Автохімія для радіаторів

Знайдено: 1 - 3 серед 4 товари
Номер: HG9025
 
Склад для ремонту радіаторів і системи охолодження Hi-Gear ефективно усуває течі тосолу або антифризу в місцях пропайки мідних радіаторів і стику пластикових бачків з алюмінієвим теплообмінником сучасних радіаторів. Засіб для ремонту системи охолодження надійно дозволить скріпити перебиті трубки радіатора і прокладки помпи або термостата. Переваги складу для ремонту: не випаровується, витримує високу температуру, залишається в системі і перешкоджає виникненню течі в подальшому. Безпечний для алюмінію, сталі, чавуну, кольорових сплавів, пластика, гуми. Може використовуватися з тосолом, антифризом або водою. Не забиває трубки радіатора, твердне тільки випливаючи з місця протікання. Застосування: Упаковка розрахована на обробку системи обсягом до 17 літрів. Для отримання гарантованого ефекту рекомендується промити систему охолодження 7-хвилинної промиванням HG9017 або HG9014. Для продовження терміну служби металевих частин системи охолодження, помпи й антифризу рекомендується використовувати 1 раз на рік інгібітор корозії HG9005.
102грн.
Номер: HG9029
 
Надійно запобігає та усуває незначні течі радіатора і обігрівача салону. Активується при порушенні герметичності системи охолодження, формуючи в місці витоку антифризу волокнисту еластичну пробку, що блокує течію. Залишається в системі і перешкоджає виникненню течі в подальшому. Може використовуватися з антифризом або водою.
132грн.
Номер: HG9017
 
7 - хвилинна промивка системи охолодження. Концентрована формула гарантовано очищує систему охолодження від накипу, жироподібних відкладень, іржі та продуктів розкладання антифризу (тосола). Усуває локальні зони перегріву, що виникають через забивання сорочки охолодження накипом, оберігає двигун від заклинювання. Зменшує вірогідність перегріву двигуна в літню спеку в пробці.
127грн.
Номер: HG9014
 
7-хвилинна промивка системи охолодження Hi-Gear (325 мл) швидко і з легкістю очистить систему охолодження вашого автомобіля від накипу, жироподібних відкладень та іржі. Дозволить усунути зони перегріву, вберегти двигун від заклинення, відновити циркуляцію охолоджуючої рідини. Промивка призначена для системи охолодження автомобілів, які експлуатуються у важких умовах, а також для автомобілів із забрудненою системою охолодження або з великим річним пробігом (більше 30 000 км на рік). Упаковка розрахована на систему охолодження об'ємом від 10 до 22 л.
103грн.