.
 • На видимих компонентах карбюратора (вентиляційні канали, регулювальні гвинти, витратомір, зовнішні частини).
 • На дросельній заслінці і дроселі.
 • На клапанах вентиляції картера.

Інструкції

Для карбюратора

Для очищення видимих компонентів: Зніміть повітряний фільтр. Запустіть двигун і дайте йому прогрітися. Встановіть дросель у відкрите положення. При прогрітому двигуні, розпорошіть продукт у впускний повітряний колектор на брудні компоненти. Розпилюйте з інтервалами. При необхідності збільште обороти двигуна щоб уникнути зупинки двигуна через збагачення суміші. Продовжуйте, поки всі компоненти не очистяться.

Впускний колектор / дросельна заслінка

Зніміть повітряний фільтр, прогрійте двигун, встановіть дросель у відкрите положення. При прогрітому двигуні, розпорошіть продукт у впускний повітряний колектор з інтервалами. Розпорошіть продукт на дросельну заслінку. При необхідності збільште обороти двигуна щоб уникнути зупинки двигуна. У разі якщо система уприскування обладнана клапаном витрати повітря, при необхідності відкрити клапан вручну.

Повітряна заслінка з автоматичним управлінням

Зніміть очисник повітря. При непрацюючому двигуні, розпорошіть продукт з двох сторін дросельної заслінки за допомогою ручного відкриття і закриття.

П.В.К. (Примусова Вентиляція Картера)

Вимкніть П.В.К. з боку картера. Вставте трубку подовжувач в відкриту частину клапана і розпилюйте продукт під час руху клапана вперед і назад. Запустіть двигун, розпорошіть продукт в клапан кілька разів, для повного його промивання.

259грн.
Артикул: HG3206
 
За одне застосування гарантовано очищає карбюратор і відновлює його заводські характеристики. Видаляє забруднення і відкладення з внутрішніх поверхонь, каналів і дозуючих отворів карбюратора. Відновлює обороти холостого ходу і працездатність електромагнітного клапана. Рекомендується застосовувати через кожні 3 тис. км.
0грн.
Артикул: HG3121
 
Очисник карбюратора (аерозоль) Hi-Gear швидко і легко очистить від нагару та вуглецевих відкладень: дросельні заслінки, повітряні та паливні жиклери, систему і клапан холостого ходу, канали карбюратора, впускні клапани і днища поршнів. Без розбирання відновлює початкові характеристики карбюратора. Нейтралізує наслідки використання бензину низької якості. Використовується не замість, а на додаток до очисників паливної системи, оскільки не всі елементи карбюратора можна очистити присадками до палива. Рекомендується застосовувати кожен рік перед проходженням техогляду. При використанні бензину середньої якості застосовуйте кожні 5000-7000 км. Безпечний для каталітичних конвертерів.
0грн.
Артикул: HG3116
 
Очисник карбюратора (аерозоль) Hi-Gear швидко і легко очистить від нагару та вуглецевих відкладень: дросельні заслінки, повітряні та паливні жиклери, систему і клапан холостого ходу, канали карбюратора, впускні клапани і днища поршнів. Без розбирання відновлює початкові характеристики карбюратора. Нейтралізує наслідки використання бензину низької якості. Використовується не замість, а на додаток до очисників паливної системи, оскільки не всі елементи карбюратора можна очистити присадками до палива. Рекомендується застосовувати кожен рік перед проходженням техогляду. При використанні бензину середньої якості застосовуйте кожні 5000-7000 км. Безпечний для каталітичних конвертерів.
0грн.
Артикул: HG3208
 
Очисник карбюратора Hi-Gear з ER м'яко і ефективно видалить забруднення і відкладення з внутрішніх поверхонь карбюратора. Дозволить швидко відновити обороти холостого ходу і працездатність електромагнітного клапана. Гарантовано розчиняє і видаляє всі забруднення. Дозволяє відрегулювати карбюратор для досягнення максимальної економічності. Полегшує запуск холодного автомобіля. Містить кондиціонер металу ER, який дозволяє зменшити тертя і знос деталей циліндро-поршневої групи двигуна. Має зручний мірний дозатор. Містить кондиціонер металу ER, що зменшує тертя і зношування деталей циліндро-поршневої групи двигуна. Очищувач карбюратора рекомендується застосовувати через кожні 3000 км. Упаковка розрахована на обробку 40-60 л палива.
0грн.
Артикул: HG3201
 
Очисник карбюратора Hi-Gear (аерозоль) HG3201 швидко і легко видалить забруднення і відкладення з внутрішніх поверхонь, каналів і дозуючих отворів карбюратора. Відновлює обороти холостого ходу і працездатність електромагнітного клапана. Без розбирання відновлює заводські характеристики карбюратора. Усуває проблеми, що виникають після використання неякісного бензину. Забезпечує зниження витрати бензину, токсичності відпрацьованих газів. Присадка до бензину здатна полегшити пуск двигуна. Використовуються не замість, а на додаток до очисникам паливної системи, заливається в бак. Рекомендується застосовувати кожен рік перед проходженням техогляду. При використанні бензину середньої якості, застосовуйте кожні 5000-7000 км.
0грн.

Промивання карбюратора: види і коли застосовувати


Якщо у своєї машини ви помічаєте такі проблеми:

 • падіння потужності;
 • диміння, підвищується токсичність відпрацьованих газів;
 • ускладнений пуск холодного і / або гарячого мотора;
 • нестійка робота, обороти плавають, двигун троїть;
 • провали при розгоні, уповільнений відгук на педаль газу;
 • збільшується витрата палива і т.д.

