Автохімія для радіаторів

Знайдено: 1 - 2 серед 3 товари
Номер: SP9023
 
Стоп-течь для радіаторів SP9023 швидко і ефективно ліквідує течі алюмінієвих, мідних і пластикових радіаторів. Засіб для герметизації не впливає на службові характеристики охолоджуючих рідин. Герметик безпечний для гумових та пластмасових патрубків, ущільнювачів і прокладок. Герметизатор течі запобігає появі витоків надалі при заміні антифризу або тосола. Спеціальна алюмінієва композиція дозволяє відновлювати герметичність сорочки. Застосування герметика: Стоп-течь заливають безпосередньо в радіатор або розширювальний бачок. Для цього спочатку відкривають пробку з радіатора і кран отоплювача. Потім запускають двигун.Вміст банки струшують і заливають в радіатор. Дають попрацювати двигуну 10-20 хвилин на малих і середніх оборотах. Засіб сумісно з будь-якими видами охолоджуючих рідин.
110грн.
Номер: SP9022
 
Надійно і швидко усуває течі: радіаторів з латуні, алюмінію, композитних з пластиковими бачками, пічок опалення, з'єднань шлангів радіатора і обігрівача, прокладки головки блоку, помпи і термостата, краників і регуляторів. Запобігає виникненню течі в подальшому. Випливаючи разом з охолоджувальною рідиною з тріщини або отвори під впливом перепадів температури, склад полімеризується і, формуючи міцну пробку, закладає місце протікання. Не вимивається, не фарбується, не забиває трубки радіатора й грубки обігрівача. Безпечний для сталевих, чавунних, пластикових, алюмінієвих, гумових та поліметалічних деталей. Не взаємодіє з антикорозійними та іншими функціональними додатками тосолу (антифризу). Може використовуватися в системах охолодження, заповнених антифризом (тосолом) або водою. Упаковка розрахована на обробку системи охолодження обсягом до 17 л.
122грн.
Номер: SP3322
 
Призначений для запобігання промерзання системи живлення бензинових двигунів в зимовий час. Містить очищаючі добавки. Зв'язує воду, запобігає корозії деталей, покращує згорання палива. Полегшує пуск двигуна при низьких температурах. Безпечний для будь-яких двигунів (у тому числі «турбо»), кисневих датчиків, каталітичних нейтралізаторів.
125грн.