Значить, варто звернути увагу на те, в стані якої забрудненості знаходиться карбюратор.

Це один з найбільш рухливих елементів автомобіля. Під капотом у нього є відкриті ділянки через які потрапляє пил, змішуючись з маслом, туди ж додаєть нагар, створюючи на поверхнях корочку. Тому найкраще брати очисники, акцент яких поставлений на те, що вони проти смоли. Загалом, майже всі мають основу ацетону або бензину. Завдяки своєму хімічному складу вони проникають глибоко в бруд, розм'якшують і розчиняють його.

Часто вони дають не тільки очисний ефект, а йдуть в комплекті з присадками, які дають додаткове змащування рухомих вузлів, збільшення ресурсу його життя, захистивши поверхні.

Розділяють два типи очисників для карбюратора: рідини і аерозолі. Про них буде далі докладніше, але в двох словах:

 • Перші підходять для очищення не настільки сильного рівню забруднення.
 • Другі - кращий засіб на всіх, в тому числі, серйозних рівнях. Потрібно хоч трохи розбиратися під капотом. Хоча, на кожному товарі магазину є інструкція по застосуванню, і до кожної покупки додаються сертифікати.

Обидва види підходять для самостійного використання. Але дивіться, щоб засоби були безпечні для кисневих датчиків і каталітичних нейтралізаторів.

Варто пам'ятати, що перераховані проблеми можуть виникати і при інших проблемах з авто. Сумніваєтеся у виборі очищувача - краще зв'яжіться з менеджером, який є завзятим автолюбителем.

Очисники для карбюратора

Рідина для промивки карбюратора

Часто такі рідини можна знайти у вигляді присадок. Відповідно, вони універсальні для різних цілей і користуються великим попитом. Автомобілісти, які хочуть продовжити життя ряду деталей використовують їх, як профілактичні.

Зняття і розбирання не передбачено. Використовуються вони в такий спосіб:

Засіб для промивки заливається в бак, до палива. Далі, разом з пальним, воно потрапляє безпосередньо всередину, де бруд і відкладення відходять шарами.

Недоліком такого методи є тривала показовість. Необхідно проїхати хоча б 50 км для того, щоб відчути ефект. Є рідини у яких він тримається до 50 000 км, зменшується витрата палива, через що і енерговитратність. Деякі, навпаки, не варто використовувати більше певної кількості разів.


Аерозольні засоби чищення для карбюратора

Такі препарати автовласники використовують стільки разів, скільки можливо - профілактика не буває зайвою, якщо хочете, щоб машина працювала в справному стані.

До його складу входять різні аерозольні композиції, які забезпечують глибоке проникнення вглиб забруднення. Хімічні сполуки, які і складають основу препарату, мають в складі розчинники та неорганічні речовини.

Необхідно лізти під капот. При несерйозних випадках можна просто нанести засіб на поверхню за допомогою спеціальної насадки, яка йде в комплекті. При цьому, підтримувати мотор в працюючому стані. На кожному флаконі міститься детальна інструкція.

Якщо забруднення велике - необхідно займатися розбиранням агрегату:

 • Заготуйте місце для роботи - верстак, прямокутний стіл або інша поверхня, рівна і, головне - чиста.
 • Демонтувати карбюратор.
 • Зніміть всі кріплення, розібравши на дрібні деталі.
 • Особливо дрібні деталі (пружини, голки і т.д) складайте в окрему чисту скриньку, групуючи їх за розміром і місцем призначення.
 • По черзі нанесіть на поверхню всіх деталей очищувач.
 • У вас є 5-10 хвилин перерви, дивіться в інструкції на товар.
 • Почистіть спеціальною щіточкою поверхні, видаливши з них весь наліт. Для зручності і точності використовуйте спеціальну насадку.

Можна подивитися наочно на Ютуб.

Використовуйте цей метод щороку і перед техоглядом.

До складу найсильніших спреїв входить ацетон і речовини, які посилюють його дію, наприклад, бензол, толуол, інші кислоти, і з'єднання.

Рейтинг по виробникам

 1. Hi-Gear - американський бренд. Ведуть активну співпрацю з багатьма лабораторіями, має в своєму розпорядженні кілька заводських корпусів, великі складські приміщення, резервуарами для компаундування (змішування складів), високотехнологічне обладнання. Відмінно зарекомендував себе на ринку. Без проблем нейтралізує наслідки поганого палива.
 2. Winso - в чищенні використовують рецепти різних країн, в тому числі, Німецькі, Польські і т.д. Також, різнопрофільний виробник, крім автохімії створюють компресори, домкрати, і багато іншого, що ви можете знайти на сайті lido.ua
 3. StepUp - лінійка преміум товарів від Hi-Gear, ефективно відчищує вуглецеві відкладення зі стінок змішувальних камер і каналів, впускних клапанів і днища поршнів.
 4. Nowax - бренд, розрахований на універсальність: паливні відсіки, повітряні та паливні жиклери, голчастий клапан, поплавкова камера і заслінки карбюратора. Застосовується також для очищення дросельної заслінки інжекторних двигунів.

Якщо вам необхідна детальна консультація - зверніться до нашого фахівця.

Адже не всі проблеми авто вирішуються чищенням і профілактикою.